Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Fal uzmanlarımız nasıl tarot falına bakıyor?

Her tarot kartının özel bir anlamı vardır. Kartların yerleştiriliş şekline göre, birinci kart, ilişkinin hali hazırdaki durumunu simgeler....

Tarot açılımı yapmadan önce hem ruhsal hem de fiziksel olarak kendimizi iyi hissetmemiz gerekmektedir. Tarot açılımı esnasında fal uzmanın uygun bir atmosferde çalışması çok önemlidir. Sessiz ve rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortamda, seans esnasında hafif bir müzik ve bir mum size eşlik edebilir.

Tarot destemizi iyice karıştırdıktan sonra üç ayrı gruba bölen fal uzmanımız daha sonra sırasıyla sol baştan başlayarak desteyi topluyor. Niyetinize odaklanan uzmanımız desteyi sol eliyle ikiye bölüyor ve yine üst üste topluyor. Masanın üzerine tarot kartlarını seçmek üzere yayıyor. Sol elimizle yine niyetinizi düşünerek yedi adet kart seçiyor.

Tarot fal uzmanımız seni telefonun ucunda bekliyor!
HEMEN ARA

İlişki açılımında genel olarak şu kişiyle aşk hayatım nasıl gelişecek, ilişkim ne durumda, beni neler gibi gelişmeler bekliyor ya da çok özel bir sorun söz konusu ise, bu sorunun çözüm yolu nedir, kaynağı nedir gibi sorular sorulabilir. Seçtiğimiz yedi kartı dizmeye başlıyoruz. İlk kartı ortaya yerleştirdikten sonra, sağ üstten başlayarak sağ kısma iki, üç ve dördüncü kartı uzmanımız diziyor. Sol alttan başlayarak sol kısma ise beş, altı ve yedinci kartı diziyor.

Kartların yerleştiriliş şekline göre, birinci kart, ilişkinin hali hazırdaki durumunu simgeler. Sağ kısma dizdiğimiz iki, üç ve dördüncü kart soruyu soran kişiyi yani sizi, sol kısımdaki kartlar olan beş, altı ve yedinci kart ise partnerinizi sembolize eder. Sizin de fark ettiğiniz gibi her tarot kartının özel bir anlamı vardır. Fal uzmanlarımız bu kartların her birini sizler için sitemizde yorumluyor.   

Tarot ilişki açılımına hemen baktır!
HEMEN ARA

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.