Katina Aşk Tarotu: Beni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarım?

tarihinde

<p>Bazen ilişkilerimiz hakkında karışık duygulara sahip oluyoruz. En şüphe duyduğumuz konu, beraber olduğumuz kişinin bizi gerçekten sevip sevmediğidir...</p>

 

KATİNA AŞK TAROTU

Hepimiz bazen ilişkilerimiz hakkında karışık duygulara sahip olabiliyoruz. En sık sorulan ve şüphe duyduğumuz konu ise beraber olduğumuz veya olmak istediğimiz kişinin bizi gerçekten sevip sevmediğidir. Bazı insanların kalbinde ve aklında neler geçtiğini öğrenmek bazen o kadar zordur ki, bu insanlar bir de hayatımızı paylaşıyorsa işimiz zor!


Aklımızı kurcalayan sorulara cevap almamıza yardımcı olacak kart destesi şüphesiz Katina Tarot Kartlarıdır. Katina kartlarına danışıp hızla bütün aşk sorularına yanıt almak çok kolay. Hayatına yargısız ve objektif bakacak falcılarımız Katina desteleriyle sana telefondan yardımcı olabilirler.


En İyi Katina ve Tarot Uzmanları Gelecek Falınıza Baksın. Üstelik 10dksı Sadece 1 Euro'ya!

Hemen Fal Baktır


 

Katina tarotu geçmiş, şimdiki ve gelecek zamanla ilgili duygusal hayatının yorumlamasına yardımcı olur. 

Katina tarot destesi “o beni gerçekten seviyor mu?“ sorusuna cevap almama nasıl yardımcı olur?
Bu tür tarot yorumu eşinin veya sevgilinin en derinde gerçekten neler hissettiğini sana açıklayabilir.

 


<<<  Her an her yerden tarot uzmanlarımıza ulaşabilirsin. Hemen ara!  >>>


 

Katina aşk tarot kartları sana duygusal sorularına cevap vermekle yetinmez, bu ilişkinin daha düzgün gitmesi için karşında ki kişiye nasıl davranacağını hakkında da bilgi verir.

Bu nedenle artık “o gerçekten beni seviyor mu?” sorusu aklında kalmasına yer yok. İlişkinin geleceği hakkında alacağın kesin kararları vermeden Katina aşk tarotuna danışmanı şiddetle öneririz.
Bu sorular aklına gece 12’de veya sabah kalkar kalkmaz mı geliyor? Hiç sorun değil. Falcılarımız Astrocenter sitesinde 7/24 hizmet veriyor.

 

Diğer yazılarımıza da göz atın:

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Melek sayısı 777 ne anlama geliyor?

Tekrar tekrar 777 sayısını görmek kesinlikle tesadüf değildir. Bu sayı kumarhanenin dışında da pozitif anlamlara sahiptir. Meleğiniz size yaşamınızı değiştirecek içsel yolculuğa çıkmaya hazır olduğunuzu söylemek istiyor. Artık güçlü ve zayıf yönlerinizin neler olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Tavsiyelerimize kulak verin ve 777 sayısının anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova burcunda, Mars Kova burcunda kavuşum açısında "Bugün, Venüs ve Mars'ın kavuşumu, aşk ve tutkunun birleştiği bir enerji dalgası yaratıyor. Bu enerjiyi, hayatınızdaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanın."

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Aslan burcuna geçişi "Bugün, duygularınızı cesurca ifade etmek için mükemmel bir gün. Kendinizi gizlemeyin, ışığınızı parlatın ve dünyaya kim olduğunuzu gösterin."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey