Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Seçtiğiniz 3 Kart Falının Anlamları Burada!

3 karttan hangisini seçtiniz? Falınızda ne çıktı bilmek isterseniz yazımızı kaçırmayınz!

Seçtiğiniz 3 Kart Falının Anlamları Burada!

Hissederek kartınızı seçtiniz. Şimdi de bu kartın anlamını öğrenme vakti!
Tarot kartları yüzyıllardır iç dünyamızı ve enerjimizle beraber, dış dünyadan bize ulaşacak etkileri belirlemeye yardımcı en bilinen fallardan biridir

Seçtiğiniz kartı dileğinizi aklınıza getirerek okumayı unutmayın!

 

 

1- Dünya Kartı

1. kartı seçtiyseniz yorumunuz:
Bu kart başarı, zafer ve rahat bir hayatı simgeler. Planların hayata geçirilmesi demektir. Yeni bir dönemin başlangıcını simgelemekle birlikte şehir veya ev değişikliği gibi maddi değişiklikleri de simgeler.

Bu kartı seçen kişi sorumluluk almayı bilir. Bu nedenle nasıl başarılı olacağını da öğrenir. Kendisine ve başkalarına saygı duyar. Kendinizi tanıma ve güzel ifade etme, maddi ve manevi mutluluğa ulaşmanızı sağlar.

Yolculuk, yeni deneyim, içsel serüven söz konusudur ve şans sizden yanadır. İlişkide mutluluk ve anlayış söz konusudur. Kendinizi, bütünlüğünüzü ve kimliğinizi bulma yönünde önemli adımlar atacağınızı gösterir. Bu kart, iş hayatınızda doğru yol üzerinde olduğumuzu bildirir. Bilinçlenme yolunda önemli adım atılacağını ve kendine güvenle amaca ulaşabileceğinizi haber verir. Bulunduğumuz durumun keyfini çıkarmaya bakın.  

 Bu yazıya özel 10 dakika BEDAVA fal!

2- Kupaların Kralı

2. kartı seçtiyseniz yorumunuz:
Kupaların Kralı, hayatın anlamını bilir, zekidir. Samimi bir kişiliği vardır. Kart üzerinde dalgalar halinde akan su, yaptıklarının ne kadar anlamlı olduğunu ve duygusal yönünü simgeler. Hukuk, tıp ve danışmanlık ilgi alanlarıdır. Ayrıca sanatla ilgilenir, yaratıcıdır. Psikolojiye meraklıdır. Duygusal enerjisi yüksektir, inançlıdır, maneviyata önem verir. Hayal gücü kuvvetlidir. Sorumluluk sahibidir, ilk bakışta sessiz görünür ama zamanla samimiyeti ortaya çıkar.

Sezgisel yönü gelişmiştir. İç dünyası ve duyguları onu güçlü kılar. İş dünyasında sorunlara yaratıcı çözümler geliştirebilen, risk almayı göze alabilen güvenilir birini temsil eder. Bu kişi genellikle iş yaşamında kuralcı insanların kabul edemeyeceği bağımsız davranışları ile kendine yeni fırsatlar, yeni ufuklar ve çözümler üretebilir.


>>>> 10 dakika BEDAVA falınız için hemen tıklayın


3 - Güneş

3. kartı seçtiyseniz yorumunuz:
Bu kart yeniden doğuş anlamını taşır. Bu kart, başarı ve mutluluğu getirir. Eğitimde, kariyer ve sanatsal alanda başarı sağlanacağı anlamına gelir. Aile ve aşk ele alındığında bir evlilik kartı olabilir. Sağlığın iyi olması demektir. Liderlik kavramı bu kartla bağdaştırılır. Sorunların üstesinden gelinir adeta yeniden doğulur. Bu yeniden doğuş fiziksel değişimle de kendini gösterir. Öz güven bu kartın simgesidir.

Hayatınızın bütün alanlarında aydınlanma ve başarı belirmektedir. Bizi, içimizdeki karanlıkları yenip onların aydınlık yönlerini keşfetmeye davet eder, gün ışığına çıkarmaya çalışır. Bu kartı Güneş yönetir.

>>> Bu fırsat kaçmaz! 10dakika bedava falını istediğin falcıyla kullan! <<< 

Ayrıntılı bilgi için hafta içi her gün 10:00 -19:00 
0212 900 25 11 

Bunları da Seveceksiniz 

 Medyum Gül ile Röportaj ve Yüzde 20 İndirim

Falcı Sezgi ile Röportaj ve Yüzde 20 İndirim

Falcı Sibel ile Röportaj ve Yüzde 20 İndirim

Falcı Görkem ile Röportaj ve Yüzde 20 İndirim

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.