Katina Aşk Tarotu: Beni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarım?

tarihinde

<p>Bazen ilişkilerimiz hakkında karışık duygulara sahip oluyoruz. En şüphe duyduğumuz konu, beraber olduğumuz kişinin bizi gerçekten sevip sevmediğidir...</p>

 

KATİNA AŞK TAROTU

Hepimiz bazen ilişkilerimiz hakkında karışık duygulara sahip olabiliyoruz. En sık sorulan ve şüphe duyduğumuz konu ise beraber olduğumuz veya olmak istediğimiz kişinin bizi gerçekten sevip sevmediğidir. Bazı insanların kalbinde ve aklında neler geçtiğini öğrenmek bazen o kadar zordur ki, bu insanlar bir de hayatımızı paylaşıyorsa işimiz zor!


Aklımızı kurcalayan sorulara cevap almamıza yardımcı olacak kart destesi şüphesiz Katina Tarot Kartlarıdır. Katina kartlarına danışıp hızla bütün aşk sorularına yanıt almak çok kolay. Hayatına yargısız ve objektif bakacak falcılarımız Katina desteleriyle sana telefondan yardımcı olabilirler.


En İyi Katina ve Tarot Uzmanları Gelecek Falınıza Baksın. Üstelik 10dksı Sadece 1 Euro'ya!

Hemen Fal Baktır


 

Katina tarotu geçmiş, şimdiki ve gelecek zamanla ilgili duygusal hayatının yorumlamasına yardımcı olur. 

Katina tarot destesi “o beni gerçekten seviyor mu?“ sorusuna cevap almama nasıl yardımcı olur?
Bu tür tarot yorumu eşinin veya sevgilinin en derinde gerçekten neler hissettiğini sana açıklayabilir.

 


<<<  Her an her yerden tarot uzmanlarımıza ulaşabilirsin. Hemen ara!  >>>


 

Katina aşk tarot kartları sana duygusal sorularına cevap vermekle yetinmez, bu ilişkinin daha düzgün gitmesi için karşında ki kişiye nasıl davranacağını hakkında da bilgi verir.

Bu nedenle artık “o gerçekten beni seviyor mu?” sorusu aklında kalmasına yer yok. İlişkinin geleceği hakkında alacağın kesin kararları vermeden Katina aşk tarotuna danışmanı şiddetle öneririz.
Bu sorular aklına gece 12’de veya sabah kalkar kalkmaz mı geliyor? Hiç sorun değil. Falcılarımız Astrocenter sitesinde 7/24 hizmet veriyor.

 

Diğer yazılarımıza da göz atın:

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!