Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Aldatılıyor Musunuz? Aldatan Erkeklerin 10 Ortak Noktası!

Aldatan erkeklerin ortak noktaları onları ele veriyor. Siz de bu noktaları keşfedin ve süprizler yaşamayın! İşte, aldatıldığınızı anlamanın 10 yolu!

 

Aldatan Erkeklerin 10 Ortak Noktası

Aldatılmak birçok kadının korkulu rüyası. Ya başımıza geldiği için herkesten korkar oluyoruz ya da bir gün benim de başım yanacak diye tüylerimiz ürperiyor.

Sevdiğiniz adama yakıştırması çok zor biliyoruz. Aldatmak da kendi başına zor tanımlanan bir kavram, nedeni, zamanı, amacı pek belli değil. En güzel kadınların aldatıldığı şu dünyada şüphelenmemek de elde değil. Gelin 10 ortak noktalarından aldatan erkekleri tanıyalım. Eğer 6’dan fazla özelliği sevgilinizde görüyorsanız ciddi bir sorgulamaya girmeniz şart!

 


<<<< Online Telefondan Fal ile Sorularınıza Net Cevaplar Bulun >>>>


 - Davranışlarda değişiklik

Eğer size hiç ilgi göstermeyen biri size durduk yere çiçekler, hediyeleralıyorsa ya da normalde ilgi gösteren kişi bir süredir sizi şımartmayı ihmal etmeye başlamışsa davranışlarındaki değişiklik bir aldatma hikayesine bağlı olabilir.

 

- Giyim kuşama ilgi

Normalde "al bu gömleği giy" deyince giyen adam bir anda ayna karşısında çok vakit geçirmeye, saçlarına, ayakkabılarına ilgi göstermeye başladıysa bunun sebebi başka bir kadın olabilir. Fark etmeden yapılan bu değişimlere dikkat edilmeli.

 


<<<< Astrocenter Medyumları ile Her Şeyi Öğrenin! >>>>


 

- Sosyal medyada gizem

Var olan hesaplarını silmişse ya da bildiğiniz şifreler değişmişse bir sorun görmekte haklısınız. Ya sizden bir şeyler saklıyor ya da 2 tarafı da daha iyi idare etmek için tamamen sosyal medyadan çıktı.

 

- Koku değişimi

Parfümü değişmişse, parfüm kullanmaya başlamışsa ya da bir kadın kokusu seziyorsanız aldatan erkeklerin ortak noktalarından en önemlisine şahit oluyorsunuz.

 

- İşte fazla kalma

İşteyken sizi aldatıyor anlamına gelmez. Bu da ihtimallerden biri ama kesin değil. Araştırmalar gösteriyor ki aldatan erkek eve gelmekte ve ailesiyle yüzleşmekte zorluk çekiyor ve bunu erteliyor.

 

- Sizdeki değişiklikleri fark etmiyor

Sizle konuşurken yalanlarını nasıl toparlayacağını düşünüyorsa elbette saçınızdakideğişimi fark etmeyecektir.

 

- Sorularınıza detay vermiyor

Sorduğunuz basit sorulara bile detay vermek istemiyorsa bu yalanlarınıhatırlamakta zorluk çekeceğini bildiğinden olabilir.

 


<<<< Online Falın ilk 10dksı Yalnızca 1 Euro!! >>>>


 

- Sizi suçluyor

Sorularınıza karşı sizi suçlayıcı tavır takınıyorsa, sizi aşırı kuşkucu ve kıskanç buluyorsa, mutsuzluğu tamamen sizin üstünüze yıkıyorsa bilin ki vicdan rahatlatmaya çalışıyor.

 

- Sizin de aldattığınızı düşünüyor

Kişi herkesi kendi gibi bilirmiş… Eğer kendisi aldattığı halde çaktırmadığını düşünüyorsa belki sizin de böyle yaptığınızı düşünüyor ve sinirleniyor olabilir. Durduk yere böyle çıkışları veya imaları olursa bu duruma yorabilirsiniz.

 

- İç sesiniz

İç sesiniz bazen en saf, en doğru gerçekleri bize söyler. Bu bazen arkadaşlarımızdan, ailemizden gelen imalarla da oluşur. Eğer içinizde bir kuşku varsa bunu yok etmek en iyisi. Bunun için sizi oyalamayan, duru görüşleriyle net cevaplar veren falcılara danışmanızı öneririz.


Bunları da Seveceksiniz:

 

 

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.