Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Aşk: İki Bilinmeyenli Basit Bir Denklem

Aşk iki bilinmeyenli basit bir denklemdir; herkesin bildiği gibi, bu denklem olmadan, bu hayat alacakaranlıkta kalır!

 

Yollar gidiyoruz, kimi zaman aydınlık, kimi zaman ışıklarını kendimiz söndürdüğümüz bir alacakaranlık. Tam karanlıkta değil! Nefes alıyoruz, yemek yiyoruz güncel hayatta güdümsel olarak varız da var mıyız arasıyız. Benliğimizi ortaya çıkarıcak bir bizlik arayışındayız. Aşkı arayıp bulamayanlardanız ya da bulup kaybedenlerden ya da şuan sonbaharın en güzel mevsim olduğunu düşünen şanslı aşıklardan. Ahh ne şanslısınız bir bilseniz. Bir elin sevdiğin adamın parmaklarıyla bütünleşmesi ne demektir, ya da sokakta sevdiğin kadının kokusunu duyumsamak.

 

<<< Aşkı kaybedenler kulübündenseniz uzmanlarımızla aşk falı baktırın >>>

 

Yüreğinde bir yerlerde bir tutam aşk barındıran ancak aşkla tanışmamış o kadar çok insan var ki! Sevilmeyi hak eden ama şansı yaver gitmemiş. Aşk komplike bir ilişki yumağıdır. Sizi sıcak tutarken güvenli bir koyunda korunuyor hissettirir. Artık 1 değil 2 olmuşsunuzdur. Tabi bu söylediklerim gerçek aşkı buldugunuzda gerçekleşir. Her şeyde olduğu gibi tatlı anlar olduğu kadar tuzlu anlar da olacaktır. İşte kızgın ve alıngan olduğumuz anlarda sağ duyu çok önemlidir.

 

Aşk denklemini çözmeniz için uzmanlarımız seni sitemizde bekliyor!

 

Aşk iki bilinmeyenli basit bir denklemdir; çözümü sorunun bilinmeyenlerindedir ve bu bilinmeyenlerin de bildiği; herkesin bildiği gibi bu denklem olmadan bu hayat alacakaranlıkta kalır.. Günler kısalırken biz, yüreğinde bizi aydınlık görenle, yolu yolumuz olduğuna inandığımız diğer bilinmeyenle yürüyelim. Onun elini tuttuğumuzda günler o kadar da kısa gelmez belki.

Aşk dolu bir yıl bizi beklesin!

 

Güncel En Popüler Blog Yazılarımız Aşağıdadır:

Bir Erkeğin Sizi Sevmesini Nasıl Sağlarsınız?

Sevgilinizle İlk Buluşmada Ne Konuşmalısınız?

Çin Takvimi 2018 - Çin Astrolojisi Burç Yorumları

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.