İlk buluşmada sevgili adayına mutlaka sorman gereken sorular

tarihinde

İlk buluşma onunla ilgili ilk izlenimleri almanız açısından çok önemlidir. Her hareket ve mimik önemli. Yazımızı okuyun ve doğru soruları sorarak onun hakkında önemli bilgilere sahip olun.

 

Karşınızdaki kişiyi ilk buluşmada hangi soruları sorduğunuzda daha iyi anlarsınız? İlk buluşmalarda sessiz kalarak onu tanımak yerine, neşeli ancak size fikir veren şu soruları sorarak onu tanıtın...

 

10 maddede ilk buluşmada sorulması gereken sorular:

1. En çok izlemeyi sevdiğin TV programı, film, tiyatro oyunu ya da favori müzik türün nedir?

Bu soru onun duygusal yönü, dünyaya bakış açısı hakkında size bilgi verir. İzledikleriniz ile dinledikleriniz arasında benzerlik ya da farklılık olup olmadığını anlamaya, dünyaya aynı pencereden bakıp bakmadığınızı anlamaya çalışırsınız.

 

"İnsanın Bir Hobisinin Olması Ciddi Bir İştir"

Temel Aksoy

 2. Kitap okur musun? Seni çok etkileyen bir kitap var mı?

Bu soru ile iç dünyasını az çok keşfetmiş olacaksın. Verdiği cevaplar, onun duygu ve düşüncelerinin içinde olan hayal dünyasını gösterecek.

 

3. Yaptığın işten memnun musun?

Direk olarak “Ne iş yapıyorsun?” demek yerine bu soruyu sorarak onun kişiliği hakkında ufak ipuçları yakalayabilirsiniz. İşinden memnun olsun veya olmasın bu konuda yorum yaparken kişiliğini açıkça ortaya koyacaktır.

 🎯 İşinden memnun olmayanlar medyumlarımız önemli önerilerde bulunuyor 🎯

4. Evcil hayvanları sever misin?

Kimi kediden, kimi köpekten hoşlanırken kimileri de hiçbirinin adını bile duymak istemiyor. Onun hayvanlara olan sevgisini öğrendiğinizde ne kadar şevkatli olduğu konusunda fikir sahibi olacaksınız.

 

”İnsan ruhunun bir parçası hayvan sevgisini tadana kadar uyanmaz.”

Anatole France

5. Günlerini nasıl geçiriyorsun?

Ucu açık olan bu soru onu daha iyi tanımanıza yardımcı olur.  Böylece sosyal yaşantısı, iş hayatı ve arkadaşlarına olan bağlılığı konusunda bilgiler edinebilirsiniz.

 

6. Para kazanmak zorunda olmasaydın, hayatta ne yapardın?

Buluşmalarda umutlar, hayaller hatta pişmanlıklar aranızdaki buzları eritir. Bu tür soru sorularak onun hayallerini öğrenebilirsiniz.

 🔮 Uzmanlarımıza danış hayatın değişsin 🔮

7. En çok utandığın anı paylaşır mısın?

Bu soruya verilecek yanıt sohbeti daha keyifli hale getirecektir emin olun. Ortamın yumuşamasına sizi daha sempatik gösteremeye sebep olacaktır bu soru.

 

8. Ailesi hakkında sorular sorun.

Ama “Ailen ne iş yapıyor” gibi değil daha çok “Kaç kardeşsiniz, nasıldır aranız” gibi soruları tercih edin. Kardeşi olan herkesin komik hikayeleri olur. Muhabbet muhabbeti açar.

 📞 Ailevi ve evlilik sorularınız için medyumlarımız sizi bekliyor 📞

9. Ailenle mi yoksa tek mi yaşıyorsun?

Bu konu onun sorumluluk sahibi veya aileye bağlı olup olmadığını anlamanıza yardımcı olabilir. Tek yaşıyorsa kendi işini kendi yapabilen, ailesiyle yaşıyorsa, ihtiyaçlarının annesi tarafından görülmesine alışmış bir erkek profili verebiliriz.

 

10. Eski sevgililerinle hala görüşüyor musun?

Bu konu eski sevgilisine hala değer verip vermediğini veya ilişkilere bakış açısını anlamanıza yardımcı olabilir. Ama bu soruyu ilk buluşmanızda sormanızı önermiyoruz. 😊

 

👇 Astrocenter sizler için özel derledi 👇

Evlilik Kararından Önce...

2018 Burç Yorumlarınız: Yeni yıl bize aşk, iş ve sağlık alanlarında neler getirecek?

Hiç internet üzerinden gerçek aşkı buldunuz mu?

Erkekleri Tanıma Kılavuzu

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Maalesef aradığınız sayfayı bulamadık!

Başarısızlık, sayfa mevcut değil ama söz veriyoruz, hatalarımızdan ders çıkaracağız ve bir sonraki sefere daha iyi yapacağız. Bu arada aşağıdaki en son makalelerimizden birine göz atın!

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Yay'dan Oğlak burcuna geçişi "Bugün, içsel maneviyatınızı ve duygusal gücünüzü keşfetmek için mükemmel bir gün. Ay'ın Yay'dan Oğlak burcuna geçişi, bize disiplin ve odaklanma gücü verirken, aynı zamanda ruhani derinliklerimizi de keşfetme fırsatı sunuyor. Kendinizi bu enerjiye bırakın ve iç huzurunuzu bulun."

İş Hayatında Burçların Uyumu Nasıldır?

Burcunuza göre iş ortamında kurduğunuz ilişkiler de farklılık gösterir. Profesyonel bağlamda hangi burçlarla daha iyi anlaştığınızı bilmek çalışma veriminizi de artırır. Ortağınızı ya da ekip arkadaşınız konusunda doğru bir seçim yapmak istiyorsanız bu yazımızı kaçırmayın!

En Sevilen Yazılar

Burcunuza Dair Her Şey

Yükselen Burç Nedir? Neyi Temsil Eder?

Yükselen burç, doğduğunuz anda doğu ufuk çizgisinde yükselen burçtur ve astrolojik haritanızın tamamlanmış bir şaheser olmasını sağlar. Güneş burcunuz kişiliğinizin özünü yansıtırken, yükselen burcunuz, dış dünyaya nasıl tepki verdiğinizi ve insanlarla nasıl iletişim kurduğunuzu açıklar. Bu iki yıldızı birleştirdiğinizde, işte o zaman gerçek "siz" ortaya çıkar!

Satürn Retrosu 2024 | Hangi burç nasıl etkilenecek?

Ünlü Astrolog Marta Denise, 2024'te gerçekleşecek Satürn Retrosu hakkında detaylı bir yazı hazırladı! Astrologumuz içeriği şöyle özetliyor: "29 Haziran 2024'ten itibaren 15 Kasım 2024'e kadar devam edecek olan Satürn Retrosu, Balık burcunda başlayacak. Bu dönem biraz ürkütücü görünebilir ama endişelenmeyin, bu süreci en iyi şekilde atlatmanız için astrolojik öngörü ve tavsiyelerimle buradayım! Satürn retrosu biraz melankolik geçebilir, fakat kendimizi geliştirmek ve öğrenmek için değerli sınavlar da sunabilir. ✨"