Kadınları anlıyor musunuz? İşte size Kadınları Tanıma Kılavuzu!

tarihinde

Kadınlar erkeklerden daha komplike düşünürler. Genellikle erkekler bu karışık bakış açısına daha basit bir tutumla yaklaşırlar. Peki siz yeterince kadınları tanıdığınızı düşünüyor musunuz? Gelin kendinizi test edin!

 

KADINLARI ANLAMANIN İPUÇLARI

Beyler! Kadınlar hakkında paylaşacağımız kısa notlarla, onlar üzerinde etkin olabilirsiniz. Kadınları anlamak için öncelikle onların zihinsel eğilimlerini, hazlarını ve korkularını bilmeniz gerekiyor.

 

Şimdi birkaç başlık adı altında bunlara göz atalım:

1. Kadınların bağlı hissetmek istediğini bilin.

Kadınlar, ilişkinin sağlam bir zeminde olduğundan emin olmak isterler. Birkaç ayrılık döneminden (hatta bir günlük ayrılık) sonra, bu yakınlığı olabildiğince çabuk kurun, sonra her şey daha özgürce akacaktır. Bu, kendi ihtiyaçlarınızı tamamen beklemeye almanız gerektiği anlamına gelmez.

"Sadakatsizlik, nankörlerin işidir, nankörlük ise Allah’ın sevmediği huylardandır."

Cervantes

2. Sorun giderme moduna geçmeyin.

 Eşinizin bir anda ihtiyaç duyduğu şeyden emin değilseniz, ona sormaya çekinmeyin bu sorun olmayacaktır emin olun.

 👫 İlişkinize dair tüm sorunların çözümü uzmanlarımızda 👫

3. Eşiniz sizden daha az seks ilgisine sahipse, biraz empati kurmayı deneyin.

Eşiniz cinsel tacizden kurtulmuş mu? Geçmişinde ona fiziksel samimiyet korkutan travmalar mı var? Şahsen reddetmek ve daha sık seks için baskı yapmak yerine, tutarsızlık ve arzunun olası sebeplerini düşünün. Eşinizin genel zihninde olduğu kadar geçmişten gelen konularda da hassas olun.

 4. Eşinizin ne kadar çok çalıştığını düşünün.

Ev dışında çalışıyorsa, yemek, alışveriş, temizlik, çamaşır yıkama ve çocuk bakımında ne kadar sorumluluk sahibi olursunuz? İş yükünü nasıl azaltacağınızı öğrenmek için eşinizle birlikte beyin fırtınası yapın.

 🌟 Astrocenter'ın en iyi medyumlarıyla sorularınıza özel ve kişisel çözümler bulun 🌟

5. Eşinizin korkularını seslendirmesine ve zor durumlarda ona karşılaşacağı zorluklarda destek olmasına izin verin.

Kadınlar, önemli ilişkileri sayesinde kendilerini güçlendirirler; özen gösteren tavrınız eşinizin hedeflerine ulaşmada başarısına katkıda bulunacaktır. Korkusundan kurtarmaya ya da sorunlarını çözmenize gerek yok: sadece dinlemenizi ve anlamanızı istiyor.

 6. İletişimin bir süreç olduğunu anlayın.

İletişim sorunlarını konuşmaya devam etmek, dinlemeye devam etmek ve eninde sonunda işleri halletmek için davet olarak görün. Siz ve eşiniz çok farklı iletişim kurabilir, ancak daha yüksek düzeyde bir anlayış ilgisine ulaşmak için hala potansiyel var.

 

👇 Astrocenter sizler için özel derledi 👇

2018 Ücretsiz Burç Yorumlarınız Burada!

Erkekleri Tanıma Kılavuzu

Burcunuz Karşı Cinste Ne Arıyor?

Arkadaş Ortamınızda Sizi Seven Biri Olabilir Mi?

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Melek sayısı 777 ne anlama geliyor?

Tekrar tekrar 777 sayısını görmek kesinlikle tesadüf değildir. Bu sayı kumarhanenin dışında da pozitif anlamlara sahiptir. Meleğiniz size yaşamınızı değiştirecek içsel yolculuğa çıkmaya hazır olduğunuzu söylemek istiyor. Artık güçlü ve zayıf yönlerinizin neler olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Tavsiyelerimize kulak verin ve 777 sayısının anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova burcunda, Mars Kova burcunda kavuşum açısında "Bugün, Venüs ve Mars'ın kavuşumu, aşk ve tutkunun birleştiği bir enerji dalgası yaratıyor. Bu enerjiyi, hayatınızdaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanın."

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Aslan burcuna geçişi "Bugün, duygularınızı cesurca ifade etmek için mükemmel bir gün. Kendinizi gizlemeyin, ışığınızı parlatın ve dünyaya kim olduğunuzu gösterin."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey