Aradığınız gerçek aşk internet sitelerinde mi?

tarihinde

Aradığınız <strong>gerçek aşk</strong> internet sitelerinde mi? İnternetten <strong>gerçek aşkı bulmak</strong> mümkün mü? Sizin için yazdık!

 

Aradığınız gerçek aşk internet sitelerinde mi?

İnternetten gerçek aşkı bulmak mümkün mü?

Hepinizin de bildiği gibi 21. Yüzyıl bilişimin en çok geliştiği çağ. Hatta bu yüzden tarihçiler içinde bulunduğumuz bu yüzyılı bilişim çağı olarak adlandırıyorlar.

 

couple

Bilişimin bu kadar gelişmesi ve internetin bu denli çok kullanılan bir araç haline gelmesi insanların internet ve sosyal medya sayesinde tanışmalarını sağlıyor.

İnternetteki çöpçatan sitelerinde, telefona indirdiğimiz uygulamalarda sohbet yepyeni ilişkiler doğuyor. Kimi uzun süreli olup evliliğe kadar gidiyor kimiyse kelebeğin ömrü kadar kısa sürüyor.

Bunun yanında internet üzerinden tanışıp birlikteliğe başlamak zaman zaman çok sayıda hayal kırıklığına da neden olabiliyor.

❤ Katina Aşk Falı 10dksı 4TL ❤

 

couple

 

★ Aşk Falınıza Türkiye'nin en iyi uzmanları bakıyor ★

 

Peki sizce, internette gerçekten aşk yaşanır mı yoksa hepsi yalan mı?

Bu tür sitelere ve uygulamalara veya sitelere üye olurken size birkaç soru sorarak nasıl bir kişiliğiniz olduğu ortaya çıkarılıyor. Sonrasında sistem otomatik olarak diğer üye olmuş kişilerden size uygun karakterli insanlar ile eşleştirme yapmaktadır. Sizin kişiliğinize uygun insanları size haber veriyor. Hatta bu uygulamalar mail olarak size bildirimde dahi bulunuyor. Artık bundan sonrası da size kalıyor. Ya mailinize gelen bildirimi siliyor hiç ilgilenmiyorsunuz, ya da merak edip ziyaret ediyor inceliyorsunuz. Arkadaşlık siteleri dünyada gün geçtikçe artıyor. Sadece Amerikada yüzlerce arkadaşlık siteleri var. Peki arkadaşlık siteleri gerçekten işe yarıyor mu diyorsanız evet işe yarıyor demek yanlış olmaz. Çünkü arkadaşlık siteleri işe yarıyor. Bugün Amerika'da yüzlerce çift bu siteleri kullanarak tanışma fırsatı yakalamaktadır. Hatta yüzlerce evlilikler yapılmamaktadır.

 Bunlar da ilginizi çekebilir

Aşk gerçek midir? Hiç aşık olmamış birine aşkı anlatacak olsanız nasıl anlatırsınız?

Diyelim ki aldatıldınız, ne yaparsınız? Tamam mı? Devam mı?

İlk buluşmada sevgili adayına mutlaka sorman gereken sorular

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!