23 Temmuz Yeniay

tarihinde

23 Temmuz Aslan burcundaki yeniay bizi nasıl etkileyecek? Burcunuza ve yükseleninize ait yorumu sakın kaçırmayın.

23 Temmuz Yeniay

En son ateş grubunun etkisindeki yeniay koç burcunda mart ayında gerçekleşmişti. Şimdi yine ateş ayında, Aslan burcunda gerçekleşecek bir yeniay bizi bekliyor. 23 Temmuz Türkiye saatlerinde 11:46 gibi gerçekleşiyor yeniay.

Aslan burcu kendini göstermeyi, alkışı toplamayı ve gözler önünde olmayı seven bir burçtur. Bu sebepten Yeniay 2017 yılına imza atan yeniaylardan olacaktır. Bildiğiniz üzere yeniay 28 günlük bir döngünün başlangıcıdır. 28 günün sonrasında burca ait özelliklerle yeniayı yaşarız ve yeni bir başlangıç yaşarız.

<<<< Online Astroloji Danışmanlığı : İlk 10dksı 4tl >>>>

Yeniay : Yeni Başlangıçlar

23 Temmuzdaki yeniay 21 Ağustosa kadar etkisini sürdürecek. Yeniayın ilk haftası yani 23-30 Temmuz, yeni bir projeye başlamak, yeni bir işe girmek ya da başvuru yapmak için harika bir dönem.

23 Temmuz Aslan yeniayında bilmemiz gereken önemli bir nokta da, Mars'ın ve Uranüs’ün pozisyonlarıdır.  Mars hırslarımızı ve tutkularımızı ifade eder, aceleci davranmaya ve hata yapmaya elverişli bir yapısı vardır. Uranüs ile yaptığı kare onu daha da kışkırtacak bizi yoracak ve kendi hırslarımızdan acı çekmemize sebebiyet verecektir. Buna karşı koymak için Yeniayın pozitif yönlerine odaklanmalı. Örneğin : fiziksel olarak enerjinizi bir yere aktarın. Bahçe işleri ya da spor yapmak ideal aktiviteler olabilir. Uranüs’ün verdiği enerjiyi Mars’a geçirmeden yaratıcı olarak kullanabilirsiniz böylece.

Merkür’ün de Ay gibi Aslan burcunda olduğunu unutmamak gerek. İletişime açığız. İletişim kuran, paylaşan, kendi içindekini başkasına da sunanlar kazanacak. Siz de içinizde tuttuklarınızı boşaltın hiç değilse en yakınlarınıza dökülün. Çözümler gelecek, göreceksiniz.

<<<< Aşk Hayatınızda Neler Oluyor? Uzmanlarımız Söylesin! >>>>


Yeniay ve Burcunuz:

Koç:

İletişim derken şikâyetten bahsetmedik. Şikayetlerini belirtirken diline dikkat etmeni öneririz.

Boğa:

Fazla detay anlatıyorsun. Karşı taraf umursamıyor ve üstüne üstlük sana zarar olarak dönüyor.

İkizler:

Güzelliğin ön planda. Estetik, boya ya da makyaj gibi konularda abartıya kaçma.

Yengeç:

Yeniay seni tahammülsüz kılacak. İnsanlardan uzaklaşırken bu dönemin geçeceğini göz önüne al 2 kere düşün.

Aslan:

Kariyerinle ilgili fırsatlar önüne çıkacak. Sağa sola telefon açmaktan ve fikir danışmaktan çekinme.

<<<< Sevgilinizle Geleceğinizde Neler Olacak? >>>>

Başak:

Yeniay seni kuruntulu ve kuşkucu yapıyor. Dostlarınla vakit geçirmeyi unutma.

Terazi:

Düşünmeden hareket edeceğin bir dönem. Yeni teklifler gelecektir, seçmen şart.

Akrep:

Aile içinde çatışma söz konusu. Özellikle yeniayın ilk haftası kendinizi tartışmaların ortasında kalabilirsiniz.

Yay:

Çocuklar ve öğrenme ile ilgili konular ön planda. Merak ettiğiniz konulara derinlikli bakma fırsatınız olacak.

<<<< Sizi aldatıyor olabilir mi? Hemen öğrenin >>>>

Oğlak:

İletişim konusunda sıkıntılar var. Nasıl konuştuğunun ve nasıl bir mesaj ilettiğinin farkında olmalısın.

Kova:

Bazı kişilerden çok uzaklaştın. Yeniay döneminde onlarla tekrar buluşmanı öneririz.

Balık:

İçine attıklarını çıkartman lazım, insanlar seni anlayacak göreceksin. Ailenle aran çok iyi.

Bunları da Seveceksiniz

Çin Takvimi - Bebek Cinsiyeti Belirleme 

Hangi Burç Aldatılırsa Nasıl Tepki Verir?

Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri 

Burçlara Göre Gelin Saçı

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!