Etkili Bir Fal Yöntemi: Yazılı Soruyla Nasıl Fal Baktırabilirim?

tarihinde

Bazıları telefonda konuşmayı sevmez, kendini yazıyla daha iyi ifade eder. Fal bakımının en etkili yöntemlerinden <strong>yazılı soruyla fal</strong>'a dair her şey için yazımızı okuyun!

 

Yazılı Soruyla Nasıl Fal Baktırabilirim?

Sitemizdeki en sevdiğiniz uzman şu anda telefondan online değil mi? Ya da şu anda telefondan konuşacak durumda değil misiniz? Yazılı soru ile fal baktırmak sizin için en ideal yöntem bizim sitemizde.

Kafanızı kurçalayan bir soru mu var? Bir sorun üzerine düşünmekten geceleri uyuyamıyor musunuz?  Direk olarak bir uzmanımızla telefondan danışmaya hazır değil misiniz?

Kesin ve net bir cevap almak mı istiyorsunuz?

 

tarot

★ Aklınıza örümcek ağı gibi takılan bir soru mu var? Net Cevaplar ★

 

Yazılı soru hizmetimizden yararlanarak ilk sefer için geçerli %30 indirimimizden yararlanın.  Kısa yazılı sorularınızda 4 saat kadar kısa bir sürede sorularınıza hemen cevap alın.

 Yazılı soruyla fal baktırmamın avantajları nelerdir?

  • Tüm uzmanlarımız kısa soru sorduğunuzda size  4 saat içinde  cevap verirler. Aklınızdaki soru işaretlerini gönül rahatlığıyla, kısa sürede cevaplandırabilirsiniz.
  • Yazılı soru hizmetimiz %100 gizli, güvenli ve kişisel bir fal bakım şeklidir.
  • Fiyatlarımız sabittir ve değişmez
  • Net ve kesin betimlemelerle durumunuza dair en gerçek yorumları yazılı soru hizmetimizle alabilirsiniz.

 

❣ İşte masa başındayken yazılı soruyla evlilik falına bakalım ❣

 

 

✎ Seni gerçekten seviyor mu? Hemen yazılı sorunuzu sorun ✎

Yazılı Sorumu Nasıl Sorabilirim?

Aşağıdaki pratik rehberimizi takip ediniz…

  • Etap 1: Uzmanlarımızın profiline bakarak size en yakın olan uzmanımızı seçin
  • Etap 2: Üye Girişi yapınız.
  • Etap 3: Adınız, soyadınızı, doğum tarihinizi ve sorunuzu açık bir şekilde sorun. Eğer arzu ederseniz SMS seçeneğini işaretleyin.
  • Etap 4: Yazılı Soru tarifesini onaylayın.
  • Etap 5: 4 saat içinde uzmanımız size uygun açılımı yapıp en uygun cevabı verecektir. Cevabı görmek için size gönderdiğimiz maile tıklayıp üye girişi yapınız.
  • Etap 6: Sorunuzun cevabını görmek için E-mail yoluyla danışmalarım kısmına girerek sorunuzun üzerine tıklayınız.

Cevabınızı görmek için bir başka yol ise sitemizi direk ziyaret edip üye girişi yapınız. Daha sonra sorunuzun cevabini görmek için E-mail yoluyla danışmalarım kısmına girerek sorunuzun üzerine tıklayınız ve cevabınızı okuyunuz.

Eğer uzmanımız sorunuzun cevabını öngörülen süre zarfında vermez ise bizden %15 indirim kazanıyorsunuz.

 

Haftanın En Popüler Yazılarına Göz Atın:

Katina Aşk Falı Nasıl Bakılır?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Fal baktırmak güzeldir!

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!