Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Erkeklerin Kadınlardan En Çok Duymak İstediği 5 Sihirli Söz

Erkeklerin duymak isteyeceği en güzel sözler nelerdir?

 

İşte erkeklerin en çok duymak istediği 5 söz!

İlişkide sadece kadınlar değil erkekler de güzel cümleler duymak ister. Erkekleri etkilemek istiyorsanız öncelikle onlara güzel sözler söylemelisiniz.

Erkekler, biz kadınlardan en çok bu cümleleri duymak isterler;

 

couple

 ♡ Flaş Etkili Aşk Falı 10dk 5tl ♡

  1. Çok yakışıklısın:

"Bugün ne kadar çekici görünüyorsun"“ bu gömlek sana çok yakışmış” gibi cümleler erkekleri mutlu eder. Böyle bir iltifat almaları onları aşırı derecede etkiler ama siz biraz abartın ve egosunu okşayacak cümleler söyleyin. Ona, bu cümleleri söylerken, saçlarını okşayarak, dokunarak olaya biraz daha heyecan katın.

  1. Ona değer verdiğinizi söylemeniz:

Herkesin ilgisini gösterme şekli farklıdır.  Eğer bir erkek ilişkisi için çaba harcıyorsa sizin ona ne kadar değer verdiğinizi duymaktan büyük bir haz alır. Onu ne kadar sevdiğiniz dışında ona ne kadar değer verdiğinizi gösterecek bir çok yol vardır. Mesela ona küçük manalı hediyealmak ya da dışarda kız arkadaşlarınla eğlenirken ona mesaj atmakya da aramak ona değer verdiğini ve hep aklında olduğunu gösterir.

ღ Evlilik sizin için ne kadar yakında? ღ

Couple

  1. Verdiği kararların arkasında olmak:

Her ne olursa onun yanında olduğunuzu ona gösterin. “Canım ben senin vereceğin her kararın arkasındayım” cümlesi her erkeğin duymak istediği en büyük sihirli cümledir. O ne karar verirse versin mutlaka onu destekleyin. Çünkü erkekler her zaman kadını tarafından onaylanmak isterler.

  1. Onsuz olamayacağınızı söyleyin:

Erkekler, kadınlar tarafından cesaretlendirilmeye, desteklenmeye ihtiyaç duyarlar. Erkekler, onlara ihtiyaç duyduğunuzu bilmek isterler.  Mesela kavanozu açmak olsun,  bilgisayarınız bozulduğu zaman olsun, ondan yardım istemeniz, ona ihtiyacınız olduğunu ve onsuz yaşayamayacağınızı hissetmesini sağlayacaktır. Onu özel hissettirin ve arada sırada ondan yardım isteyebileceğinizi unutmayın.

♛ En iyi uzmanlarla Kahve Falı ♛

  1. Seni seviyorum:

Erkekler de kadınlar kadar gerçekten sevildiğini bilmek isterler. Onu ne kadar çok sevdiğinizi ona her fırsatta olmada da sık sık hissettirmelisiniz. Onunlayken dünyanın en  mutlu kadınına dönüştüğünüzü söyleyin ve sevgilinizin kalbini fethedin.

 

Seni bir gün değil her gün seviyorum

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Çin Astrolojisine göre burçlar

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 
 
 


Aşk Denklemi

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.