Patlayan ve Yanıp Sönen Ampullerin Spiritüel Anlamı

tarihinde

Başlangıçta gerilimle ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsunuz. Belki de sorunun gözlerinizle ilgili olduğuna karar verdiniz. Ama hayır, ampulün yanıp söndüğü ortada. Ve an geliyor bu ampül patlıyor. Ortada bir şeyler döndüğünden eminsiniz. Peki bu fenomenleri spiritüel olarak açıklamak mümkün mü?

Patlayan ve Yanıp Sönen Ampullerin Spiritüel Anlamı

Yolunuzu kaybettiğinizi mi hissediyorsunuz? En iyi falcılarımızla iletişime geçin


Yanıp sönen ışıklar ya da patlayan ampuller: Bir ruhun size mesajı mı var?

Hayatı sadece rasyonel ve pragmatik bir şekilde görmeyi seçebiliriz. Ancak hayatımıza biraz doğaüstü nitelikler ve maneviyat katmayı da tercih edebiliriz. Ampullerimizden biri titrediğinde veya hatta patladığında, bunun elektrik ya da malzemeyle ilgili bir sorun olarak görebiliriz. Ama bu daha güçlü bir şeye işaret ediyor da olabilir. Bu durumda, titreyen bir ışık veya patlayan bir ampul, bir spiritüel rehberin veya koruyucu meleğimizin bize bir mesaj göndermeye çalıştığının göstergesi olabilir. Aslında pek çok insan bu ışık tezahürlerinin bir ruhun, daha spesifik olarak da bize yakın olan merhum bir kişinin ruhunun işi olduğu konusunda hemfikirdir.

>>> Rüyada ölmüş birini görmek ne anlama geliyor?

Bisküvitler, büyük annem ve patlayan ampul

Birkaç hafta önce bir arkadaşım bana yılbaşında büyükannesiyle birlikte yaptıkları kurabiyelerin tarifini vermişti. Büyükannesi artık hayatta değil. Bu konuda konuşmak anılarını canlandırmış ve o da bu kurabiyelerden yapmaya karar vermiş. Onları yakınları için yapıyormuş. Ailesi, arkadaşları, iş arkadaşları vs. için. Ve ne kadar çok bisküvi yaparsa, mutfağındaki ampul o kadar çok yanıp sönüyormuş. Ta ki bir gün patlayana dek!

Büyükannesini düşünmek için harcadığı enerji mi ampulün patlamasına neden oldu? Tabii büyükannesinin ruhu onu izleyip, hala orada olduğunu göstermek ve onu düşündüğü için teşekkür etmek için bu yolu seçmediyse...

Ruhların ve meleklerin korumaları 

Son olarak, evinizde titreyen ampuller olduğunu fark ederseniz, bir durum değerlendirmesi yapın. Şu anda hayatınızda neler olup bittiğini analiz edin. Şüpheyle dolu bir döneminden mi geçiyorsunuz? Normalden daha melankolik ya da nostaljik mi hissediyorsunuz? Kendinize, ölmüş olan bir yakınınızın sizi izlediğini göstermeye çalışıp çalışmadığını sorun.

Eğer bu söz konusu değilse, sizi uyarmaya çalışan koruyucu meleğiniz olabilir. Işık, gücü, enerjiyi ve inancınızı temsil eder. Meleğiniz ışığı titreterek size bir zorlukla karşılaşmak üzere olduğunuzu, çok fazla şüphe duyacağınızı ama bunu atlatabileceğinizi söylüyor.

Uzmanlarımızın yorumu: Projelerinize odaklanın

Gördüğünüz gibi, evinizde bir ampul titrediğinde veya patladığında, bunun spiritüel bir açıklamasının olması ve bir ruh rehberinin size bir mesaj iletmeye çalışıyor olması mümkündür. Rehberiniz sizi koruyor, sizi gözetiyor ve size yardım etmeye çalışıyor. Ancak bu titreme bir uyarı da olabilir. Eğer sorularınıza cevap arıyorsanız ve birilerinin size yol göstermesine ihtiyaç duyuyorsanız, falcılarımızla iletişime geçmekten çekinmeyin. Geleceğinizle ilgili kararları huzur içinde almanıza yardımcı olacaklardır.  

Gelecek Benim
Daha fazlası için: