25. LGBTİ+ Onur Haftası ve İstanbul Onur Yürüyüşü

tarihinde

Farklılıklar, uçurumlar, ön yargılar, cinsiyet, kutuplaşma, sınırlar, savaş, sansür, nefret, şiddet… Biz Astrocenter olarak bütün bu ayrılıkçı tutumlara karşıyız. Sevgiye, hoşgörüye ve barışa aç ve hasretiz. Ne yaparsak yapalım aşk ile yapıyoruz.

 

Astrocenter, insanların dinlerine, inançlarına, ırklarına ve cinsel tercihlerine saygı duymaktadır. LGBTİ+ Onur Haftasına destek veriyor ve bizi takip eden LGBTİ+’li arkadaşların yanında olduğumuzu içtenlikle söylüyoruz.

Bu yıl İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası / İstanbul LGBTİ+ Pride Week 25. yılını kutluyor! Her sene açık çağrılarla bir araya gelen bir gönüllü grubunun emekleriyle hazırlanan Onur Haftası, bu yıl 19-25 Haziran 2017 tarihlerinde gerçekleşecek. Etkinlikler için dernek maddi, Manevi desteklerinize ihtiyaçları var. Festivalin resmi sitesinden kendilerine maddi ve manevi yardımda bulunabilirsiniz.

 

<<< Astrocenter kimdir? Bizi daha yakından tanıyın >>>

 

Farklılıklar, uçurumlar, ön yargılar, cinsiyet, kutuplaşma, sınırlar, savaş, sansür, nefret, şiddet… Biz Astrocenter olarak bütün bu ayrılıkçı tutumlara karşıyız. Sevgiye, hoşgörüye ve barışa aç ve hasretiz. Ne yaparsak yapalım aşk ile yapıyoruz. Astrocenter’daki uzmanlarımızla da normal hayatta da aşkın onurlu ve kutsal bir şey olduğunu düşünüyor ve gerçek aşkı bulmanıza yardım ediyoruz. O nedenle diğer insanlardan hiç bir farkı olmayan LBTİ+ arkadaşlarımıza destek çıkıyoruz.

Aşk geleceğinizi öğrenmek için en iyi falcı ve medyumlarımıza göz atın

 

 

Umarız kahkahaları ve neşeleriyle bize hep eşlik ederler ve bir gün uzun zamandır istedikleri haklara kavuşurlar. Baskılara rağmen cesur duruşlarını takdir ediyoruz. Aramızdaki tüm bu kötü, umutsuz görünen şeylere rağmen paylaşmaktan, dayanışmaktan, bir arada olmaktan yılmayan bu sevgi dolu topluluğun seslerini güçlü bir şekilde duyurdukları Onur Yürüyüşünün 25. Yıllarını kutluyor ve kendilerini saygıyla selamlıyoruz.

 

Aşağıdaki yazılarımızı da beğeneceksiniz:

Nasıl En İyi Falcılarla Telefondan Fal Baktırabilirim?

En İyi Sevişen Burç Hangisi? Hemen Öğrenin

Renk Falı Nedir ve Renk Falına Nasıl Bakılır?

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!