Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Arkadaş Ortamınızda Sizi Seven Biri Olabilir Mi?

Arkadaşlarınızdan birisinin sizle ilgilendiğini mi düşünüyorsunuz? Sizi seven kişiyi detekte etmenin tam vakti!

Arkadaş Ortamınızda Sizi Seven Biri Olabilir Mi?

Araştırmalara göre, arkadaş çevresinde aşık olmak iki yakın arkadaşın arkadaşlığını kaybetmesinin getirisi ile ortaya çıkıyor. Fakat bir yandan da mutlu bir ilişki olacağında işaret ediyor.

Muhtemelen hepimiz tutkulu yeni bir ilişkinin başkaları için biraz zaman aldığını biliyoruz, fakat şimdi bilim gözlem üzerine araştırmalar bazı söylentiler ortaya koymuştur.

☏ İlk 10dksı 4tlden Telefondan Fal ☏

Oxford Üniversitesi araştırmacıları, insanlara arkadaşlıklarının iç duygularının ve romantizm denklemi araya girdiğinde bu numaranın nasıl değiştiğini sordu. Oxford'daki evrimci antropoloji profesörü Robin Dunbar, "Romantik ilişkiler içinde olan insanlar ortalama olarak tipik beş kişiye sahip olmak yerine, bu çevrede sadece dört tanedir" açıklamasında bulundu.

"Dostluğu mu seçmeliyim, yoksa dostluğun hazırlamış olduğu o müthiş güven, sevgi, tanımışlık-tanınmışlık, uygunluk...vs gibi vazgeçilmez unsurları mı, bu zor bir imtihandır.

İki kişinin evlilik için uygun olup olmadığını belirlemek kolay olmadığından, yalnızca bir kişiyle çıkmanız pek olası değildir. Eğer yakın aradaş ortamınızda sizi seven birisini olduğuna inanıyorsanız ilk önce emin olun sonra bir düşünün derim. Çünkü belki de en güzel ve en doğru şeylerin yaşanmaya başlayacağı an olacaktır. Karşındakini iyi tanıyorsundur o da seni iyi tanıyordur, gizliniz saklınız yoktur ve yalan söyleyemezsin ona, o da sana yalan söyleyemez çünkü söylediği anda anlarsın zaten gözlerinden. Dürüstlük vardır her şeyden önce belki de bir ilişkide en çok olması gereken şey olarak. Sevgili olduğun anda da sadece bir yarın değil diğer yarın da tamam olur aynı insanla. Böyle bakıldığı zaman güzeldir. Fakat o cümlelerin içinde bir "ama" geçer. O "ama" da ben seni arkadaş olarak görüyorum'dur. Şunu unutmayın ki eğer böyle bir şey yaşamaya kalkışacaksanız ne kadar doğru olduğuna inanırsanız inanın onun da size karşı aynı duyguları beslemesi çok daha düşük bir ihtimaldir.

❤❤ Aşk Hayatınız Hakkında Medyumlara Fal Baktırın ❤❤

Eğer o da size aynı duyguları besliyorsa yaşadınız diyebilirim.

- Eğer arkadaşınız sizin hakkınızda bir çok bilgiye sahip olmaya çalışıyorsa; yani aileniz,geçmişiniz vs bu kesinlikle sizden hoşlandığına işarettir. 

- Seven erkeklerin –kadınların bakışları normalden çok daha fazla uzun sürer. Yani bu bakışma seni tanıdım demek anlamına gelmektedir.

- Bir başka seçenek ise erkekler-kadınlar tarz konusunda genelde standarttırlar. Dönüp dolaşıp aynı tür kıyafetleri giyerler. Seven erkek-kadın giyim kuşamını değiştirmeye çalışır. Eğer karşınıza son zamanlarda sıklıkla değişik tarzlarda karşınıza çıkıyorsa sizi seviyordur.

- Erkekler-kadınlar geçmişine ait anıları çok özel olarak bellerler. Bundan dolayıdır ki bu özel anlarını paylaşmaya başladıklarında sizi sevdiğinden emin olabilirsiniz.

Bunları da Seveceksiniz

Sekste Mutlu Olmak ve Mutlu Etmek İçin 5 Altın Kural

Gerçek Ruh Eşini Bulma Rehberi

Nasıl Bir Sevgilisiniz ? Testimizi Çözün!

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.