Aşk: İki Bilinmeyenli Basit Bir Denklem

tarihinde

Aşk <strong>iki bilinmeyenli basit bir denklemdir</strong>; herkesin bildiği gibi, bu denklem olmadan, bu hayat alacakaranlıkta kalır!

 

Yollar gidiyoruz, kimi zaman aydınlık, kimi zaman ışıklarını kendimiz söndürdüğümüz bir alacakaranlık. Tam karanlıkta değil! Nefes alıyoruz, yemek yiyoruz güncel hayatta güdümsel olarak varız da var mıyız arasıyız. Benliğimizi ortaya çıkarıcak bir bizlik arayışındayız. Aşkı arayıp bulamayanlardanız ya da bulup kaybedenlerden ya da şuan sonbaharın en güzel mevsim olduğunu düşünen şanslı aşıklardan. Ahh ne şanslısınız bir bilseniz. Bir elin sevdiğin adamın parmaklarıyla bütünleşmesi ne demektir, ya da sokakta sevdiğin kadının kokusunu duyumsamak.

 

<<< Aşkı kaybedenler kulübündenseniz uzmanlarımızla aşk falı baktırın >>>

 

Yüreğinde bir yerlerde bir tutam aşk barındıran ancak aşkla tanışmamış o kadar çok insan var ki! Sevilmeyi hak eden ama şansı yaver gitmemiş. Aşk komplike bir ilişki yumağıdır. Sizi sıcak tutarken güvenli bir koyunda korunuyor hissettirir. Artık 1 değil 2 olmuşsunuzdur. Tabi bu söylediklerim gerçek aşkı buldugunuzda gerçekleşir. Her şeyde olduğu gibi tatlı anlar olduğu kadar tuzlu anlar da olacaktır. İşte kızgın ve alıngan olduğumuz anlarda sağ duyu çok önemlidir.

 

Aşk denklemini çözmeniz için uzmanlarımız seni sitemizde bekliyor!

 

Aşk iki bilinmeyenli basit bir denklemdir; çözümü sorunun bilinmeyenlerindedir ve bu bilinmeyenlerin de bildiği; herkesin bildiği gibi bu denklem olmadan bu hayat alacakaranlıkta kalır.. Günler kısalırken biz, yüreğinde bizi aydınlık görenle, yolu yolumuz olduğuna inandığımız diğer bilinmeyenle yürüyelim. Onun elini tuttuğumuzda günler o kadar da kısa gelmez belki.

Aşk dolu bir yıl bizi beklesin!

 

Güncel En Popüler Blog Yazılarımız Aşağıdadır:

Bir Erkeğin Sizi Sevmesini Nasıl Sağlarsınız?

Sevgilinizle İlk Buluşmada Ne Konuşmalısınız?

Çin Takvimi 2018 - Çin Astrolojisi Burç Yorumları

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Astroloji: Burçlara göre yaşam tavsiyeleri

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanlar üzerindeki etkilerini yorumlar. En eski bilimlerden biri kabul edilen astroloji, bizlere günlük yaşamımızı daha iyi idare etme şansı tanır.

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay Terazi'de, Mars'ın Koç'taki karşıtında "Duygusal dengenizi bulun ve iç huzuru elde edin, zira bugün, Ay'ın Terazi'deki konumu ve Mars'ın Koç'taki karşıtlığı, bize duygusal ve manevi dengenin önemini hatırlatıyor."

Telefondan fal baktırmak güvenli mi?

Telefondan fal baktırma şüphe uyandıran bir fal bakma biçimi olarak görünebilir. Uzaktan, tanımadığımız bir sese ne ölçüde güvenebiliriz? Bir falcı geleceğimizi bu şekilde nasıl yorumlayabilir? Konuştuğumuz kişinin bir dolandırıcı değil de gerçek bir falcı olduğunu nasıl anlarız? İhtiyaç duyduğunuz cevaplar bu yazıda.

Boğa'nın Uyumlu Olduğu Burçlar

Boğa, en duygusal ve hassas burçlardan biridir. Ancak herkes Boğa burcuyla başa çıkamaz. Örneğin Boğa'nın materyalist kişiliği gösterişten uzak yaşamayı seven Yay ve Kova burçları için bir sorun teşkil edebilir. Boğa burcuyla uyumlu musunuz? Burç uyumunuzu görmek için yazımızı okuyun!

Haftalık Burç Yorumları

Güneş'in İkizler burcuna geçişi "Bugün, Güneş'in İkizler burcuna geçişiyle birlikte, çevrenizle iletişim kurma ve bilgi paylaşma yeteneklerinizde bir artış hissedeceksiniz. Bu enerjiyi kullanarak, yeni fikirler ve projeler için ilham alın."

En Sevilen Yazılar

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin