Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Sevgililer Gününü Yalnız Geçirenlere Tavsiyeler

Sevgililer Günü'nü yalnız geçirme düşüncesi moralinizi mi bozuyor? Böyle yapmayın ve insanı daha çok alışveriş yapmaya yönelten bir gün için canınızı sıkmayın! Bilakis Sevgililer Günü'nü yalnız geçirmek sevmediğiniz bir insanla beraber olmaktan çok daha keyifli olabilir. Tek başınıza unutulmaz bir akşam geçirmek için bu tavsiyelerimize kulak verin!

Sevgililer Günü'nü yok saymak neredeyse imkansızdır...  Reklamlar bize sevmenin, sevilmenin ve her şeyden önce de para harcamanın ne kadar önemli olduğunu hatırlatıp durur. Elbette insan bekar olunca bu romantik geceden pek de hazzetmez. Dışarıdan gelen baskılara direnmek zor olsa da kim demiş ki insan hem bekar hem de mutlu olamaz diye? İşte bekarlar için güzel bir Sevgililer Günü geçirme tüyoları...


Duygusal yaşamınıza dair sorularınız mı var? Yakında aşkı bulacak mısınız? Falcılarımıza danışın: 


Sevgililer Günü'nü yalnız geçireceklere tavsiyeler

1. Kendinizi şımartın

Size hediye alacak kimse yok mu? Olsun! O zaman mağazaları altına üstüne getirin ve kendinizi şımartın! Kendinizi küçük bir hediye vermeyi hak ediyorsunuz, özellikle de bu yıl harcamalarınıza dikkat ediyorsanız! Hem en azından alacağınız hediyenin sizi hayal kırıklığına uğratmayacağı kesin!

2. Kız arkadaşlarınızla harika bir akşam geçirin.

Romantik Sevgililer Günü'nü bir kızlar gecesine dönüştürün! Güzel bir restoranda rezervasyon yaptırın, arkadaşlarınızı toplayın ve içinizden geliyorsa deliler gibi dans edin! Kim bilir belki öyle bir niyetiniz olmadan sürpriz bir tanışıklık yaşayabilirsiniz.

3. Sizin iyiliğinizi isteyen insanlarla buluşun

Günde 30 defa size "Ee, senin hayatında kimse yok mu? Neden Berk'le ayrıldınız? İyi bir çocuktu aslında..." diyerek canınızı sıkacak insanlarla görüşmenin bir faydası yok. Daima sizin iyiliğinizi isteyen insanlarla buluşmayı tercih edin..

4. Bekar olmanın avantajlarını sıralayın

Bekar olmanın yadsınamayacak kadar önemli bazı avantajları vardır. İstediğiniz zaman istediğiniz şeyi yapma özgürlüğüne sahipsiniz ve Sevgililer Günü akşamı ideal bir çift gibi davranma yükümlülüğünüz yok. Bu özgürlüğünüzün tadını çıkarın.

5. Kendinizi güzelleştirin

Sevgililer Günü'nde bekar olmak, dış görünüşünüzü ihmal etmek için bir bahane değil. Tam tersine kendinize iyi bakmak ve güzel hissetmek daima moralinizi artıracaktır. Eğer içinizden geliyorsa, arkadaşlarınızla bir "beni baştan yarat" gecesi bile düzenleyebilirsiniz! 


Bu yazılarımıza da göz atın:

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.