Aşk: İki Bilinmeyenli Basit Bir Denklem

tarihinde

Aşk <strong>iki bilinmeyenli basit bir denklemdir</strong>; herkesin bildiği gibi, bu denklem olmadan, bu hayat alacakaranlıkta kalır!

 

Yollar gidiyoruz, kimi zaman aydınlık, kimi zaman ışıklarını kendimiz söndürdüğümüz bir alacakaranlık. Tam karanlıkta değil! Nefes alıyoruz, yemek yiyoruz güncel hayatta güdümsel olarak varız da var mıyız arasıyız. Benliğimizi ortaya çıkarıcak bir bizlik arayışındayız. Aşkı arayıp bulamayanlardanız ya da bulup kaybedenlerden ya da şuan sonbaharın en güzel mevsim olduğunu düşünen şanslı aşıklardan. Ahh ne şanslısınız bir bilseniz. Bir elin sevdiğin adamın parmaklarıyla bütünleşmesi ne demektir, ya da sokakta sevdiğin kadının kokusunu duyumsamak.

 

<<< Aşkı kaybedenler kulübündenseniz uzmanlarımızla aşk falı baktırın >>>

 

Yüreğinde bir yerlerde bir tutam aşk barındıran ancak aşkla tanışmamış o kadar çok insan var ki! Sevilmeyi hak eden ama şansı yaver gitmemiş. Aşk komplike bir ilişki yumağıdır. Sizi sıcak tutarken güvenli bir koyunda korunuyor hissettirir. Artık 1 değil 2 olmuşsunuzdur. Tabi bu söylediklerim gerçek aşkı buldugunuzda gerçekleşir. Her şeyde olduğu gibi tatlı anlar olduğu kadar tuzlu anlar da olacaktır. İşte kızgın ve alıngan olduğumuz anlarda sağ duyu çok önemlidir.

 

Aşk denklemini çözmeniz için uzmanlarımız seni sitemizde bekliyor!

 

Aşk iki bilinmeyenli basit bir denklemdir; çözümü sorunun bilinmeyenlerindedir ve bu bilinmeyenlerin de bildiği; herkesin bildiği gibi bu denklem olmadan bu hayat alacakaranlıkta kalır.. Günler kısalırken biz, yüreğinde bizi aydınlık görenle, yolu yolumuz olduğuna inandığımız diğer bilinmeyenle yürüyelim. Onun elini tuttuğumuzda günler o kadar da kısa gelmez belki.

Aşk dolu bir yıl bizi beklesin!

 

Güncel En Popüler Blog Yazılarımız Aşağıdadır:

Bir Erkeğin Sizi Sevmesini Nasıl Sağlarsınız?

Sevgilinizle İlk Buluşmada Ne Konuşmalısınız?

Çin Takvimi 2018 - Çin Astrolojisi Burç Yorumları

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

Günlük Burç Yorumlarınız

Balık burcundaki Güneş, Balık burcundaki Satürn ile kavuşumda "Bugün, duygusal derinliklerinize ve iç sesinize kulak verin. Kendinize olan güveninizi yeniden keşfedin ve manevi gücünüzü kullanarak hayatınızdaki engelleri aşın."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey