Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Aşk İkilemlerinden Kurtulma

Birini arzu edince gözümüz başka bir şey görmez oluyor. Hoşgörülerin en büyüğünü gösteriyoruz, bize ters gelse dahi.
Eğer gerçekten kararsızlıklar içindeyseniz...


Başkası için yaşamaktan vazgeçmeliyiz. Bunu kalbimle değil beynimle söylüyorum. Bunu sürekli içimden tekrar etsem de uygulamaya koyması oldukça zor oluyor kör kütük âşık olunca. Romeo ve Julliet’teki hazin aşkın sonu gibi...

Birini arzu edince gözümüz başka bir şey görmez oluyor. Hoşgörülerin en büyüğünü gösteriyoruz ona. Yaptığı şeyler bize uymasa dahi. 

 

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10 dksı sadece 4 TL'ye konuşun ►
Hemen Ara

Dış Etkenler Önemli

Bazense dış etkenlerden ötürü (yakışıklı ve çekici erkekler ya da güzel kadınlar) başkaları tarafından baştan çıkarıldığımız olabiliyor. Sonuçta insanız canımız ya da hormonlarımız isteyebiliyor. Ama daha önce âşık olduğumuz ve hala sevdiğimiz insana da ihanet etmek istemiyoruz hani. İkilemlerin en kararsızı bizi bir yerlerde sıkıştırıyor. 

Eğer çok mutluysak ve bunu o aşkımıza borçluysak başkası için yaşayabiliriz. Onu gördüğümüzde içimiz ısınıyorsa ve onu gerçekten sevdiğimizi biliyorsak o kişiyi kaybetmemeliyiz. Sonuçta sadece ve sadece bir hayatımız var. Eğer çevremizdeki kişilerin bize gerçekten değer verdiğine ve sevgi beslediğine inanıyorsak onlar için fedakârlık yapabiliriz. Eğer bunu görmüyor ve de hissetmiyorsak dikkatli olmalı ve kendimizi başkalarının paspası yapmamalıyız.

Çözüm Var

Eğer gerçekten kararsızlıklar içindeyseniz size bin bir titizlikle seçtiğimiz ve güvendiğimiz fal uzmanlarımızı öneririm. Hiç baktırmadıysanız ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız sorun değil. Oldukça basit araması, eşsiz bir deneyim yaşamalı.

Telefondan dünyanın neresinde olursanız olun tüm sorularınızı uzmanlarımıza sorabilir fallar ve astroloji aracılığıyla kararsızlıklarınıza etkili ve mantıklı çözümler bulabilirsiniz.

 

Bunları da Seveceksiniz

Mutlu İlişki İçin 5 Tavsiye

Herkes Aşk İster

Ay Takvimine Göre Saç Kesimi

Burçlara Göre Hediye Seçmek

 

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.