Chatten Online Fal Nasıldır - Kullanım Rehberi

tarihinde

Chatten fal baktırmak hem çok moda hem çok pratik. Siz de nasıl kullanıldığını hemen öğrenin.

Chatten Online Fal Nasıldır - Kullanım Rehberi Burada

Chatten fal baktırmanın artısı saymakla bitmez!
Hem bilgisayarınızdan hem de cep telefonunuzdan kullanabileceğiniz bu fal yöntemi her daim yanınızda!

Hem uygun fiyatla fal baktırıp hem de hızlı, modern hizmetin tadını çıkarabilirsiniz!


>>>> Sevgilinizle geleceğinizi öğrenmek ister misiniz?


1.Adım: Üye Hesabınıza Giriş


Bunun için ilk adım, hala bir üyeliğiniz yoksa, bir üye hesabı oluşturmak. Bu şekilde size ait bir kullanıcı adınız olacak ve anonim olarak fal baktırabileceksiniz.
Üye olurken, diğer sitelerden farklı olarak, sizden bilgilerinizi almıyoruz. Yalnızca kullanıcı adı ve şifre girerek size ait bir fal dünyası oluşturmanın ilk adımını atıyorsunuz. 

 2.adım : Uzmanınızı Seçin

Anasayfadan uzmanlara bakıp, içinize sinen birine tıklayınız. Uzmanın profilinde Chati Başlata basarak chatten fala erişebilirsiniz.
Astrocenterda ilk görüşmenizi chat olarak yapacaksanız ilk 5dknız bedava! Ayrıntılı bilgi için >>>> İlk Falı Chatten Al 5dk Bedavan Olsun!

 

3.adım : Ödeme Şeklinizi Seçin

Astrocenterda ilk görüşmeniz ise kart bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Banka kartı, maaş kartı (internet kullanımına açık iseler), kredi kartı ya da sanal kart girebilirsiniz. Sistemimiz uluslararasıdır ve kart güvenliğiniz bizim için öncelikli önem taşır. Bu sebepten gönül rahatlığıyla kart bilgilerinizi girebilir, istediğiniz zaman da silebilirsiniz.
Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız için PayPal, GiroPay gibi ödeme sistemleri de vardır.
Ya da kart bilgilerinizle Astrocenter Cüzdanınıza yükleme yapabilirsiniz. Böylece fala ayırdığınız bütçeyi ayarlamış olursunuz.

Karar size kalmış, sonra Chati Başlata tıklayın! :)

 


>>>> Chatle 5dk bedava fal baktır. Kısmetini öğren!


4.adım : Tarifeyi Onaylama

İlk görüşmenizi yapıyorsanız ilk 5dk chat bedava olacaktır.
Yoksa uzmanın tarifesine bakarak nasıl faturalandırılacağınızı görebilirsiniz.
Aynı zamanda chat paketlerimiz de mevcuttur. Paketlere bakmak için >>> Chatten Paketler Çok Avantajlı!

 

5.adım : Chatiniz Başlıyor!

Aynı anda sizin de uzmanın da ekranında aynı pencere açılacak. Uzman Merhaba yazdığı an görüşme başlayacak!

 

 

İşte uzmanınızla chatiniz başladı!
İstediğiniz kadar soruyu sorabilir, mesajlaşır gibi fal baktırabilirsiniz. Net ve hızlı cevaplar garanti!

İstediğiniz zaman Dura tıklayıp, görüşmeyi bitirebilirsiniz.

 

 

Umarız rehberimiz işinize yaramıştır. Daha detaylı bilgi almak ve bir Müşteri Temsilcisiyle görüşmek isterseniz hafta içi her gün 10:00 - 19:00 arası 0212 900 25 11den bize ulaşabilirsiniz.

Facebook ve İnstagram hesaplarımızdan da bizi takip edebilir, sorularınızı mesajla sorabilirsiniz!


Bunları da Seveceksiniz

Chatten Fal Nasıl Çalışır, Kimler İçindir?

Astrocenterda İlk Defa Fal Baktırmanız İçin 5 İyi Sebep

Telefondan Fal Nasıl Bakılır?

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!