Aşk İkilemlerinden Kurtulma

tarihinde

<strong>Birini arzu edince gözümüz başka bir şey görmez oluyor. Hoşgörülerin en büyüğünü gösteriyoruz, bize ters gelse dahi.<br />Eğer gerçekten kararsızlıklar içindeyseniz...</strong><br /><br />

Başkası için yaşamaktan vazgeçmeliyiz. Bunu kalbimle değil beynimle söylüyorum. Bunu sürekli içimden tekrar etsem de uygulamaya koyması oldukça zor oluyor kör kütük âşık olunca. Romeo ve Julliet’teki hazin aşkın sonu gibi...

Birini arzu edince gözümüz başka bir şey görmez oluyor. Hoşgörülerin en büyüğünü gösteriyoruz ona. Yaptığı şeyler bize uymasa dahi. 

 

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10 dksı sadece 4 TL'ye konuşun ►
Hemen Ara

Dış Etkenler Önemli

Bazense dış etkenlerden ötürü (yakışıklı ve çekici erkekler ya da güzel kadınlar) başkaları tarafından baştan çıkarıldığımız olabiliyor. Sonuçta insanız canımız ya da hormonlarımız isteyebiliyor. Ama daha önce âşık olduğumuz ve hala sevdiğimiz insana da ihanet etmek istemiyoruz hani. İkilemlerin en kararsızı bizi bir yerlerde sıkıştırıyor. 

Eğer çok mutluysak ve bunu o aşkımıza borçluysak başkası için yaşayabiliriz. Onu gördüğümüzde içimiz ısınıyorsa ve onu gerçekten sevdiğimizi biliyorsak o kişiyi kaybetmemeliyiz. Sonuçta sadece ve sadece bir hayatımız var. Eğer çevremizdeki kişilerin bize gerçekten değer verdiğine ve sevgi beslediğine inanıyorsak onlar için fedakârlık yapabiliriz. Eğer bunu görmüyor ve de hissetmiyorsak dikkatli olmalı ve kendimizi başkalarının paspası yapmamalıyız.

Çözüm Var

Eğer gerçekten kararsızlıklar içindeyseniz size bin bir titizlikle seçtiğimiz ve güvendiğimiz fal uzmanlarımızı öneririm. Hiç baktırmadıysanız ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız sorun değil. Oldukça basit araması, eşsiz bir deneyim yaşamalı.

Telefondan dünyanın neresinde olursanız olun tüm sorularınızı uzmanlarımıza sorabilir fallar ve astroloji aracılığıyla kararsızlıklarınıza etkili ve mantıklı çözümler bulabilirsiniz.

 

Bunları da Seveceksiniz

Mutlu İlişki İçin 5 Tavsiye

Herkes Aşk İster

Ay Takvimine Göre Saç Kesimi

Burçlara Göre Hediye Seçmek

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Ay'ın Akrep burcundan Yay burcuna geçişi "Duygusal derinliklerden çıkıp, geniş vizyon ve özgürlüğün peşinden gitmeye hazır olun. Bugün, hayatınızdaki yeni maceralara adım atmanın mükemmel bir günü."

Günlük Burç Yorumlarınız

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin