Kadınları anlıyor musunuz? İşte size Kadınları Tanıma Kılavuzu!

tarihinde

Kadınlar erkeklerden daha komplike düşünürler. Genellikle erkekler bu karışık bakış açısına daha basit bir tutumla yaklaşırlar. Peki siz yeterince kadınları tanıdığınızı düşünüyor musunuz? Gelin kendinizi test edin!

 

KADINLARI ANLAMANIN İPUÇLARI

Beyler! Kadınlar hakkında paylaşacağımız kısa notlarla, onlar üzerinde etkin olabilirsiniz. Kadınları anlamak için öncelikle onların zihinsel eğilimlerini, hazlarını ve korkularını bilmeniz gerekiyor.

 

Şimdi birkaç başlık adı altında bunlara göz atalım:

1. Kadınların bağlı hissetmek istediğini bilin.

Kadınlar, ilişkinin sağlam bir zeminde olduğundan emin olmak isterler. Birkaç ayrılık döneminden (hatta bir günlük ayrılık) sonra, bu yakınlığı olabildiğince çabuk kurun, sonra her şey daha özgürce akacaktır. Bu, kendi ihtiyaçlarınızı tamamen beklemeye almanız gerektiği anlamına gelmez.

"Sadakatsizlik, nankörlerin işidir, nankörlük ise Allah’ın sevmediği huylardandır."

Cervantes

2. Sorun giderme moduna geçmeyin.

 Eşinizin bir anda ihtiyaç duyduğu şeyden emin değilseniz, ona sormaya çekinmeyin bu sorun olmayacaktır emin olun.

 👫 İlişkinize dair tüm sorunların çözümü uzmanlarımızda 👫

3. Eşiniz sizden daha az seks ilgisine sahipse, biraz empati kurmayı deneyin.

Eşiniz cinsel tacizden kurtulmuş mu? Geçmişinde ona fiziksel samimiyet korkutan travmalar mı var? Şahsen reddetmek ve daha sık seks için baskı yapmak yerine, tutarsızlık ve arzunun olası sebeplerini düşünün. Eşinizin genel zihninde olduğu kadar geçmişten gelen konularda da hassas olun.

 4. Eşinizin ne kadar çok çalıştığını düşünün.

Ev dışında çalışıyorsa, yemek, alışveriş, temizlik, çamaşır yıkama ve çocuk bakımında ne kadar sorumluluk sahibi olursunuz? İş yükünü nasıl azaltacağınızı öğrenmek için eşinizle birlikte beyin fırtınası yapın.

 🌟 Astrocenter'ın en iyi medyumlarıyla sorularınıza özel ve kişisel çözümler bulun 🌟

5. Eşinizin korkularını seslendirmesine ve zor durumlarda ona karşılaşacağı zorluklarda destek olmasına izin verin.

Kadınlar, önemli ilişkileri sayesinde kendilerini güçlendirirler; özen gösteren tavrınız eşinizin hedeflerine ulaşmada başarısına katkıda bulunacaktır. Korkusundan kurtarmaya ya da sorunlarını çözmenize gerek yok: sadece dinlemenizi ve anlamanızı istiyor.

 6. İletişimin bir süreç olduğunu anlayın.

İletişim sorunlarını konuşmaya devam etmek, dinlemeye devam etmek ve eninde sonunda işleri halletmek için davet olarak görün. Siz ve eşiniz çok farklı iletişim kurabilir, ancak daha yüksek düzeyde bir anlayış ilgisine ulaşmak için hala potansiyel var.

 

👇 Astrocenter sizler için özel derledi 👇

2018 Ücretsiz Burç Yorumlarınız Burada!

Erkekleri Tanıma Kılavuzu

Burcunuz Karşı Cinste Ne Arıyor?

Arkadaş Ortamınızda Sizi Seven Biri Olabilir Mi?

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!