Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Türkiye’nin En Güvenilir Fal Sitesi Olma Serüvenimiz

Astrocenter ailesi olarak uzmanlarımıza güveniyor ve size en iyi hizmet garantisi veriyoruz. Nasıl mı? İşte ilkelerimiz ve hizmetlerimiz!

 

Türkiye’nin En Güvenilir Fal Sitesi Astrocenter'ın Hikayesi


Astrocenter, uluslararası alanda faaliyet gösteren ve 2014 yılında fal ve astroloji alanında en iyi uzmanları bünyesinde toplayan bir kurum olarak faaliyete geçmiştir. Astrocenter, dünyanın birçok ülkesinde hizmet veren bir site olmakla birlikte, güvenilirliğini ve hizmet kalitesini Türkiye’de de kanıtlamıştır.

 

Fal bakımında "Güvenlik" önceliğimiz! 

 

Astrocenter’da çok önemsediğimiz 5 önemli ilkemiz:

  • Türkiye’nin en güvenilir ve deneyimli fal uzmanları Astrocenter’da hizmet vermeden önce ruhanî konularla ilgili, psikoloji, medyumluk, falcılık üzerine eğitim almış uzman çalışma arkadaşlarımızla birçok test yapıyorlar. Böylelikle sizlere harika bir hizmet verebilecek en iyi uzmanlar ön elemelerden geçerek sizlere en kaliteli hizmeti Astrocenter’da veriyorlar. Sorularınıza en titiz cevapları veriyor, özel güçleri ve hisleriyle sizlerin ortalama %98 oranında memnun kalmanızı sağlıyorlar.

 

 

  • Şeffaflık ilkemiz ise en önemsediğimiz ilkelerimizden biridir. Görüşmeniz başlamadan önce fiyatı onaylayarak ne kadar ödeyeceğinizi bilirsiniz. Görüşme bittikten sonra ise faturanız mail adresine anında gönderilir. Hangi uzmanla ne kadar görüştüğünüzü ve en sonunda ne kadar ödediğinizi bilir ve bilgilendirilirsiniz.

 

 

  • Ödeme bilgileriniz kimseyle paylaşılmamaktadır. İstediğiniz zaman sistemimizden kart bilgilerinizi kendiniz değiştirebilir ve silme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Uzmanlarımızla yapığınız görüşmeler Astrocenter güvencesi altındadır.

 

  • Sitemizde yer alan objektif puanlama sistemi sayesinde güvenle arzu ettiğiniz uzmanı seçebilirsiniz. Negatif ya da pozitif yorumlar hiçbir şekilde değiştirilmez ve silinmez. Sitemizde yer alan müşteri yorumlarını da inceleme fırsatı bulursanız yorumların değiştirilmediğini ve müşterilerin ortalama %98 oranında uzmanlarımızdan memnun kaldığını görebilirsiniz.

 

  • Son olarak, Müşteri temsilcilerimiz hafta içi saat 10.00-20.00 arasında kesintisiz olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyorlar. Tüm sorularınızın cevapları için çalışma saatlerimiz içerisinde bize her türlü sorunuzu danışmaktan çekinmeyin.

 

Astrocenter ailesi olarak uzmanlarımıza güveniyor ve size en iyi hizmet garantisi veriyoruz. Her biri birbirinden tarz olarak farklı uzmanlarımızı deneyip aşk, yatırım, kariyer ve aile hayatınıza dair her türlü konuda danışabilirsiniz.

 

 

Peki, sitemizde hangi falları yorumluyoruz:

Öncelikle kehanet sanatının olmazsa olmazı Tarot falıile kartlar sizin geleceğinizi aydınlatıyor. Bunun yanında Türkiye’nin tartışmasız en iyi kahve falı yorumcuları sitemizde en ayrıntılı şekilde kahve fincanlarınızda çıkan şekilleri canlı canlı gerçek fal bakarak yorumluyor.

Su falı ve el falınıza bakarken ise kendinizi duru görüsü çok kuvvetli ve oldukça deneyimli uzmanlarımıza bırakarak geçmiş ve geleceğe dair ön görülerinizi net bir şekilde alabilirsiniz. Uzmanlarımızın hayatınızda gördükleri gelişmeleri duyunca siz de çok şaşıracaksınız. İskambil, Ateş ve Katina Aşk fallarımız ise oldukça tercih edilen diğer etkili fal çeşitlerimizden. Falın yanı sıra eğerastrolojik doğum haritanızı çıkartıp ilişki uyumu hakkında bize danışmak isterseniz Türkiye’nin alanlarında kendilerini kanıtlamış uzmanları astroloji açılımlarınızı detaylı olarak hesaplayarak anında size gönderiyorlar.

Tüm bu fallara baktırmak içinse yer değiştirmenize gerek dahi yok, tüm uzmanlarımız bir telefonla, ya da chat yoluyla, ya da arzu ederseniz e-maille sizlere evinizde, iş yerinizde misafir oluyorlar!

İyi bakımlar dileriz.

 

En Popüler Yazılarımız:

 

2018 Yılı Genel Burç Yorumlarına Giriş

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Fal baktırmak güzeldir!

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

2018 Burç Yorumlarınız

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Bize yorum bırakın

Yorumlar

Sevdıgım insan bırden aramayı kesti arıycakmı

Bizimle iletişime geçin.