Evliliğe Hazır Mısınız? Evlilik Hayatına Alışmanın Yolları

tarihinde

<strong>Evlenmeyi mi planlıyorsunuz</strong>, düğün tarihiniz hazır mı? Peki <strong>evliliğe gerçekten hazır mısınız?</strong> <strong>Evli hayatına</strong> nasıl alışacaksınız?

 

Evliliğe nasıl alışılır?

Evliliklerin ilk 3 yılı çiftlerin birbirlerine alışma süreci olarak biliniyor.

Evlilik zor bir durum.  Belki de birbirinizi çok iyi tanımadan bu kararı almış bile olabilirsiniz. Evlilik flört zamanları gibi bir süreç de değil hatta alakası bile yok denilebilir.

 

 wedding stuff

❤ Evlilik Ne zaman? Medyumlarımıza Danış ❤

Aynı evde yaşamak.. En önemli nokta da bu.

Artık evlisiniz ve birbirinize alışmanız lazım, ve sorumluluklarınız da bununla beraber kat kar artacak. Sürekli ona seni çok özledim dediğiniz kişi artık yanınızda.  Birbirinizde daha çok sıkıladabilirsiniz, birbirinizi daha çok sevedebilirsiniz. Bu sizin aranızdaki tutkuya kalmış bir durum.

wedding

☎ Seni Aldatıyor Olabilir mi? Hesaplı Fal 10dk 1 Euro ☎

Yeni evliler için evliliğe alışma tüyoları;

  1. Açık ve iyi bir iletişim evlilik ilişkisinde çok önemlidir. İstediklerinizi söylemeniz, istemediğiniz davranışların size ne hissettirdiğini açıklamanız size yol gösterecektir. 
  1. Birbirinizin en yakın arkadaşı, sırdaşı olun. Birbirinize karşı dürüst olun. Birbirinize ihtiyacınız olduğunda bununla birlikte başa çıkın.

 couple

 ♡ Beyaz Atlı Prensin Yakınlarda mı? Katina Aşk Falına Baktır ♡  

  1. Eşinizin ya da birbirinizin nelerden çekindiğini veya nelerden hoşlandığını anlamak için yakınlığınızı daha da arttırın.
  1. Asla birbirinize kin tutmayın. Çünkü eninde sonunda o evde baş başa kalacaksınız ve bu durum sizin aleyhinize olacaktır. Geceleri yatak odasında bile birlikte uyuyacağınızı unutmayın.
  1. Eşlerin birbirlerine öfkelenmesi veya  tartışması normal karşılanacak bir durumdur. Fakat ne konuda olursa olsun birbirinize güven duygusunu hiçbir zaman yitirmeyin sorunlara beraber sağlıklı bir çözüm yolu bulun.

 

En Çok Okunan Yazılarımız

Yüz Tipinize Göre Doğru Saç Kesimi

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 Telepati Yöntemiyle Sevdiğiniz Kişi Sizi Arasın

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!