25. LGBTİ+ Onur Haftası ve İstanbul Onur Yürüyüşü

tarihinde

Farklılıklar, uçurumlar, ön yargılar, cinsiyet, kutuplaşma, sınırlar, savaş, sansür, nefret, şiddet… Biz Astrocenter olarak bütün bu ayrılıkçı tutumlara karşıyız. Sevgiye, hoşgörüye ve barışa aç ve hasretiz. Ne yaparsak yapalım aşk ile yapıyoruz.

 

Astrocenter, insanların dinlerine, inançlarına, ırklarına ve cinsel tercihlerine saygı duymaktadır. LGBTİ+ Onur Haftasına destek veriyor ve bizi takip eden LGBTİ+’li arkadaşların yanında olduğumuzu içtenlikle söylüyoruz.

Bu yıl İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası / İstanbul LGBTİ+ Pride Week 25. yılını kutluyor! Her sene açık çağrılarla bir araya gelen bir gönüllü grubunun emekleriyle hazırlanan Onur Haftası, bu yıl 19-25 Haziran 2017 tarihlerinde gerçekleşecek. Etkinlikler için dernek maddi, Manevi desteklerinize ihtiyaçları var. Festivalin resmi sitesinden kendilerine maddi ve manevi yardımda bulunabilirsiniz.

 

<<< Astrocenter kimdir? Bizi daha yakından tanıyın >>>

 

Farklılıklar, uçurumlar, ön yargılar, cinsiyet, kutuplaşma, sınırlar, savaş, sansür, nefret, şiddet… Biz Astrocenter olarak bütün bu ayrılıkçı tutumlara karşıyız. Sevgiye, hoşgörüye ve barışa aç ve hasretiz. Ne yaparsak yapalım aşk ile yapıyoruz. Astrocenter’daki uzmanlarımızla da normal hayatta da aşkın onurlu ve kutsal bir şey olduğunu düşünüyor ve gerçek aşkı bulmanıza yardım ediyoruz. O nedenle diğer insanlardan hiç bir farkı olmayan LBTİ+ arkadaşlarımıza destek çıkıyoruz.

Aşk geleceğinizi öğrenmek için en iyi falcı ve medyumlarımıza göz atın

 

 

Umarız kahkahaları ve neşeleriyle bize hep eşlik ederler ve bir gün uzun zamandır istedikleri haklara kavuşurlar. Baskılara rağmen cesur duruşlarını takdir ediyoruz. Aramızdaki tüm bu kötü, umutsuz görünen şeylere rağmen paylaşmaktan, dayanışmaktan, bir arada olmaktan yılmayan bu sevgi dolu topluluğun seslerini güçlü bir şekilde duyurdukları Onur Yürüyüşünün 25. Yıllarını kutluyor ve kendilerini saygıyla selamlıyoruz.

 

Aşağıdaki yazılarımızı da beğeneceksiniz:

Nasıl En İyi Falcılarla Telefondan Fal Baktırabilirim?

En İyi Sevişen Burç Hangisi? Hemen Öğrenin

Renk Falı Nedir ve Renk Falına Nasıl Bakılır?

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Günlük Burç Yorumlarınız

Yay burcunda Dolunay "Dolunayın ışığı, içimizdeki manevi yolculuğu aydınlatıyor. Kendimize ve başkalarına karşı dürüst olma zamanı. Işığınızı parlatın ve kendi gerçeğinizi yaşayın."

Haftalık Burç Yorumları

Yay'daki Ay, Koç'taki Mars ile Üçgen "Bugün, içsel cesaretinizi ve enerjinizi ortaya çıkarın. Kendi gücünüzü keşfetmek için mükemmel bir gün."

En Sevilen Yazılar

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin