Evliliğe Hazır Mısınız? Evlilik Hayatına Alışmanın Yolları

tarihinde

<strong>Evlenmeyi mi planlıyorsunuz</strong>, düğün tarihiniz hazır mı? Peki <strong>evliliğe gerçekten hazır mısınız?</strong> <strong>Evli hayatına</strong> nasıl alışacaksınız?

 

Evliliğe nasıl alışılır?

Evliliklerin ilk 3 yılı çiftlerin birbirlerine alışma süreci olarak biliniyor.

Evlilik zor bir durum.  Belki de birbirinizi çok iyi tanımadan bu kararı almış bile olabilirsiniz. Evlilik flört zamanları gibi bir süreç de değil hatta alakası bile yok denilebilir.

 

 wedding stuff

❤ Evlilik Ne zaman? Medyumlarımıza Danış ❤

Aynı evde yaşamak.. En önemli nokta da bu.

Artık evlisiniz ve birbirinize alışmanız lazım, ve sorumluluklarınız da bununla beraber kat kar artacak. Sürekli ona seni çok özledim dediğiniz kişi artık yanınızda.  Birbirinizde daha çok sıkıladabilirsiniz, birbirinizi daha çok sevedebilirsiniz. Bu sizin aranızdaki tutkuya kalmış bir durum.

wedding

☎ Seni Aldatıyor Olabilir mi? Hesaplı Fal 10dk 1 Euro ☎

Yeni evliler için evliliğe alışma tüyoları;

  1. Açık ve iyi bir iletişim evlilik ilişkisinde çok önemlidir. İstediklerinizi söylemeniz, istemediğiniz davranışların size ne hissettirdiğini açıklamanız size yol gösterecektir. 
  1. Birbirinizin en yakın arkadaşı, sırdaşı olun. Birbirinize karşı dürüst olun. Birbirinize ihtiyacınız olduğunda bununla birlikte başa çıkın.

 couple

 ♡ Beyaz Atlı Prensin Yakınlarda mı? Katina Aşk Falına Baktır ♡  

  1. Eşinizin ya da birbirinizin nelerden çekindiğini veya nelerden hoşlandığını anlamak için yakınlığınızı daha da arttırın.
  1. Asla birbirinize kin tutmayın. Çünkü eninde sonunda o evde baş başa kalacaksınız ve bu durum sizin aleyhinize olacaktır. Geceleri yatak odasında bile birlikte uyuyacağınızı unutmayın.
  1. Eşlerin birbirlerine öfkelenmesi veya  tartışması normal karşılanacak bir durumdur. Fakat ne konuda olursa olsun birbirinize güven duygusunu hiçbir zaman yitirmeyin sorunlara beraber sağlıklı bir çözüm yolu bulun.

 

En Çok Okunan Yazılarımız

Yüz Tipinize Göre Doğru Saç Kesimi

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 Telepati Yöntemiyle Sevdiğiniz Kişi Sizi Arasın

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Maalesef aradığınız sayfayı bulamadık!

Başarısızlık, sayfa mevcut değil ama söz veriyoruz, hatalarımızdan ders çıkaracağız ve bir sonraki sefere daha iyi yapacağız. Bu arada aşağıdaki en son makalelerimizden birine göz atın!

Günlük Burç Yorumlarınız

Mars'ın Boğa'dan İkizler'e geçişi "Bugün, hayatınızdaki dinamizmi ve hareketi artıracak olan Mars'ın enerjik geçişini hissedin. Bu geçiş, yeni fikirler ve projeler için mükemmel bir zamandır. Kendinizi ifade etmekten çekinmeyin ve iç sesinizi dinleyin."

İş Hayatında Burçların Uyumu Nasıldır?

Burcunuza göre iş ortamında kurduğunuz ilişkiler de farklılık gösterir. Profesyonel bağlamda hangi burçlarla daha iyi anlaştığınızı bilmek çalışma veriminizi de artırır. Ortağınızı ya da ekip arkadaşınız konusunda doğru bir seçim yapmak istiyorsanız bu yazımızı kaçırmayın!

En Sevilen Yazılar

Burcunuza Dair Her Şey

Yükselen Burç Nedir? Neyi Temsil Eder?

Yükselen burç, doğduğunuz anda doğu ufuk çizgisinde yükselen burçtur ve astrolojik haritanızın tamamlanmış bir şaheser olmasını sağlar. Güneş burcunuz kişiliğinizin özünü yansıtırken, yükselen burcunuz, dış dünyaya nasıl tepki verdiğinizi ve insanlarla nasıl iletişim kurduğunuzu açıklar. Bu iki yıldızı birleştirdiğinizde, işte o zaman gerçek "siz" ortaya çıkar!

Satürn Retrosu 2024 | Hangi burç nasıl etkilenecek?

Ünlü Astrolog Marta Denise, 2024'te gerçekleşecek Satürn Retrosu hakkında detaylı bir yazı hazırladı! Astrologumuz içeriği şöyle özetliyor: "29 Haziran 2024'ten itibaren 15 Kasım 2024'e kadar devam edecek olan Satürn Retrosu, Balık burcunda başlayacak. Bu dönem biraz ürkütücü görünebilir ama endişelenmeyin, bu süreci en iyi şekilde atlatmanız için astrolojik öngörü ve tavsiyelerimle buradayım! Satürn retrosu biraz melankolik geçebilir, fakat kendimizi geliştirmek ve öğrenmek için değerli sınavlar da sunabilir. ✨"