Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Boğa Burcu 2019 Tarot Kartları Yorumları

En iyi uzmanlarımız 2019’la ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Her burç için seçilen beş kart yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Haydi bu özel dosyayı ücretsiz okuyun.

2019'da Boğa için öne çıkan noktalar

Boğa için 2019 Tarot kartları 

Kader Çarkı - Büyücü - Dünya - İmparatoriçe - Güç


Genel Durum : Kader Çarkı 

İnişler ve çıkışlar… Şu an adeta bir rollescoaster’daymış gibi hissediyorsunuz ve bu durumdan hiç de hoşnut değilsiniz. Ruh haliniz ve fiziksel formunuz bundan etkilenecektir. Bütün yıl boyunca sıkıntılarla mücadele etmeniz, belli bir denge yakalamanız ve gücünüze yeniden kavuşmanız için size yardım edecek destekçileriniz yanınızda olacak. O halde vücudunuzun ritmini dinlemeye ne dersiniz? Bu sayede hayatın iniş çıkışlarında enerjinizi nasıl kullanmanız gerektiğini daha iyi kontrol edebilirsiniz. 


Güvenilirliğiniz açığa çıkacak ve insanlar size başvuracak. Zira görmedim, duymadım, bilmiyorum diyerek üç maymunu pek bir güzel oynuyorsunuz ve büyük küçük sırları tutmayı başarıyorsunuz. Ağza mühür vurmak tam size göre bir deyim. Kısacası insanlar size güvenebilir ve gelecekte güvenmeye devam da edebilirler. 


İlk üç aylık kartınız: Büyücü

Yüksek enerjiniz sizi çevrenizdekilerin isteklerini yerine getirmeye itiyor. Sizin için hiçbir şeyin ortası yok. Cömert yönünüz sayesinde onlar için her şeyi yapıyorsunuz. 


İkinci üç aylık kartınız : Dünya

Kendi ihtiyaçlarınıza kulak vermek adına cömertlik duygunuzu yavaşça dizginlemeye başlıyorsunuz. Bu sayede daha düzenli ve istikrarlı hareket edecek ve gerçekten rahatlayacaksınız.


Üçüncü üç aylık kartınız : İmparatoriçe 

Her tür eyleminizde kendinizden oldukça eminsiniz. Ortama uyum sağlamayı iyi biliyorsunuz ve asla dikkatiniz dağılmıyor. Bu dönemde sorumluluk da alıyorsunuz. 


Dördüncü üç aylık kartınız : Güç 

Eylemlerinizi besleyen dingin ancak bir o kadar etkili bir güce sahipsiniz. Dikkatli olun, kanılarınızı kesin çıkarımlar haline getirmeyin. Eğer sözlerinizde ısrarcı olmaya devam edersiniz yakınlarınızla fırtınalı ve gergin dönemler geçirebilirsiniz. 

Bize yorum bırakın

Falcılarımızı tanıyın!

Tarot yazılarımız

İkizler burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. İkizler burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Balık burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Balık burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Kova burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Oğlak burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Akrep burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Akrep burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Terazi burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Terazi burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Başak burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Başak burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Aslan burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Aslan burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Yengeç burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Yengeç burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Boğa için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Boğa burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Koç için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Koç burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.

Bizimle iletişime geçin.