23 Temmuz Yeniay

tarihinde

23 Temmuz Aslan burcundaki yeniay bizi nasıl etkileyecek? Burcunuza ve yükseleninize ait yorumu sakın kaçırmayın.

23 Temmuz Yeniay

En son ateş grubunun etkisindeki yeniay koç burcunda mart ayında gerçekleşmişti. Şimdi yine ateş ayında, Aslan burcunda gerçekleşecek bir yeniay bizi bekliyor. 23 Temmuz Türkiye saatlerinde 11:46 gibi gerçekleşiyor yeniay.

Aslan burcu kendini göstermeyi, alkışı toplamayı ve gözler önünde olmayı seven bir burçtur. Bu sebepten Yeniay 2017 yılına imza atan yeniaylardan olacaktır. Bildiğiniz üzere yeniay 28 günlük bir döngünün başlangıcıdır. 28 günün sonrasında burca ait özelliklerle yeniayı yaşarız ve yeni bir başlangıç yaşarız.

<<<< Online Astroloji Danışmanlığı : İlk 10dksı 4tl >>>>

Yeniay : Yeni Başlangıçlar

23 Temmuzdaki yeniay 21 Ağustosa kadar etkisini sürdürecek. Yeniayın ilk haftası yani 23-30 Temmuz, yeni bir projeye başlamak, yeni bir işe girmek ya da başvuru yapmak için harika bir dönem.

23 Temmuz Aslan yeniayında bilmemiz gereken önemli bir nokta da, Mars'ın ve Uranüs’ün pozisyonlarıdır.  Mars hırslarımızı ve tutkularımızı ifade eder, aceleci davranmaya ve hata yapmaya elverişli bir yapısı vardır. Uranüs ile yaptığı kare onu daha da kışkırtacak bizi yoracak ve kendi hırslarımızdan acı çekmemize sebebiyet verecektir. Buna karşı koymak için Yeniayın pozitif yönlerine odaklanmalı. Örneğin : fiziksel olarak enerjinizi bir yere aktarın. Bahçe işleri ya da spor yapmak ideal aktiviteler olabilir. Uranüs’ün verdiği enerjiyi Mars’a geçirmeden yaratıcı olarak kullanabilirsiniz böylece.

Merkür’ün de Ay gibi Aslan burcunda olduğunu unutmamak gerek. İletişime açığız. İletişim kuran, paylaşan, kendi içindekini başkasına da sunanlar kazanacak. Siz de içinizde tuttuklarınızı boşaltın hiç değilse en yakınlarınıza dökülün. Çözümler gelecek, göreceksiniz.

<<<< Aşk Hayatınızda Neler Oluyor? Uzmanlarımız Söylesin! >>>>


Yeniay ve Burcunuz:

Koç:

İletişim derken şikâyetten bahsetmedik. Şikayetlerini belirtirken diline dikkat etmeni öneririz.

Boğa:

Fazla detay anlatıyorsun. Karşı taraf umursamıyor ve üstüne üstlük sana zarar olarak dönüyor.

İkizler:

Güzelliğin ön planda. Estetik, boya ya da makyaj gibi konularda abartıya kaçma.

Yengeç:

Yeniay seni tahammülsüz kılacak. İnsanlardan uzaklaşırken bu dönemin geçeceğini göz önüne al 2 kere düşün.

Aslan:

Kariyerinle ilgili fırsatlar önüne çıkacak. Sağa sola telefon açmaktan ve fikir danışmaktan çekinme.

<<<< Sevgilinizle Geleceğinizde Neler Olacak? >>>>

Başak:

Yeniay seni kuruntulu ve kuşkucu yapıyor. Dostlarınla vakit geçirmeyi unutma.

Terazi:

Düşünmeden hareket edeceğin bir dönem. Yeni teklifler gelecektir, seçmen şart.

Akrep:

Aile içinde çatışma söz konusu. Özellikle yeniayın ilk haftası kendinizi tartışmaların ortasında kalabilirsiniz.

Yay:

Çocuklar ve öğrenme ile ilgili konular ön planda. Merak ettiğiniz konulara derinlikli bakma fırsatınız olacak.

<<<< Sizi aldatıyor olabilir mi? Hemen öğrenin >>>>

Oğlak:

İletişim konusunda sıkıntılar var. Nasıl konuştuğunun ve nasıl bir mesaj ilettiğinin farkında olmalısın.

Kova:

Bazı kişilerden çok uzaklaştın. Yeniay döneminde onlarla tekrar buluşmanı öneririz.

Balık:

İçine attıklarını çıkartman lazım, insanlar seni anlayacak göreceksin. Ailenle aran çok iyi.

Bunları da Seveceksiniz

Çin Takvimi - Bebek Cinsiyeti Belirleme 

Hangi Burç Aldatılırsa Nasıl Tepki Verir?

Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri 

Burçlara Göre Gelin Saçı

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey