Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Hayatının aşkını bulmak için yapman gerekenler!

Bazı insanlarla sohbet etmekten oldukça zevk alırsınız. Varlıkları sizi mutlu eder gözlerinin içine bakarak onları dinlersiniz. Aynı şekilde onlarda sizi dinler. Aynı esprilere güler yakın fikirlere sahip olursunuz. Onlarla buluşmanızdan sonra...

Bazı insanlarla sohbet etmekten oldukça zevk alırsınız. Varlıkları sizi mutlu eder gözlerinin içine bakarak onları dinlersiniz. Aynı şekilde onlarda sizi dinler. Aynı esprilere güler yakın fikirlere sahip olursunuz. Onlarla buluşmanızdan sonra eve dönerken tatlı bir gülümsemeyle içinizde hoşnutluk duygusu belirir ve iyi ki buluşmuşum dersiniz içinizden. İyi ki varlar ve iyi ki tanımışım.

 

Gözler çok şey anlatır. Masumiyet, aşk, yalan, sevinç... İşte bu nedenle ben insanların gözlerinin içine bakmayı severim belki daha da derinlere inebilirim diye. 

 

 Her zaman söylenen "gözler her zaman doğruyu söyler." klişesine katılmadığımı belirtirken sesin de oldukça etkili olduğunu belirtmeliyim. Herkes sesiyle, karakteriyle       ve görünüşüyle şahsına münhasırdır. Özeldir, tektir. Bazen istemeyerek de olsa kaybederiz hayatımıza giren bu özel insanları. Uzaktan da olsa severiz onları eskisi gibi yanında olamadan dokunamadan.  

 

Özel kişiniz hakkında bilmek istediklerinizi öğrenin.
HEMEN ARA

Peki ya annelere gelirsek söyleyecek çok şeyim var. Annelerin fedârlıkları ve sevgisi karşısında bazen afallıyorum. Nasıl böyle muazzam bir sevgi olabilir? Bizde ailelerimizi seviyoruz ama hiçbir zaman annelerimizin sevgisi kadar olmuyor. Genetik, hormonlar gibi cevapları sıralamak yerine çünkü o bir "anne" cevabını veriyorum. Annelerimizin bizlere olan sevgisi başka bir varlık tarafından bizlere sunulmaz çoğu zaman. Ben tabi burada genelleme yapıyorum elbet bu övgüleri hak etmeyecek annelerde vardır ama benim annem bir melek. Sanırım genellersem anneler gerçekten kutsallar.

Dünyada acıların, yoksulluğun ve kötülüklerin daha ağırlıklı olduğunu biliyoruz artık ama her şeye rağmen umudumuzu kaybetmemeli bazen küçük şeylerle mutlu olmayı bilmeliyiz. Mutluluğumuz için savaşmalıyız. Mutsuzluğumuzu birileriyle konuşarak giderebiliriz. Onlara içimizi dökerek, kendimizi tanıtarak ve karşıdakini tanıyarak… Her tanışma yeni bir başlangıçtır. Yeniliklere açık olmalıyız yoksa hayat çekilmez bir hal alır. Sıradanlaşır. Eğer birisiyle konuşmaya ihtiyaç duyarsanız çekinmeyin kim ne der demeyin. Sadece tanışın yeniliklere kucak açın ve sevginizden bir parça verin. Karşınızdakine vereceğiniz şanslar size pozitif enerji olarak geri döner belki de yeni bir aşka başlamak için kıvılcım olur.

 

Sizlere süper bir gün geçirmenizi dileriz.

 

 

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.