Meleklerden Mesajınız Var - Sayı Kartlarıyla Gelecek

tarihinde

<p>Melekler sorunuza hangi sayıyla cevap vermiş? Sayınızın anlamını hemen öğrenin!</p>

Meleklerden Mesajınız Var - Sayı Kartlarıyla Gelecek

Seçtiğiniz sayının anlamına bakın ve melekler size nasıl bir mesaj vermiş hemen öğrenin!

Dileklerinizin gerçekleşmesi için ne yapmalısınız?

 <<<< Kartlarla İlişkinin Gerçeklerini Öğrenmeye Hazır Mısın? >>>>>

0: 

Allah seni seviyor ve seni kolluyor. Allah’ın sevgisini ve merhametini kalbinizde hissedin artık bilinmezlikler sona erecek. Beklediğiniz şey yakın zamanda sonuçlanacak.

1: 

Dileğine umarız dikkat etmişsindir çünkü düşünce gücünle birçok şeyi etkileyebiliyorsun. Kapılar sana ardına kadar açılıyor. 

2: 

Dileğinin gerçekleşmesi için yolun yarısına vardın bile! İnancını kaybetme, doğru yoldasın! 

3: 

Yüce ruhlardan ve büyük maneviyat içeren kişilerden yardım alacaksın. Bunun için çakralarını aç. Onların seni yönlendirmesine izin ver. Bol bol oku ve amacın doğrultusunda güzel nasihatleri not et. 

<<<< Sağlık ve Şifa Arıyorsanız Uzmanlarımız Yardımcı Olsun >>>>>

4: 

Sen bu işi oldu bil! Gerçekten öyle bil yoksa telaşlanıyorsun. Meleklerine güven ve aklına soru işareti düştüğü anda onların senin için en hayırlısını hazırladığını hayal et. 

5: 

Cesaretlen! Bu kart doğru yolda olduğunu, değişimlerin geleceğini gösteriyor. Dileğinin gerçekleşmesi için aklındaki bazı riskleri alma vakti.

6: 

Maneviyata daha çok ihtiyacın var. Maddi olan her şeyle ilgini kes ve içine dön. Dileklerinde aradığın huzuru ve sonucu orda bulacaksın.

<<<< Kahve Falınızda Hangi Numara Çıkıyor? Hemen Kahve Falı Baktırın >>>>

7: 

Bu sayı mucizelerin sayısı! Meleklerin senin için harika bir sürpriz hazırlıyor! Hiç tahmin etmediğin pozitif haberler alacaksın. Kendini hazırla! 

8: 

Senin sayın sonsuzluğun sayısı. Bu da seni sonsuz zenginliğe götürür. Dileğin para ise paraya, aşksa aşka, bilgi ise de bilgiye ulaşacaksın. Uzun vadeli ve bereketli bir dönem başlıyor.

9: 

Bir görevin var. Bunu bul ve gerçekleştir. Detaylara takılmazsan ve hayat amacına yönelirsen dileğin gerçekleşecek. 

Bunları da Seveceksiniz

 Meleklerle Yaşamak - Size Yardıma Geldiler

Paranızın Bereketini Sağlayın! 

Melekler Hakkında Her Şey

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!