Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Her kadının çantasında bulundurması gerekenler

Çantaları kadınların en yakın arkadaşları oldukları kadar en sadık müttefikleridir. Çantaları olmadan hiçbir yere gitmezler. Çünkü bir kadın, her zaman, her şeye hazır olmalıdır.
Her kadının çantasında bulundurması gereken 10 önemli ihtiyaç :

Her kadının çantasında bulundurması gerekenler

Çantaları kadınların en yakın arkadaşları oldukları kadar en sadık müttefikleridir. Çantaları olmadan hiçbir yere gitmezler. Ve bu çantalarda ihtiyaçlarımız olduğu kadar, genellikle gerekli gereksiz bir sürü ıvır zıvır da bulunur. Çünkü bir kadın, her zaman, her şeye hazır olmalıdır.

Her kadının çantasının olmazsa olmazlarından oluşan 10 maddelik bir listeyi sizler için hazırladık.

güzel kadın

Dışarı çıkmadan listemize bir göz atıp, eksik var ise tamamlamanızı öneririz.

😍 Medyumlarımız sorularınızı bekliyor 😍

1. Makyaj çantası:

Muhtemelen her kadının çantasında olması gereken en önemli şey budur. Makyaj çantanız en azından bir rimel, bir göz kalemi ve bir ruj içermelidir. Bu üç ürün, gitmeniz gereken her yere avantaj sağlayacaktır.

çanta

2.Tırnak törpüsü:

Tırnak törpüsü kesinlikle her kadının çantasında olması gereken bir maddedir. Kırılmış bir tırnak ile dolaşmanıza gerek yok, bu aksilikleri düzeltmek için bir törpü elinize alınız.

❤ Katina Destesiyle gerçek aşka kavuşun ❤

3.Cüzdan:

Her kadının çantasında olması gereken esasların listesi cüzdan olmadan eksiksizdir. Cüzdanınızın boyutu gerçekten size kalmış, kartlarınızı ve biraz nakit tutabilmeniz gerekir.

4.Naneli Sakız:

Yemekten sonra nefesiniz ferah kokması için, bir bayanın her zaman nane kokusu için çantasında naneli sakız veya şekerli sakız olması gerekir.

5.Parfüm:

Bu, her kadının çantasında olması gereken bir başka süper önemli üründür. Bir kadının her zaman kalan bir kokusu olmalı.

çiçek

6.Ufak el sabunu:

Her kadının çantasında olması gereken esaslarasabun ekleyin. Ufaklar ve harika kokuyorlar, aynı zamanda ellerini mikroplardan da uzak tutuyorlar.

💙 Sorularınızı suya niyet edin 💙

7.Saç bandı veya tokası:

Nem ve sıcaklık zaman zaman saçlarımızı mahvediyor. Saç dökülmesini önlemek için bir kadın daima saç aksesuarlarını çantasında tutmalıdır.

8.Şeker veya çikolatalar:

Gününüz kötü geçmiş ve kendinizi kötü hissedebilirsiniz baş döndürücü anlar için, enerji artışı sağlamak için çantanızda şeker veya çikolata tutun.

9.Pedler:

Özel günlerimiz ne kadar düzenli olsa da bize her an bir süpriz yapabilir. Bu nedenle çantanızda bulundurmanız gereken diğer bir önemli eşya da peddir.

10.Islak mendil:

Temizlik ve hijyen kadınlar için önemlidir. Elleriniz kirlenebilir veya üzerinize bir şey dökülebilir. Çantanızda bulunduracağınız ıslak mendil, gün içinde bu tarz acil durumlarda epey işinize yarayacaktır.

 

Diğer en popüler yazılarımız:

İş ve özel hayatım arasındaki dengeyi nasıl kurabilirim?

Önce Hedefleyin Sonra Başarıyı Yakalayın!

2018 Burç Yorumlarınız: Yeni yıl bize aşk, iş ve sağlık alanlarında neler getirecek?

 

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.