Arkadaş Ortamınızda Sizi Seven Biri Olabilir Mi?

tarihinde

Arkadaşlarınızdan birisinin sizle ilgilendiğini mi düşünüyorsunuz? Sizi seven kişiyi detekte etmenin tam vakti!

Arkadaş Ortamınızda Sizi Seven Biri Olabilir Mi?

Araştırmalara göre, arkadaş çevresinde aşık olmak iki yakın arkadaşın arkadaşlığını kaybetmesinin getirisi ile ortaya çıkıyor. Fakat bir yandan da mutlu bir ilişki olacağında işaret ediyor.

Muhtemelen hepimiz tutkulu yeni bir ilişkinin başkaları için biraz zaman aldığını biliyoruz, fakat şimdi bilim gözlem üzerine araştırmalar bazı söylentiler ortaya koymuştur.

☏ İlk 10dksı 4tlden Telefondan Fal ☏

Oxford Üniversitesi araştırmacıları, insanlara arkadaşlıklarının iç duygularının ve romantizm denklemi araya girdiğinde bu numaranın nasıl değiştiğini sordu. Oxford'daki evrimci antropoloji profesörü Robin Dunbar, "Romantik ilişkiler içinde olan insanlar ortalama olarak tipik beş kişiye sahip olmak yerine, bu çevrede sadece dört tanedir" açıklamasında bulundu.

"Dostluğu mu seçmeliyim, yoksa dostluğun hazırlamış olduğu o müthiş güven, sevgi, tanımışlık-tanınmışlık, uygunluk...vs gibi vazgeçilmez unsurları mı, bu zor bir imtihandır.

İki kişinin evlilik için uygun olup olmadığını belirlemek kolay olmadığından, yalnızca bir kişiyle çıkmanız pek olası değildir. Eğer yakın aradaş ortamınızda sizi seven birisini olduğuna inanıyorsanız ilk önce emin olun sonra bir düşünün derim. Çünkü belki de en güzel ve en doğru şeylerin yaşanmaya başlayacağı an olacaktır. Karşındakini iyi tanıyorsundur o da seni iyi tanıyordur, gizliniz saklınız yoktur ve yalan söyleyemezsin ona, o da sana yalan söyleyemez çünkü söylediği anda anlarsın zaten gözlerinden. Dürüstlük vardır her şeyden önce belki de bir ilişkide en çok olması gereken şey olarak. Sevgili olduğun anda da sadece bir yarın değil diğer yarın da tamam olur aynı insanla. Böyle bakıldığı zaman güzeldir. Fakat o cümlelerin içinde bir "ama" geçer. O "ama" da ben seni arkadaş olarak görüyorum'dur. Şunu unutmayın ki eğer böyle bir şey yaşamaya kalkışacaksanız ne kadar doğru olduğuna inanırsanız inanın onun da size karşı aynı duyguları beslemesi çok daha düşük bir ihtimaldir.

❤❤ Aşk Hayatınız Hakkında Medyumlara Fal Baktırın ❤❤

Eğer o da size aynı duyguları besliyorsa yaşadınız diyebilirim.

- Eğer arkadaşınız sizin hakkınızda bir çok bilgiye sahip olmaya çalışıyorsa; yani aileniz,geçmişiniz vs bu kesinlikle sizden hoşlandığına işarettir. 

- Seven erkeklerin –kadınların bakışları normalden çok daha fazla uzun sürer. Yani bu bakışma seni tanıdım demek anlamına gelmektedir.

- Bir başka seçenek ise erkekler-kadınlar tarz konusunda genelde standarttırlar. Dönüp dolaşıp aynı tür kıyafetleri giyerler. Seven erkek-kadın giyim kuşamını değiştirmeye çalışır. Eğer karşınıza son zamanlarda sıklıkla değişik tarzlarda karşınıza çıkıyorsa sizi seviyordur.

- Erkekler-kadınlar geçmişine ait anıları çok özel olarak bellerler. Bundan dolayıdır ki bu özel anlarını paylaşmaya başladıklarında sizi sevdiğinden emin olabilirsiniz.

Bunları da Seveceksiniz

Sekste Mutlu Olmak ve Mutlu Etmek İçin 5 Altın Kural

Gerçek Ruh Eşini Bulma Rehberi

Nasıl Bir Sevgilisiniz ? Testimizi Çözün!

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!