Büyü nedir? Büyüler gerçekten de işe yarıyor mu?

tarihinde

Büyünün dinimizdeki yeri nedir? Gerçekten de işe yarayan büyüler var mı? Uzman bakış açısıyla harika bir yazı.

Büyü nedir? Büyüler gerçekten de işe yarıyor mu?

Büyüler kutsal kitabımızda da yazdığı gibi haruk ile maruk meleğinin büyüyü yeryüzüne indirmiş olması ile başlamıştır. Bu durum insanlar için sakıncalı sonuçlar doğurabilmektedir Büyü dünyadaki en eski ikinci meslektir. Ancak her nesil için yeni diyebiliriz. Binlerce yıl önce büyücüler magi olarak biliniyordu. Eskiden büyücüler kralların ve imparatorların danışmanlarıydı ve sihirbazın büyünün rolünü oynayan bir aktör olduğu söylenir.

<<< Aşk Hayatınızda Yolunda Gitmeyen Şeyler Mİ Var? Bir Medyumumuzu 10dakikası 4tlye Arayın! >>>>

Büyü, doğanın enerjileri ile bağlantı kurarak değişim yaratmasıdır. Doğanın bu enerjileri her şeyde var olur. Her şey enerji ipi ile birbirine bağlıdır. Büyü, enerji parçalarının kontrol ve manipülasyonudur. Büyü, maddi gerçeklikte değişiklikler getirmek için bu enerji gerçekliğini değiştirmenizin aksine maddi dünyalarınızı değiştirmenizin enerji gerçekliği üzerinde değişikliklere neden olmasını sağlar. 

 


>>>> İçinizdeki Sıkıntıları Etkili Falcılar ve Net Cevaplarıyla Giderin


Etkili büyü gerçekleştirmek için; görselleştirme becerilerinizi mükemmelleştirebilir ve zihninizi farklı bir şekilde düşünmek için eğitmeniz gerekebilir. Sihir "Yukarıda olduğu gibi, Aşağıda" ilkesine dayanıyor; bu, ruhsal düzeyde mevcut olanın fiziksel düzeyde de var olduğu anlamına gelebilir. Büyü, bir uyum yaratma arzusunu sağlamak için sorumluluktur. Büyüde önemli olan şey güçleri kendinizin kontrol etmesini öğrenmekle ilgilidir.   Büyüde üç temel madde bulunur. Arzu, hayal gücü ve görünme, iyi bir seviyeye yükselmek için gerçek bir arzuyu, ihtiyacı olan bir şeyi istemeniz gerekir. İhtiyaç, hayal gücünüzde bir fikir olarak ifade edilir. Düşüncelerinizi açıklık ve hassaslıkla tanımlayın; ancak o zaman arzunuz fiziksel düzeyde anlaşılır.

Büyü yaptırmak ve büyü yapan kişilerle uğraşmak yerine, sonunda en doğru ve sağlıklı kararları alabileceğiniz danışmanlıklar almanızı tavsiye ederiz. Büyüye inanmayan ve büyü yapan kişilerin suç işlediğini bilen Astrocenter ailesi olarak, zihin gücünüzü ve pozitif enerjinizi iyi kullanabilmeniz ve hayatınızı güzelleştirmeniz için danışmanlık vermekteyiz. Siz de hem sözlerinizin hem de çakralarınızın gücünü keşfederek hayatınızdaki sorunları kolaylıkla ve büyü yaptığını söyleyen insanlara para kaptırmadan çözebilirsiniz.

Bunları da Seveceksiniz

 Evlilik ve Aşk Falı

Melek Kartları Nelerdir? Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Medyum Şeyma Yazısı: Cadı Katina'nın Aşk Sırları 

En Çok Görülen Rüyalar ve Rüyaların Tabirleri

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Haftalık Burç Yorumları

Günün en önemli yönü: Ay, İkizler'den Yengeç'e geçiş yapıyor. Yönlerin önemini şu şekilde değerlendiriyorum: Ay'ın İkizler'den Yengeç'e geçişi, genellikle duygusal enerjimizin ve hassasiyetimizin arttığı bir dönemi işaret eder. Bu, aile ve ev hayatına daha fazla odaklanabileceğimiz bir zaman olabilir. Ay'ın İkizler'den Yengeç'e Geçişi "Duygusal enerjinizi ve hassasiyetinizi artıran bu geçiş, aile ve ev hayatınıza daha fazla odaklanmanızı sağlar. Kendinizi ve sevdiklerinizi besleyin, çünkü ev, kalbin olduğu yerdir."

Günlük Burç Yorumlarınız

İkizler'de Ay, Balık'ta Mars ile Kare - 19:50 "Duygusal enerjimizi dengede tutmak için iç huzurumuzu bulmalıyız. Her zorluk, büyüme ve öğrenme için bir fırsattır."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey