Hayatının aşkını bulmak için yapman gerekenler!

tarihinde

<strong>Bazı insanlarla sohbet etmekten oldukça zevk alırsınız. Varlıkları sizi mutlu eder gözlerinin içine bakarak onları dinlersiniz. Aynı şekilde onlarda sizi dinler. Aynı esprilere güler yakın fikirlere sahip olursunuz. Onlarla buluşmanızdan sonra...</strong><br /><br />

Bazı insanlarla sohbet etmekten oldukça zevk alırsınız. Varlıkları sizi mutlu eder gözlerinin içine bakarak onları dinlersiniz. Aynı şekilde onlarda sizi dinler. Aynı esprilere güler yakın fikirlere sahip olursunuz. Onlarla buluşmanızdan sonra eve dönerken tatlı bir gülümsemeyle içinizde hoşnutluk duygusu belirir ve iyi ki buluşmuşum dersiniz içinizden. İyi ki varlar ve iyi ki tanımışım.

 

Gözler çok şey anlatır. Masumiyet, aşk, yalan, sevinç... İşte bu nedenle ben insanların gözlerinin içine bakmayı severim belki daha da derinlere inebilirim diye. 

 

 Her zaman söylenen "gözler her zaman doğruyu söyler." klişesine katılmadığımı belirtirken sesin de oldukça etkili olduğunu belirtmeliyim. Herkes sesiyle, karakteriyle       ve görünüşüyle şahsına münhasırdır. Özeldir, tektir. Bazen istemeyerek de olsa kaybederiz hayatımıza giren bu özel insanları. Uzaktan da olsa severiz onları eskisi gibi yanında olamadan dokunamadan.  

 

Özel kişiniz hakkında bilmek istediklerinizi öğrenin.
HEMEN ARA

Peki ya annelere gelirsek söyleyecek çok şeyim var. Annelerin fedârlıkları ve sevgisi karşısında bazen afallıyorum. Nasıl böyle muazzam bir sevgi olabilir? Bizde ailelerimizi seviyoruz ama hiçbir zaman annelerimizin sevgisi kadar olmuyor. Genetik, hormonlar gibi cevapları sıralamak yerine çünkü o bir "anne" cevabını veriyorum. Annelerimizin bizlere olan sevgisi başka bir varlık tarafından bizlere sunulmaz çoğu zaman. Ben tabi burada genelleme yapıyorum elbet bu övgüleri hak etmeyecek annelerde vardır ama benim annem bir melek. Sanırım genellersem anneler gerçekten kutsallar.

Dünyada acıların, yoksulluğun ve kötülüklerin daha ağırlıklı olduğunu biliyoruz artık ama her şeye rağmen umudumuzu kaybetmemeli bazen küçük şeylerle mutlu olmayı bilmeliyiz. Mutluluğumuz için savaşmalıyız. Mutsuzluğumuzu birileriyle konuşarak giderebiliriz. Onlara içimizi dökerek, kendimizi tanıtarak ve karşıdakini tanıyarak… Her tanışma yeni bir başlangıçtır. Yeniliklere açık olmalıyız yoksa hayat çekilmez bir hal alır. Sıradanlaşır. Eğer birisiyle konuşmaya ihtiyaç duyarsanız çekinmeyin kim ne der demeyin. Sadece tanışın yeniliklere kucak açın ve sevginizden bir parça verin. Karşınızdakine vereceğiniz şanslar size pozitif enerji olarak geri döner belki de yeni bir aşka başlamak için kıvılcım olur.

 

Sizlere süper bir gün geçirmenizi dileriz.

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!