Büyü nedir? Büyüler gerçekten de işe yarıyor mu?

tarihinde

Büyünün dinimizdeki yeri nedir? Gerçekten de işe yarayan büyüler var mı? Uzman bakış açısıyla harika bir yazı.

Büyü nedir? Büyüler gerçekten de işe yarıyor mu?

Büyüler kutsal kitabımızda da yazdığı gibi haruk ile maruk meleğinin büyüyü yeryüzüne indirmiş olması ile başlamıştır. Bu durum insanlar için sakıncalı sonuçlar doğurabilmektedir Büyü dünyadaki en eski ikinci meslektir. Ancak her nesil için yeni diyebiliriz. Binlerce yıl önce büyücüler magi olarak biliniyordu. Eskiden büyücüler kralların ve imparatorların danışmanlarıydı ve sihirbazın büyünün rolünü oynayan bir aktör olduğu söylenir.

<<< Aşk Hayatınızda Yolunda Gitmeyen Şeyler Mİ Var? Bir Medyumumuzu 10dakikası 4tlye Arayın! >>>>

Büyü, doğanın enerjileri ile bağlantı kurarak değişim yaratmasıdır. Doğanın bu enerjileri her şeyde var olur. Her şey enerji ipi ile birbirine bağlıdır. Büyü, enerji parçalarının kontrol ve manipülasyonudur. Büyü, maddi gerçeklikte değişiklikler getirmek için bu enerji gerçekliğini değiştirmenizin aksine maddi dünyalarınızı değiştirmenizin enerji gerçekliği üzerinde değişikliklere neden olmasını sağlar. 

 


>>>> İçinizdeki Sıkıntıları Etkili Falcılar ve Net Cevaplarıyla Giderin


Etkili büyü gerçekleştirmek için; görselleştirme becerilerinizi mükemmelleştirebilir ve zihninizi farklı bir şekilde düşünmek için eğitmeniz gerekebilir. Sihir "Yukarıda olduğu gibi, Aşağıda" ilkesine dayanıyor; bu, ruhsal düzeyde mevcut olanın fiziksel düzeyde de var olduğu anlamına gelebilir. Büyü, bir uyum yaratma arzusunu sağlamak için sorumluluktur. Büyüde önemli olan şey güçleri kendinizin kontrol etmesini öğrenmekle ilgilidir.   Büyüde üç temel madde bulunur. Arzu, hayal gücü ve görünme, iyi bir seviyeye yükselmek için gerçek bir arzuyu, ihtiyacı olan bir şeyi istemeniz gerekir. İhtiyaç, hayal gücünüzde bir fikir olarak ifade edilir. Düşüncelerinizi açıklık ve hassaslıkla tanımlayın; ancak o zaman arzunuz fiziksel düzeyde anlaşılır.

Büyü yaptırmak ve büyü yapan kişilerle uğraşmak yerine, sonunda en doğru ve sağlıklı kararları alabileceğiniz danışmanlıklar almanızı tavsiye ederiz. Büyüye inanmayan ve büyü yapan kişilerin suç işlediğini bilen Astrocenter ailesi olarak, zihin gücünüzü ve pozitif enerjinizi iyi kullanabilmeniz ve hayatınızı güzelleştirmeniz için danışmanlık vermekteyiz. Siz de hem sözlerinizin hem de çakralarınızın gücünü keşfederek hayatınızdaki sorunları kolaylıkla ve büyü yaptığını söyleyen insanlara para kaptırmadan çözebilirsiniz.

Bunları da Seveceksiniz

 Evlilik ve Aşk Falı

Melek Kartları Nelerdir? Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Medyum Şeyma Yazısı: Cadı Katina'nın Aşk Sırları 

En Çok Görülen Rüyalar ve Rüyaların Tabirleri

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!