Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

İSİM ANALİZİ

Özellikle yeni doğan çocuklara isim verirken veya çocuklarınızın isimlerinin uygunluğuna dikkat ederken harflerin onların karakterlerine olan etkisini yadsımadan ve önceden isimleri analiz ettirmek, onların geleceğinde büyük bir rol oynayacaktır.

İsim Analizi Nedir

Bir diğer adıyla Akrofonoloji, harflerin titreşimlerinin analiz bilimirdir. Akrofonoloji "isimlerin enerjisi & isimlerin titreşimi & isim bilimi & isimlerin frekansı" konularını kapsar.
Eski zamanlarda isimler kişiler için umulan hayat yoluna özgü olarak verilirdi. O zamanlarda yıldızların etkileri üzerinde çalışan kişiler bu etkileri kendi yaşamlarında da kullanmış ve harflerle temsil etmişlerdir.  yaşamlarında bunu bir iş olarak seçen öğrenci ve bilge kişilerce akkılı bir şekilde temsil edilmiştir. Akrofonoli bize bir isimdeki bağımsız enerji şekkilerini Belirlememizi sağlamaktadır. Harfler enerjinin sembolleridir. Sizin sahip olduğunuz enerjileri tanımlar.

Kısacası isminizin harfleriyle bağlantılı bir enerjisi vardır, bu enerjiyi bilmek ve doğru kullanmak için İsim Analizi yapmak çok önemlidir.

Özellikle yeni doğan çocuklara isim verirken veya çocuklarınızın isimlerinin uygunluğuna dikkat ederken harflerin onların karakterlerine olan etkisini yadsımadan ve önceden isimleri analiz ettirmek, onların geleceğinde büyük bir rol oynayacaktır.

İsim analizi yapan uzmanımızı Kemal Haluk Cebe ile konuşmak için►
Hemen Ara

Akrofonolojinin Tarihi

-İlk olarak Ari ve maya medeniyetlerinde isimler sembollerle ifade edildiğini görüyoruz. Bu medeniyetteki mezarlıklarda isimlerin sembollerle anlatıldığı gözlemlenmiştir.

-6.Yüzyılda da Akdeniz medeniyetlerinde çocuklara isim konarken büyükanne veya büyükbabanın isimlerinin verildiğinigörüyoruz. Bu pratik aslında ailenin bireylerini tanıyabilmek için kullanılmıştır.

-Akrofonoloji için gök biliminin bir başka yorumu da diyebiliriz. Zira bu şekilde düşünen astrolog Shirlie 10,000'den fazla kişinin doğum haritasını çıkarmış ve onların isimleri ile yıldızları arasındaki ilişkiyi incelemiştir.

- Bir diğer dikkat çekici tarihsel gerçek de Orta Asya Türklerinin ve Kızılderililerin yeni doğan bebeklere isim vermemesidir. Bu topluluklar bebeklerin biraz büyümesini, aldığı karaktere göre, onun gelişimine katkıda bulunacak, uygun bir isim bulmayı beklerlerdi.

Bu örneklerle de görüyoruz ki, tarih boyunca isimler ve karakterler arasındaki bağ hep var olmuş.

Gelecekte sizi neler bekliyor?? Alanında uzman falcı ve astrologlardan kişiye özel hizmet almak için ►
Hemen Ara

 

Bunları da Seveceksiniz

5 Etapta Aşkı Bulun 

Ay Dönümleri ve Saçlarınızın Uzaması

Burcunuza Göre Zayıflama Önerileri

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.