Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Başak Burcu 2019 Tarot Kartları Yorumları

En iyi uzmanlarımız 2019’la ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Her burç için seçilen beş kart yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Haydi bu özel dosyayı ücretsiz okuyun.

2019'da Başak için öne çıkan noktalar


Başak burcu için 2019 Tarot Kartları

Kule - Tılsım Şövalyesi - Değnek Şövalyesi - Azize - Güneş 


Genel Durum : Kule 

Bahisler kapanmıştır! Kuleden düşen sakat adam size bu tonla sesleniyor. 

Çalkantılar, karmaşalar, değişimler ve öngörülemeyen durumlar! Güvende olma ihtiyacı hissettiğinizi biliyorsunuz ve bu sebeple kaygan zemin üzerinde her adımda düşme riski alarak ilerliyorsunuz. Bu pek hoşunuza gitmeyen bir durum ve ilk başlarda karşı koyacaksınız ama olaylar sizi dizginleri elden bırakmaya zorlayacak. Ve bu size iyi gelecek!

Ardından adaptasyon kapasiteniz uyanıyor ve böylelikle hareketlere ve çeşitli değişimlere uyum sağlıyorsunuz. Yıl sonuna hafiflemiş bir şekilde ulaşacaksınız. Ve kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. 


İlk üç aylık kartınız : Tılsım Şövalyesi 

İşinizde hızlanmaya başlıyorsunuz zira öngördüğünüz sarsıntılar söz konusu. Oldukça ileri görüşlü olduğunuzu söyleyebiliriz.


İkinci üç aylık kartınız : Değnek Şövalyesi 

Sabırsızlıktan yerinizde duramıyorsunuz. Zamanın ritmine uyum sağlamaya çalışın; öncesinde ya da sonrasında değil; doğru zamanda harekete geçmeye özen gösterin.


Üçüncü üç aylık kartınız : Azize

Sağduyulu tarafınızı keşfediyorsunuz. Günlük hayatın rutin düzeninden kaçmak için köşenizde düşüncelere dalıyorsunuz. 


Dördüncü üç aylık kartınız : Güneş

Size iyi gelen içe dönüş sürecinden sonra küllerinizden yeniden doğuyorsunuz. Yeni projeler ortaya koymanızı sağlayacak bir enerjiye sahipsiniz.

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.