Büyü nedir? Büyüler gerçekten de işe yarıyor mu?

tarihinde

Büyünün dinimizdeki yeri nedir? Gerçekten de işe yarayan büyüler var mı? Uzman bakış açısıyla harika bir yazı.

Büyü nedir? Büyüler gerçekten de işe yarıyor mu?

Büyüler kutsal kitabımızda da yazdığı gibi haruk ile maruk meleğinin büyüyü yeryüzüne indirmiş olması ile başlamıştır. Bu durum insanlar için sakıncalı sonuçlar doğurabilmektedir Büyü dünyadaki en eski ikinci meslektir. Ancak her nesil için yeni diyebiliriz. Binlerce yıl önce büyücüler magi olarak biliniyordu. Eskiden büyücüler kralların ve imparatorların danışmanlarıydı ve sihirbazın büyünün rolünü oynayan bir aktör olduğu söylenir.

<<< Aşk Hayatınızda Yolunda Gitmeyen Şeyler Mİ Var? Bir Medyumumuzu 10dakikası 4tlye Arayın! >>>>

Büyü, doğanın enerjileri ile bağlantı kurarak değişim yaratmasıdır. Doğanın bu enerjileri her şeyde var olur. Her şey enerji ipi ile birbirine bağlıdır. Büyü, enerji parçalarının kontrol ve manipülasyonudur. Büyü, maddi gerçeklikte değişiklikler getirmek için bu enerji gerçekliğini değiştirmenizin aksine maddi dünyalarınızı değiştirmenizin enerji gerçekliği üzerinde değişikliklere neden olmasını sağlar. 

 


>>>> İçinizdeki Sıkıntıları Etkili Falcılar ve Net Cevaplarıyla Giderin


Etkili büyü gerçekleştirmek için; görselleştirme becerilerinizi mükemmelleştirebilir ve zihninizi farklı bir şekilde düşünmek için eğitmeniz gerekebilir. Sihir "Yukarıda olduğu gibi, Aşağıda" ilkesine dayanıyor; bu, ruhsal düzeyde mevcut olanın fiziksel düzeyde de var olduğu anlamına gelebilir. Büyü, bir uyum yaratma arzusunu sağlamak için sorumluluktur. Büyüde önemli olan şey güçleri kendinizin kontrol etmesini öğrenmekle ilgilidir.   Büyüde üç temel madde bulunur. Arzu, hayal gücü ve görünme, iyi bir seviyeye yükselmek için gerçek bir arzuyu, ihtiyacı olan bir şeyi istemeniz gerekir. İhtiyaç, hayal gücünüzde bir fikir olarak ifade edilir. Düşüncelerinizi açıklık ve hassaslıkla tanımlayın; ancak o zaman arzunuz fiziksel düzeyde anlaşılır.

Büyü yaptırmak ve büyü yapan kişilerle uğraşmak yerine, sonunda en doğru ve sağlıklı kararları alabileceğiniz danışmanlıklar almanızı tavsiye ederiz. Büyüye inanmayan ve büyü yapan kişilerin suç işlediğini bilen Astrocenter ailesi olarak, zihin gücünüzü ve pozitif enerjinizi iyi kullanabilmeniz ve hayatınızı güzelleştirmeniz için danışmanlık vermekteyiz. Siz de hem sözlerinizin hem de çakralarınızın gücünü keşfederek hayatınızdaki sorunları kolaylıkla ve büyü yaptığını söyleyen insanlara para kaptırmadan çözebilirsiniz.

Bunları da Seveceksiniz

 Evlilik ve Aşk Falı

Melek Kartları Nelerdir? Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Medyum Şeyma Yazısı: Cadı Katina'nın Aşk Sırları 

En Çok Görülen Rüyalar ve Rüyaların Tabirleri

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Maalesef aradığınız sayfayı bulamadık!

Başarısızlık, sayfa mevcut değil ama söz veriyoruz, hatalarımızdan ders çıkaracağız ve bir sonraki sefere daha iyi yapacağız. Bu arada aşağıdaki en son makalelerimizden birine göz atın!

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Yay'dan Oğlak burcuna geçişi "Bugün, içsel maneviyatınızı ve duygusal gücünüzü keşfetmek için mükemmel bir gün. Ay'ın Yay'dan Oğlak burcuna geçişi, bize disiplin ve odaklanma gücü verirken, aynı zamanda ruhani derinliklerimizi de keşfetme fırsatı sunuyor. Kendinizi bu enerjiye bırakın ve iç huzurunuzu bulun."

İş Hayatında Burçların Uyumu Nasıldır?

Burcunuza göre iş ortamında kurduğunuz ilişkiler de farklılık gösterir. Profesyonel bağlamda hangi burçlarla daha iyi anlaştığınızı bilmek çalışma veriminizi de artırır. Ortağınızı ya da ekip arkadaşınız konusunda doğru bir seçim yapmak istiyorsanız bu yazımızı kaçırmayın!

En Sevilen Yazılar

Burcunuza Dair Her Şey

Yükselen Burç Nedir? Neyi Temsil Eder?

Yükselen burç, doğduğunuz anda doğu ufuk çizgisinde yükselen burçtur ve astrolojik haritanızın tamamlanmış bir şaheser olmasını sağlar. Güneş burcunuz kişiliğinizin özünü yansıtırken, yükselen burcunuz, dış dünyaya nasıl tepki verdiğinizi ve insanlarla nasıl iletişim kurduğunuzu açıklar. Bu iki yıldızı birleştirdiğinizde, işte o zaman gerçek "siz" ortaya çıkar!

Satürn Retrosu 2024 | Hangi burç nasıl etkilenecek?

Ünlü Astrolog Marta Denise, 2024'te gerçekleşecek Satürn Retrosu hakkında detaylı bir yazı hazırladı! Astrologumuz içeriği şöyle özetliyor: "29 Haziran 2024'ten itibaren 15 Kasım 2024'e kadar devam edecek olan Satürn Retrosu, Balık burcunda başlayacak. Bu dönem biraz ürkütücü görünebilir ama endişelenmeyin, bu süreci en iyi şekilde atlatmanız için astrolojik öngörü ve tavsiyelerimle buradayım! Satürn retrosu biraz melankolik geçebilir, fakat kendimizi geliştirmek ve öğrenmek için değerli sınavlar da sunabilir. ✨"