Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Astrocenter'in diğer fal sitelerinden farkı nedir?

Bildiğiniz gibi bir çok site fal hizmeti sağlıyor. İyi ve güvenilir falcılar bulmak oldukça önemli. Bu yazıda neden Astrocenter diğer sitelerden farklı bunu açıklıyoruz. Yazımızı oku bizi daha çok tanı!

Astrocenter'in diğer fal sitelerinden farkı nedir?

Astrocenter Dünyanın dört bir yanında Astroloji ve Fal hizmeti veren çok özel bir sitedir. Astrocenter Türkiye'de en başarılı uzmanları alarak en iyi fal sitesi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Astrocenterın en önemli farklı gerçek deneyimli uzmanların kendi gerçek isimlerini kullanarak duru görü özellikleriyle fal bakmalarıdır. Haydi yazımızı okuyun ve de Astrocenter neden diğer sitelerden farklı ve özel olduğunu keşfedin. 

 

         Farkımız kaliteli uzmanlarımız  

 

Sizlere engin bilgileri ışığıyla, 6. hisleri ve duru görüleriyle, yıllarca kafelerde baktıkları değişik fal tipleriyle yol gösteren özel uzman falcı kadrosuna sahibiz.

Fal uzmanlarımız ve astrologlarımız her gün meslekleri ile içli dışlılar ve kartlarını ve materyallerini yanlarında bulunduruyorlar. Profesyonel bir hizmet vermeyi amaçlayan fal uzmanlarımız güçlü hisleriyle sizlere yol göstermek için bizimleler.

 

Bazen bize sorar yeni müşterilerimiz hangi uzman en iyisi diye. İnanın biz hiç bir uzmanı ayırmıyoruz çünkü hepsini test edip alıyoruz. Geçmiş deneyimlerini göz önünde bulunduruyoruz. Ama şu da doğru ki içlerinde 7-8 uzmanımız favori ve daha çok popülerler! Bunu bırakılan yorum sayısından ve içeriğinden de anlayabilirsiniz. Daha çok pozitif yorum alan uzmanlar daha çok aranıyor tabii ki.

   

   Bir başka farkımız özel güvenli ve kaliteli telefon sistemimiz

Telefon sistemimiz Avrupa standartlarına sahip olup Türkiye’ye daha bu sistem gelmeden vardı. Fransa ve Almanya'daki fal sitelerinde 2008 yılından beri kullanılan bu özel sistem Wengo ile Türkiye’ye geldi. Astrocenter Wengo partnerliğiyle Astrocenter kullanıcılarına ulaştı. Aramalar bu çok kaliteli telefon sistemi sayesinde gerçekleştiriliyor.

 

 

 

<<< İlk 10dk Falın Yalnızca 4 TL >>>

   Bir diğer farkımız ise fiyatlarımız

 

Diğer sitelerde dakika fiyat ortalaması bizdekinden çok daha fazla. İlk defa bu güzel deneyimi yasayacak müşterilerimizin ilk 10 dakikası yalnızca 4 tl. Böylelikle yeni kullanıcılarımızın ilk deneyimleri uygun fiyatlardan oluyor. Bütün bunlarla birlikte her hafta özel promosyonlar ve avantajlı fırsatlardan yararlanıyor müşterilerimiz. Bazen 10 dakikası sadece 5 TL'ye konuşuyor, bazense 30 dakika görüşmesi sadece 60 TL oluyor.

 

Eğer dakika bazlı görüşmek istemiyorlarsa 10, 20 veya 30 dakikalık avantajlı fal paketlerimizle kontrollü ve uygun bir şekilde de arayabiliyorlar.

 

Bütün bu nedenlerden ötürü en iyi falcılarımızı eşsiz bir fal deneyimi ve tüm sorularınıza cevap bulmak için Astrocenter'da fal baktırmanızı öneriyoruz. İçinizi ferah tutun ve bize güvenin, çok tatlı ve ilgili müşteri hizmetlerimiz size her zaman eşlik ediyor ve yardımcı oluyor.

 

Hemen tıklayın iyi bir fal uzmanı ya da medyumla 10dk fal deneyimizi 4TLye yaşayın.

 

Bunları da Seveceksiniz

Astrocenter Türkiye Sorumlusu Emir Bey ile Röportajımız

Yazılı Soruyla Fal

Falcı Uzay ile Röportajımız

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.