Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Aradığınız gerçek aşk internet sitelerinde mi?

Aradığınız gerçek aşk internet sitelerinde mi? İnternetten gerçek aşkı bulmak mümkün mü? Sizin için yazdık!

 

Aradığınız gerçek aşk internet sitelerinde mi?

İnternetten gerçek aşkı bulmak mümkün mü?

Hepinizin de bildiği gibi 21. Yüzyıl bilişimin en çok geliştiği çağ. Hatta bu yüzden tarihçiler içinde bulunduğumuz bu yüzyılı bilişim çağı olarak adlandırıyorlar.

 

couple

Bilişimin bu kadar gelişmesi ve internetin bu denli çok kullanılan bir araç haline gelmesi insanların internet ve sosyal medya sayesinde tanışmalarını sağlıyor.

İnternetteki çöpçatan sitelerinde, telefona indirdiğimiz uygulamalarda sohbet yepyeni ilişkiler doğuyor. Kimi uzun süreli olup evliliğe kadar gidiyor kimiyse kelebeğin ömrü kadar kısa sürüyor.

Bunun yanında internet üzerinden tanışıp birlikteliğe başlamak zaman zaman çok sayıda hayal kırıklığına da neden olabiliyor.

❤ Katina Aşk Falı 10dksı 4TL ❤

 

couple

 

★ Aşk Falınıza Türkiye'nin en iyi uzmanları bakıyor ★

 

Peki sizce, internette gerçekten aşk yaşanır mı yoksa hepsi yalan mı?

Bu tür sitelere ve uygulamalara veya sitelere üye olurken size birkaç soru sorarak nasıl bir kişiliğiniz olduğu ortaya çıkarılıyor. Sonrasında sistem otomatik olarak diğer üye olmuş kişilerden size uygun karakterli insanlar ile eşleştirme yapmaktadır. Sizin kişiliğinize uygun insanları size haber veriyor. Hatta bu uygulamalar mail olarak size bildirimde dahi bulunuyor. Artık bundan sonrası da size kalıyor. Ya mailinize gelen bildirimi siliyor hiç ilgilenmiyorsunuz, ya da merak edip ziyaret ediyor inceliyorsunuz. Arkadaşlık siteleri dünyada gün geçtikçe artıyor. Sadece Amerikada yüzlerce arkadaşlık siteleri var. Peki arkadaşlık siteleri gerçekten işe yarıyor mu diyorsanız evet işe yarıyor demek yanlış olmaz. Çünkü arkadaşlık siteleri işe yarıyor. Bugün Amerika'da yüzlerce çift bu siteleri kullanarak tanışma fırsatı yakalamaktadır. Hatta yüzlerce evlilikler yapılmamaktadır.

 Bunlar da ilginizi çekebilir

Aşk gerçek midir? Hiç aşık olmamış birine aşkı anlatacak olsanız nasıl anlatırsınız?

Diyelim ki aldatıldınız, ne yaparsınız? Tamam mı? Devam mı?

İlk buluşmada sevgili adayına mutlaka sorman gereken sorular

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.