Sevgililer Gününü Yalnız Geçirenlere Tavsiyeler

tarihinde

Sevgililer Günü'nü yalnız geçirme düşüncesi moralinizi mi bozuyor? Böyle yapmayın ve insanı daha çok alışveriş yapmaya yönelten bir gün için canınızı sıkmayın! Bilakis Sevgililer Günü'nü yalnız geçirmek sevmediğiniz bir insanla beraber olmaktan çok daha keyifli olabilir. Tek başınıza unutulmaz bir akşam geçirmek için bu tavsiyelerimize kulak verin!

Sevgililer Gününü Yalnız Geçirenlere Tavsiyeler

Sevgililer Günü'nü yok saymak neredeyse imkansızdır...  Reklamlar bize sevmenin, sevilmenin ve her şeyden önce de para harcamanın ne kadar önemli olduğunu hatırlatıp durur. Elbette insan bekar olunca bu romantik geceden pek de hazzetmez. Dışarıdan gelen baskılara direnmek zor olsa da kim demiş ki insan hem bekar hem de mutlu olamaz diye? İşte bekarlar için güzel bir Sevgililer Günü geçirme tüyoları...


Duygusal yaşamınıza dair sorularınız mı var? Yakında aşkı bulacak mısınız? Falcılarımıza danışın: 


Sevgililer Günü'nü yalnız geçireceklere tavsiyeler

1. Kendinizi şımartın

Size hediye alacak kimse yok mu? Olsun! O zaman mağazaları altına üstüne getirin ve kendinizi şımartın! Kendinizi küçük bir hediye vermeyi hak ediyorsunuz, özellikle de bu yıl harcamalarınıza dikkat ediyorsanız! Hem en azından alacağınız hediyenin sizi hayal kırıklığına uğratmayacağı kesin!

2. Kız arkadaşlarınızla harika bir akşam geçirin.

Romantik Sevgililer Günü'nü bir kızlar gecesine dönüştürün! Güzel bir restoranda rezervasyon yaptırın, arkadaşlarınızı toplayın ve içinizden geliyorsa deliler gibi dans edin! Kim bilir belki öyle bir niyetiniz olmadan sürpriz bir tanışıklık yaşayabilirsiniz.

3. Sizin iyiliğinizi isteyen insanlarla buluşun

Günde 30 defa size "Ee, senin hayatında kimse yok mu? Neden Berk'le ayrıldınız? İyi bir çocuktu aslında..." diyerek canınızı sıkacak insanlarla görüşmenin bir faydası yok. Daima sizin iyiliğinizi isteyen insanlarla buluşmayı tercih edin..

4. Bekar olmanın avantajlarını sıralayın

Bekar olmanın yadsınamayacak kadar önemli bazı avantajları vardır. İstediğiniz zaman istediğiniz şeyi yapma özgürlüğüne sahipsiniz ve Sevgililer Günü akşamı ideal bir çift gibi davranma yükümlülüğünüz yok. Bu özgürlüğünüzün tadını çıkarın.

5. Kendinizi güzelleştirin

Sevgililer Günü'nde bekar olmak, dış görünüşünüzü ihmal etmek için bir bahane değil. Tam tersine kendinize iyi bakmak ve güzel hissetmek daima moralinizi artıracaktır. Eğer içinizden geliyorsa, arkadaşlarınızla bir "beni baştan yarat" gecesi bile düzenleyebilirsiniz! 


Bu yazılarımıza da göz atın:

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey