Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Büyü nedir? Büyüler gerçekten de işe yarıyor mu?

Büyünün dinimizdeki yeri nedir? Gerçekten de işe yarayan büyüler var mı? Uzman bakış açısıyla harika bir yazı.

Büyü nedir? Büyüler gerçekten de işe yarıyor mu?

Büyüler kutsal kitabımızda da yazdığı gibi haruk ile maruk meleğinin büyüyü yeryüzüne indirmiş olması ile başlamıştır. Bu durum insanlar için sakıncalı sonuçlar doğurabilmektedir Büyü dünyadaki en eski ikinci meslektir. Ancak her nesil için yeni diyebiliriz. Binlerce yıl önce büyücüler magi olarak biliniyordu. Eskiden büyücüler kralların ve imparatorların danışmanlarıydı ve sihirbazın büyünün rolünü oynayan bir aktör olduğu söylenir.

<<< Aşk Hayatınızda Yolunda Gitmeyen Şeyler Mİ Var? Bir Medyumumuzu 10dakikası 4tlye Arayın! >>>>

Büyü, doğanın enerjileri ile bağlantı kurarak değişim yaratmasıdır. Doğanın bu enerjileri her şeyde var olur. Her şey enerji ipi ile birbirine bağlıdır. Büyü, enerji parçalarının kontrol ve manipülasyonudur. Büyü, maddi gerçeklikte değişiklikler getirmek için bu enerji gerçekliğini değiştirmenizin aksine maddi dünyalarınızı değiştirmenizin enerji gerçekliği üzerinde değişikliklere neden olmasını sağlar. 

 


>>>> İçinizdeki Sıkıntıları Etkili Falcılar ve Net Cevaplarıyla Giderin


Etkili büyü gerçekleştirmek için; görselleştirme becerilerinizi mükemmelleştirebilir ve zihninizi farklı bir şekilde düşünmek için eğitmeniz gerekebilir. Sihir "Yukarıda olduğu gibi, Aşağıda" ilkesine dayanıyor; bu, ruhsal düzeyde mevcut olanın fiziksel düzeyde de var olduğu anlamına gelebilir. Büyü, bir uyum yaratma arzusunu sağlamak için sorumluluktur. Büyüde önemli olan şey güçleri kendinizin kontrol etmesini öğrenmekle ilgilidir.   Büyüde üç temel madde bulunur. Arzu, hayal gücü ve görünme, iyi bir seviyeye yükselmek için gerçek bir arzuyu, ihtiyacı olan bir şeyi istemeniz gerekir. İhtiyaç, hayal gücünüzde bir fikir olarak ifade edilir. Düşüncelerinizi açıklık ve hassaslıkla tanımlayın; ancak o zaman arzunuz fiziksel düzeyde anlaşılır.

Büyü yaptırmak ve büyü yapan kişilerle uğraşmak yerine, sonunda en doğru ve sağlıklı kararları alabileceğiniz danışmanlıklar almanızı tavsiye ederiz. Büyüye inanmayan ve büyü yapan kişilerin suç işlediğini bilen Astrocenter ailesi olarak, zihin gücünüzü ve pozitif enerjinizi iyi kullanabilmeniz ve hayatınızı güzelleştirmeniz için danışmanlık vermekteyiz. Siz de hem sözlerinizin hem de çakralarınızın gücünü keşfederek hayatınızdaki sorunları kolaylıkla ve büyü yaptığını söyleyen insanlara para kaptırmadan çözebilirsiniz.

Bunları da Seveceksiniz

 Evlilik ve Aşk Falı

Melek Kartları Nelerdir? Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Medyum Şeyma Yazısı: Cadı Katina'nın Aşk Sırları 

En Çok Görülen Rüyalar ve Rüyaların Tabirleri

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.