Aşk: İki Bilinmeyenli Basit Bir Denklem

tarihinde

Aşk <strong>iki bilinmeyenli basit bir denklemdir</strong>; herkesin bildiği gibi, bu denklem olmadan, bu hayat alacakaranlıkta kalır!

 

Yollar gidiyoruz, kimi zaman aydınlık, kimi zaman ışıklarını kendimiz söndürdüğümüz bir alacakaranlık. Tam karanlıkta değil! Nefes alıyoruz, yemek yiyoruz güncel hayatta güdümsel olarak varız da var mıyız arasıyız. Benliğimizi ortaya çıkarıcak bir bizlik arayışındayız. Aşkı arayıp bulamayanlardanız ya da bulup kaybedenlerden ya da şuan sonbaharın en güzel mevsim olduğunu düşünen şanslı aşıklardan. Ahh ne şanslısınız bir bilseniz. Bir elin sevdiğin adamın parmaklarıyla bütünleşmesi ne demektir, ya da sokakta sevdiğin kadının kokusunu duyumsamak.

 

<<< Aşkı kaybedenler kulübündenseniz uzmanlarımızla aşk falı baktırın >>>

 

Yüreğinde bir yerlerde bir tutam aşk barındıran ancak aşkla tanışmamış o kadar çok insan var ki! Sevilmeyi hak eden ama şansı yaver gitmemiş. Aşk komplike bir ilişki yumağıdır. Sizi sıcak tutarken güvenli bir koyunda korunuyor hissettirir. Artık 1 değil 2 olmuşsunuzdur. Tabi bu söylediklerim gerçek aşkı buldugunuzda gerçekleşir. Her şeyde olduğu gibi tatlı anlar olduğu kadar tuzlu anlar da olacaktır. İşte kızgın ve alıngan olduğumuz anlarda sağ duyu çok önemlidir.

 

Aşk denklemini çözmeniz için uzmanlarımız seni sitemizde bekliyor!

 

Aşk iki bilinmeyenli basit bir denklemdir; çözümü sorunun bilinmeyenlerindedir ve bu bilinmeyenlerin de bildiği; herkesin bildiği gibi bu denklem olmadan bu hayat alacakaranlıkta kalır.. Günler kısalırken biz, yüreğinde bizi aydınlık görenle, yolu yolumuz olduğuna inandığımız diğer bilinmeyenle yürüyelim. Onun elini tuttuğumuzda günler o kadar da kısa gelmez belki.

Aşk dolu bir yıl bizi beklesin!

 

Güncel En Popüler Blog Yazılarımız Aşağıdadır:

Bir Erkeğin Sizi Sevmesini Nasıl Sağlarsınız?

Sevgilinizle İlk Buluşmada Ne Konuşmalısınız?

Çin Takvimi 2018 - Çin Astrolojisi Burç Yorumları

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!