Kadınları anlıyor musunuz? İşte size Kadınları Tanıma Kılavuzu!

tarihinde

Kadınlar erkeklerden daha komplike düşünürler. Genellikle erkekler bu karışık bakış açısına daha basit bir tutumla yaklaşırlar. Peki siz yeterince kadınları tanıdığınızı düşünüyor musunuz? Gelin kendinizi test edin!

 

KADINLARI ANLAMANIN İPUÇLARI

Beyler! Kadınlar hakkında paylaşacağımız kısa notlarla, onlar üzerinde etkin olabilirsiniz. Kadınları anlamak için öncelikle onların zihinsel eğilimlerini, hazlarını ve korkularını bilmeniz gerekiyor.

 

Şimdi birkaç başlık adı altında bunlara göz atalım:

1. Kadınların bağlı hissetmek istediğini bilin.

Kadınlar, ilişkinin sağlam bir zeminde olduğundan emin olmak isterler. Birkaç ayrılık döneminden (hatta bir günlük ayrılık) sonra, bu yakınlığı olabildiğince çabuk kurun, sonra her şey daha özgürce akacaktır. Bu, kendi ihtiyaçlarınızı tamamen beklemeye almanız gerektiği anlamına gelmez.

"Sadakatsizlik, nankörlerin işidir, nankörlük ise Allah’ın sevmediği huylardandır."

Cervantes

2. Sorun giderme moduna geçmeyin.

 Eşinizin bir anda ihtiyaç duyduğu şeyden emin değilseniz, ona sormaya çekinmeyin bu sorun olmayacaktır emin olun.

 👫 İlişkinize dair tüm sorunların çözümü uzmanlarımızda 👫

3. Eşiniz sizden daha az seks ilgisine sahipse, biraz empati kurmayı deneyin.

Eşiniz cinsel tacizden kurtulmuş mu? Geçmişinde ona fiziksel samimiyet korkutan travmalar mı var? Şahsen reddetmek ve daha sık seks için baskı yapmak yerine, tutarsızlık ve arzunun olası sebeplerini düşünün. Eşinizin genel zihninde olduğu kadar geçmişten gelen konularda da hassas olun.

 4. Eşinizin ne kadar çok çalıştığını düşünün.

Ev dışında çalışıyorsa, yemek, alışveriş, temizlik, çamaşır yıkama ve çocuk bakımında ne kadar sorumluluk sahibi olursunuz? İş yükünü nasıl azaltacağınızı öğrenmek için eşinizle birlikte beyin fırtınası yapın.

 🌟 Astrocenter'ın en iyi medyumlarıyla sorularınıza özel ve kişisel çözümler bulun 🌟

5. Eşinizin korkularını seslendirmesine ve zor durumlarda ona karşılaşacağı zorluklarda destek olmasına izin verin.

Kadınlar, önemli ilişkileri sayesinde kendilerini güçlendirirler; özen gösteren tavrınız eşinizin hedeflerine ulaşmada başarısına katkıda bulunacaktır. Korkusundan kurtarmaya ya da sorunlarını çözmenize gerek yok: sadece dinlemenizi ve anlamanızı istiyor.

 6. İletişimin bir süreç olduğunu anlayın.

İletişim sorunlarını konuşmaya devam etmek, dinlemeye devam etmek ve eninde sonunda işleri halletmek için davet olarak görün. Siz ve eşiniz çok farklı iletişim kurabilir, ancak daha yüksek düzeyde bir anlayış ilgisine ulaşmak için hala potansiyel var.

 

👇 Astrocenter sizler için özel derledi 👇

2018 Ücretsiz Burç Yorumlarınız Burada!

Erkekleri Tanıma Kılavuzu

Burcunuz Karşı Cinste Ne Arıyor?

Arkadaş Ortamınızda Sizi Seven Biri Olabilir Mi?

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Maalesef aradığınız sayfayı bulamadık!

Başarısızlık, sayfa mevcut değil ama söz veriyoruz, hatalarımızdan ders çıkaracağız ve bir sonraki sefere daha iyi yapacağız. Bu arada aşağıdaki en son makalelerimizden birine göz atın!

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Yay'dan Oğlak burcuna geçişi "Bugün, içsel maneviyatınızı ve duygusal gücünüzü keşfetmek için mükemmel bir gün. Ay'ın Yay'dan Oğlak burcuna geçişi, bize disiplin ve odaklanma gücü verirken, aynı zamanda ruhani derinliklerimizi de keşfetme fırsatı sunuyor. Kendinizi bu enerjiye bırakın ve iç huzurunuzu bulun."

İş Hayatında Burçların Uyumu Nasıldır?

Burcunuza göre iş ortamında kurduğunuz ilişkiler de farklılık gösterir. Profesyonel bağlamda hangi burçlarla daha iyi anlaştığınızı bilmek çalışma veriminizi de artırır. Ortağınızı ya da ekip arkadaşınız konusunda doğru bir seçim yapmak istiyorsanız bu yazımızı kaçırmayın!

En Sevilen Yazılar

Burcunuza Dair Her Şey

Yükselen Burç Nedir? Neyi Temsil Eder?

Yükselen burç, doğduğunuz anda doğu ufuk çizgisinde yükselen burçtur ve astrolojik haritanızın tamamlanmış bir şaheser olmasını sağlar. Güneş burcunuz kişiliğinizin özünü yansıtırken, yükselen burcunuz, dış dünyaya nasıl tepki verdiğinizi ve insanlarla nasıl iletişim kurduğunuzu açıklar. Bu iki yıldızı birleştirdiğinizde, işte o zaman gerçek "siz" ortaya çıkar!

Satürn Retrosu 2024 | Hangi burç nasıl etkilenecek?

Ünlü Astrolog Marta Denise, 2024'te gerçekleşecek Satürn Retrosu hakkında detaylı bir yazı hazırladı! Astrologumuz içeriği şöyle özetliyor: "29 Haziran 2024'ten itibaren 15 Kasım 2024'e kadar devam edecek olan Satürn Retrosu, Balık burcunda başlayacak. Bu dönem biraz ürkütücü görünebilir ama endişelenmeyin, bu süreci en iyi şekilde atlatmanız için astrolojik öngörü ve tavsiyelerimle buradayım! Satürn retrosu biraz melankolik geçebilir, fakat kendimizi geliştirmek ve öğrenmek için değerli sınavlar da sunabilir. ✨"