Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Aşkın Büyüsü: Aşk Aklını Başından Alır!

Aşk; üç harften oluşup hayatımıza bu kadar etki eden başka bir duygu var mı diye sorduğumuz. Nefes alırken bize sunulan bir hediye aşk.

 

Aşk!

A

Ş

K

üç harften oluşup hayatımıza bu kadar etki eden başka bir duygu var mı diye sorduğumuz, mutluluğa götürdüğü gibi üzüntünün de en acısını yaşatan duygu... Nefes alırken bize sunulan bir hediye, hiç bir duygunun harekete geçiremeyeceği duyularımızla hissettiğimiz en kırılgan yanımız aşk. Eğer bu duyguyu nefes aldığımız bir süre zarfında hissetiysek ne mutlu bize, sonunun nasıl bittiğinin ne önemi var! Ya hiç yaşamasaydık?

Mutlu olmak için yapmanız gereken 10 şey

Londra Üniversitesi akademisyenleri aşık olduğumuz dönemin en güzel ve heyecanlı günlerinde insan beyninin “sorgulama yeteneği” ile ilgili ön korteksinin devre dışı kaldığını bulmuş. Tarama yöntemiyle beyindeki kimyasal değişimlerin haritasını çıkaran uzmanlar deneklere hayran olduğu ve sevdiği birinin fotoğrafını gösterdiler. Fotoğraftan sonra deneklerin ön korteksinde eleştiri ya da şüpheye yol açan mekanizmaların devre dışı kaldığı ortaya çıktı. Yani bilimsel olarak da kanıtlanan önemli olgu: aşk aklımızı başımızdan alır. Ve bu çok ama çok hoş bir şeydir.

Sevdiğiniz kişinin hayatınızın aşkı olduğunu nasıl anlarsınız?

Çoğu zaman platonik, şanslıysak karşılıklı yaşadığımız ilişkilerimizin inişli çıkışlı dönemlerinde kendimizi ya da karşı tarafı yıpratmak bizim ata sporlarımızdan biridir. Kaybetmek ya da geri kazanmak, sonunun ne olacağını bilmeden hatalar yapmak; dertleştiğimiz insanların bizi üzmemek adına kurduğu masalsı müzikler, sadece melodinin işe yaradığı, sözleri siz yazmadığınız için bestesi olmayan bir aşka dönüşen ilişki diğer adıyla çelişki.

Telefondan Etkili Aşk Tarotu Gelecek Falı Baktırın ►
Hemen Ara

Günlük hayatımızda, iş yaşantımızda halledemediğimiz olaylar karşısında nasıl destek istiyorsak, duygusal konularda da bizi, bizden iyi anlayan, kararlarımıza ışık tutan bir pusulaya ihtiyacımız vardır. Hikâyelerle örülü sohbetlerle değil, uzman bir yaklaşımla, emin adımlar atmamızı sağlayacak; kendi melodilerimizle bizi mutluluğa götürecek yaşam koçlarımız olmalı. Aşk iki kişilik, bizim ruhumuz ise milyonlarca maskeyle doluyken, maskenin olduğu yerde aşk olmaz! Biz doğru yüzümüzü bulalım ki her sabah ayna da gördüğümüz suret bize mutlulukla günaydın desin.

En iyi medyumlar sorularınızı güçlü hisleriyle cevaplıyor!
Hemen Ara

 

Aşağıdaki yazılarımızı da çok beğeneceksiniz:

Çin Takvimi 2018 - Çin Astrolojisi Burç Yorumları

Uzun Bir Evlilik İçin Hangi Tarihlerde Evlenmeli Biliyor Musunuz?

Keşke’siz Bir Hayat İçin

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.