Türkiye’nin En Güvenilir Fal Sitesi Olma Serüvenimiz

tarihinde

<strong>Astrocenter</strong> ailesi olarak uzmanlarımıza güveniyor ve size <strong>en iyi hizmet garantisi</strong> veriyoruz. Nasıl mı? İşte ilkelerimiz ve hizmetlerimiz!

 

Türkiye’nin En Güvenilir Fal Sitesi Astrocenter'ın Hikayesi


Astrocenter, uluslararası alanda faaliyet gösteren ve 2014 yılında fal ve astroloji alanında en iyi uzmanları bünyesinde toplayan bir kurum olarak faaliyete geçmiştir. Astrocenter, dünyanın birçok ülkesinde hizmet veren bir site olmakla birlikte, güvenilirliğini ve hizmet kalitesini Türkiye’de de kanıtlamıştır.

 

Fal bakımında "Güvenlik" önceliğimiz! 

 

Astrocenter’da çok önemsediğimiz 5 önemli ilkemiz:

  • Türkiye’nin en güvenilir ve deneyimli fal uzmanları Astrocenter’da hizmet vermeden önce ruhanî konularla ilgili, psikoloji, medyumluk, falcılık üzerine eğitim almış uzman çalışma arkadaşlarımızla birçok test yapıyorlar. Böylelikle sizlere harika bir hizmet verebilecek en iyi uzmanlar ön elemelerden geçerek sizlere en kaliteli hizmeti Astrocenter’da veriyorlar. Sorularınıza en titiz cevapları veriyor, özel güçleri ve hisleriyle sizlerin ortalama %98 oranında memnun kalmanızı sağlıyorlar.

 

 

  • Şeffaflık ilkemiz ise en önemsediğimiz ilkelerimizden biridir. Görüşmeniz başlamadan önce fiyatı onaylayarak ne kadar ödeyeceğinizi bilirsiniz. Görüşme bittikten sonra ise faturanız mail adresine anında gönderilir. Hangi uzmanla ne kadar görüştüğünüzü ve en sonunda ne kadar ödediğinizi bilir ve bilgilendirilirsiniz.

 

 

  • Ödeme bilgileriniz kimseyle paylaşılmamaktadır. İstediğiniz zaman sistemimizden kart bilgilerinizi kendiniz değiştirebilir ve silme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Uzmanlarımızla yapığınız görüşmeler Astrocenter güvencesi altındadır.

 

  • Sitemizde yer alan objektif puanlama sistemi sayesinde güvenle arzu ettiğiniz uzmanı seçebilirsiniz. Negatif ya da pozitif yorumlar hiçbir şekilde değiştirilmez ve silinmez. Sitemizde yer alan müşteri yorumlarını da inceleme fırsatı bulursanız yorumların değiştirilmediğini ve müşterilerin ortalama %98 oranında uzmanlarımızdan memnun kaldığını görebilirsiniz.

 

  • Son olarak, Müşteri temsilcilerimiz hafta içi saat 10.00-20.00 arasında kesintisiz olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyorlar. Tüm sorularınızın cevapları için çalışma saatlerimiz içerisinde bize her türlü sorunuzu danışmaktan çekinmeyin.

 

Astrocenter ailesi olarak uzmanlarımıza güveniyor ve size en iyi hizmet garantisi veriyoruz. Her biri birbirinden tarz olarak farklı uzmanlarımızı deneyip aşk, yatırım, kariyer ve aile hayatınıza dair her türlü konuda danışabilirsiniz.

 

 

Peki, sitemizde hangi falları yorumluyoruz:

Öncelikle kehanet sanatının olmazsa olmazı Tarot falı ile kartlar sizin geleceğinizi aydınlatıyor. Bunun yanında Türkiye’nin tartışmasız en iyi kahve falı yorumcuları sitemizde en ayrıntılı şekilde kahve fincanlarınızda çıkan şekilleri canlı canlı gerçek fal bakarak yorumluyor.

Su falı ve el falınıza bakarken ise kendinizi duru görüsü çok kuvvetli ve oldukça deneyimli uzmanlarımıza bırakarak geçmiş ve geleceğe dair ön görülerinizi net bir şekilde alabilirsiniz. Uzmanlarımızın hayatınızda gördükleri gelişmeleri duyunca siz de çok şaşıracaksınız. İskambil, Ateş ve Katina Aşk fallarımız ise oldukça tercih edilen diğer etkili fal çeşitlerimizden. Falın yanı sıra eğer astrolojik doğum haritanızı çıkartıp ilişki uyumu hakkında bize danışmak isterseniz Türkiye’nin alanlarında kendilerini kanıtlamış uzmanları astroloji açılımlarınızı detaylı olarak hesaplayarak anında size gönderiyorlar.

Tüm bu fallara baktırmak içinse yer değiştirmenize gerek dahi yok, tüm uzmanlarımız bir telefonla, ya da chat yoluyla, ya da arzu ederseniz e-maille sizlere evinizde, iş yerinizde misafir oluyorlar!

İyi bakımlar dileriz.

 

En Popüler Yazılarımız:

 

2018 Yılı Genel Burç Yorumlarına Giriş

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Fal baktırmak güzeldir!

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

2018 Burç Yorumlarınız

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Yorumlar

Sevdıgım insan bırden aramayı kesti arıycakmı

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!