Her kadının çantasında bulundurması gerekenler

tarihinde

Çantaları kadınların en yakın arkadaşları oldukları kadar en sadık müttefikleridir. Çantaları olmadan hiçbir yere gitmezler. Çünkü bir kadın, her zaman, her şeye hazır olmalıdır.<strong><br />Her kadının çantasında bulundurması gereken 10 önemli ihtiyaç :</strong>

Her kadının çantasında bulundurması gerekenler

Çantaları kadınların en yakın arkadaşları oldukları kadar en sadık müttefikleridir. Çantaları olmadan hiçbir yere gitmezler. Ve bu çantalarda ihtiyaçlarımız olduğu kadar, genellikle gerekli gereksiz bir sürü ıvır zıvır da bulunur. Çünkü bir kadın, her zaman, her şeye hazır olmalıdır.

Her kadının çantasının olmazsa olmazlarından oluşan 10 maddelik bir listeyi sizler için hazırladık.

güzel kadın

Dışarı çıkmadan listemize bir göz atıp, eksik var ise tamamlamanızı öneririz.

😍 Medyumlarımız sorularınızı bekliyor 😍

1. Makyaj çantası:

Muhtemelen her kadının çantasında olması gereken en önemli şey budur. Makyaj çantanız en azından bir rimel, bir göz kalemi ve bir ruj içermelidir. Bu üç ürün, gitmeniz gereken her yere avantaj sağlayacaktır.

çanta

2.Tırnak törpüsü:

Tırnak törpüsü kesinlikle her kadının çantasında olması gereken bir maddedir. Kırılmış bir tırnak ile dolaşmanıza gerek yok, bu aksilikleri düzeltmek için bir törpü elinize alınız.

❤ Katina Destesiyle gerçek aşka kavuşun ❤

3.Cüzdan:

Her kadının çantasında olması gereken esasların listesi cüzdan olmadan eksiksizdir. Cüzdanınızın boyutu gerçekten size kalmış, kartlarınızı ve biraz nakit tutabilmeniz gerekir.

4.Naneli Sakız:

Yemekten sonra nefesiniz ferah kokması için, bir bayanın her zaman nane kokusu için çantasında naneli sakız veya şekerli sakız olması gerekir.

5.Parfüm:

Bu, her kadının çantasında olması gereken bir başka süper önemli üründür. Bir kadının her zaman kalan bir kokusu olmalı.

çiçek

6.Ufak el sabunu:

Her kadının çantasında olması gereken esaslara sabun ekleyin. Ufaklar ve harika kokuyorlar, aynı zamanda ellerini mikroplardan da uzak tutuyorlar.

💙 Sorularınızı suya niyet edin 💙

7.Saç bandı veya tokası:

Nem ve sıcaklık zaman zaman saçlarımızı mahvediyor. Saç dökülmesini önlemek için bir kadın daima saç aksesuarlarını çantasında tutmalıdır.

8.Şeker veya çikolatalar:

Gününüz kötü geçmiş ve kendinizi kötü hissedebilirsiniz baş döndürücü anlar için, enerji artışı sağlamak için çantanızda şeker veya çikolata tutun.

9.Pedler:

Özel günlerimiz ne kadar düzenli olsa da bize her an bir süpriz yapabilir. Bu nedenle çantanızda bulundurmanız gereken diğer bir önemli eşya da peddir.

10.Islak mendil:

Temizlik ve hijyen kadınlar için önemlidir. Elleriniz kirlenebilir veya üzerinize bir şey dökülebilir. Çantanızda bulunduracağınız ıslak mendil, gün içinde bu tarz acil durumlarda epey işinize yarayacaktır.

 

Diğer en popüler yazılarımız:

İş ve özel hayatım arasındaki dengeyi nasıl kurabilirim?

Önce Hedefleyin Sonra Başarıyı Yakalayın!

2018 Burç Yorumlarınız: Yeni yıl bize aşk, iş ve sağlık alanlarında neler getirecek?

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!