Kadınların ilişkilerde en çok yaptığı 5 hata

tarihinde

İlişkileriniz hep hüsranla mı sona eriyor? Fark etmeden hatalar yapıyor olabilirsiniz! Gelin beraber hatalarımızı bulup düzeltelim!

Kadınların ilişkilerde en çok yaptığı 5 hata

Doğru erkeği bulmakta zorlanıyor musunuz? Güzel başlayan, çok umut bağladığınız ilişkiler de hüsranla mı sonuçlanıyor? Belki de fark etmeden hataları siz yapıyorsunuz... Hemen keşfedin ve yepyeni bir sayfa açın.

 

<<<< Aşk Hayatınız Hakkında 7/24 Konuşabileceğiniz Uzmanlar Burada >>>>

1: Telefon karıştırmak

Çoğumuz bunun kötü olduğunu biliyor ama yine de yapıyoruz... Özel mesajlar, arkadaşlarından gelen sırlar durduk yere ortaya çıkıyor ve aranızda hem güven eksikliği olduğunu hem de yaptığınız kötü davranışın altını çizmiş oluyorsunuz.

2: Sorunları konuşmamak

Biz kadınlar çoğu zaman olaylar büyümesin diye alttan alır ya da yakın zamanda planladığınız güzel organizasyonla bugünün sorununun unutulacağını sanırız. Halbuki sorunları konuşmamak, salondaki tozları halının altına süpürmeye benzer. Bir sorun hissediyorsanız anında iletişim kurun ve konuşun.

 

<<<< Medyumlarımız Size Durugörüleriyle Cevap Versin >>>>

3: Kıyaslama yapmak

Günümüzde her şey o kadar göz önüne seriliyor ki başka ilişkileri, onların gündeliğini hatta özelini bile görür hale geldik. Sosyal medyadaki sonu gelmeyen gösterimin yanı sıra etrafımızda duyduklarımız ya da eski beraberliklerimizde olanlar bizi yeni ilişkimizi fark etmeden sorgulamaya itiyor. Her ilişki kendine özeldir. Ve unutmayın ki azımsanmayacak kadar kişi birlikteliğinin kötü yönlerini saklar ve çevresine sırf pozitif şeyleri aktarır.

4: Sürekli beraber olmak

Sık yapılan hatalardan biri de sevgilinizi sizinle her yere götürmeye çalışmak. O sizin aksesuarınız değil ve ilgi duyduğu şeyleri yapmak zorunda da değil. Biraz düşünün, o arkadaşlarıyla buluşmak istediğinde sizi de zorla getirmeye çalışıyor mu? İkinizin de kendinize ait zamanınızın olmasına ihtiyacınız var. Böylece birbirinize anlatacağınız hikayeler bulacaksınız.

<<<< İlk Falında Promosyon : İlk 10dkn 4 TL >>>>

5: Onu değiştirmeye çalışmak

Onu ilk haliyle sevdiyseniz niye değiştirmek isitiyorsunuz? Zamanla çiftler birbirine adapte olurlar ve birbirlerine benzemeye başlarlar. Bu da emek isteyen, kendiliğinden gelişen bir süreçtir. Uzun ilişkilerin de sırrı budur. Siz bir anda sevdiğiniz kişiyi arkadaş çevresinden, giyimine, kullandığı kelimelerden ailesiyle olan yaşantısına değiştirmeye çalışırsanız fark etmeden onu sıkabilirsiniz.

Tüm bunlar biz farkına varmadan karşı tarafı bunaltmaya başlıyor ve onu sizden uzaklaşmaya itiyor. Hiçbir şey için geç değil! Hadi hatalarımızı görüp, düzeltelim!

Bunları da Seveceksiniz

Medyum Gül'ün Yazısı : İlişkilerimizde Kendin Olmanın Faydaları 

Denis Era Yazısı : Alışkanlıklarımızın Yaşadığımız İlişki Üzerindeki Etkisi

Görkem Deren Yazısı : Uzak Mesafeli İlişkiler için Tüyolar

İlişkiyi Kurtarmak İçin 5 Tavsiye

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Haftalık Burç Yorumları

Günün en önemli yönü: Ay, İkizler'den Yengeç'e geçiş yapıyor. Yönlerin önemini şu şekilde değerlendiriyorum: Ay'ın İkizler'den Yengeç'e geçişi, genellikle duygusal enerjimizin ve hassasiyetimizin arttığı bir dönemi işaret eder. Bu, aile ve ev hayatına daha fazla odaklanabileceğimiz bir zaman olabilir. Ay'ın İkizler'den Yengeç'e Geçişi "Duygusal enerjinizi ve hassasiyetinizi artıran bu geçiş, aile ve ev hayatınıza daha fazla odaklanmanızı sağlar. Kendinizi ve sevdiklerinizi besleyin, çünkü ev, kalbin olduğu yerdir."

Günlük Burç Yorumlarınız

İkizler'de Ay, Balık'ta Mars ile Kare - 19:50 "Duygusal enerjimizi dengede tutmak için iç huzurumuzu bulmalıyız. Her zorluk, büyüme ve öğrenme için bir fırsattır."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey