Hayatınızın Aşkının Adının Baş Harfini Öğrenme Ritüeli

tarihinde

Cadılar Bayramı büyük küçük herkesin bayıldığı bir özel gündür: Kostümler ve şekerler bir yana bu geceyle alakalı mistik bir şeyler de vardır. Uzman astrologlarımız Cadılar Bayramı'na özgü geleneklerle ilgili bilgiler veriyor ve aşkla ilgili en ünlü ritüellerden birini bizlerle paylaşıyor. Hayatınızın aşkının adının ilk harfini öğrenmek istiyorsanız siz de deneyin!

Hayatınızın Aşkının Adının Baş Harfini Öğrenme Ritüeli

Cadılar Bayramı demek yüksek enerjiler ve ritüeller demek! Alanında uzman astrologumuz cadı kostümleriyle ilgili sırları bizlerle paylaşıyor ve hayatınızın aşkının adının ilk harfini öğrenmenizi sağlayacak özel bir ritüeli açıklıyor!


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.Hayatınızın aşkının adının ilk harfini öğrenme ritüeli

Bu eğlenceli ve oldukça basit ritüeli gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan şeyler şunlar: 

  • Bir elma
  • Bir elma kabuğu
  • Bir tas su

Gözlerinizi kapatın, yoğun bir şekilde odaklanın ve gelecekte kapınızı çalacak aşka odaklanmaya çalışın. Elma kabuğuna üfleyin ve suya atın. Kabuğun biçim değiştirdiğini ve bir harf şeklini aldığını göreceksiniz. İşte bu harf hayatınızın aşkının adının ilk harfinden başkası değil! 

Cadılar Bayramına özgü gelenekler

Neden cadılar sivri uçlu şapkalar takar?

Şapkaların bu biçimi kesinlikle tesadüfi değildir! Şapkaların bu sivri uçları enerjiyi kanalize etmeye yarar. Pozitif olduğu kadar negatif de olabilen enerjinin kontrolünü sağlayan şapkalar âdeta bir paratoner görevi görür.

Süpürge geleneğinin kökeni nedir?

Geçmişte cadıların süpürgeler üzerinde uçarak yolculuk yaptığına inanılırdı ama aslında süpürge spiritüel bir anlama sahiptir ve kötü ruhların uzaklaştırılması için kullanılmıştır. Eğer siz de evinizdeki kötü ruhları ve negatif enerjilerden kurtulmak istiyorsanız doğudan batıya doğru süpürgeyle temizlik yapın.

Peki balkabağını neden canavar dönüştürüyoruz?

citrouille halloween

Komik olması ve çocuklarının ilgisini çekerek zaman geçirmesini sağlaması dışında oldukça hoş da görünebilen bal kabakları evlerin önüne kötü niyetleri ruhları kovmak amacıyla konur.

Filmlerde ve dizilerde gördüğümüz ortadan ikiye bölünmüş elma ne işe yarar?

pomme pentagramme sorcière

İkiye bölünmüş bir elmanın ortasındaki çekirdeklerin bulunduğu kısım bir beşgen meydana getirir ve kötülüklerden korunmak için üzerine bir defne yaprağı konur. 

Bu yazımız da ilginizi çekebilir:

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey