Bir İnsanı Önceki Yaşamınızdan Tanıdığınızı Nasıl Anlarsınız?

tarihinde

Hiç daha önce tanıştığınızı hissettiğiniz biriyle karşılaştınız mı? Çok hızlı, çok yoğun bir bağ kurduğunuz bir kişiyle... Eğer bu hissi daha önce yaşadıysanız, sezgilerinizden şüphe etmeyin: Muhtemelen bu kişiyle önceki bir yaşamınızda tanıştınız. Peki bundan nasıl emin olabilirsiniz? İşte bu kişiyi önceki bir yaşamınızdan tanıdığınıza dair işaretler:

Bir İnsanı Önceki Yaşamınızdan Tanıdığınızı Nasıl Anlarsınız?

Önceki yaşamınızda tanıdığınız bir kişiyle bu yaşamda karşılaşmak çoğu zaman aranızdaki ilişkinin bitmediği, hâlâ birlikte yapmanız gereken şeyler olduğu anlamına gelir: Yarım kalmış bir aşk hikayesi, çözülmemiş bir küslük, bekleyen bir intikam... Çünkü bu olağanüstü bir deneyim olsa da, bu kişiyle karşılaştığınızda hissedecekleriniz her zaman olumlu olmayacaktır. Geçmiş ilişkinizden kötü anılar veya duygular da ortaya çıkabilir.


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçinBir insanı önceki yaşamınızdan tanıdığınıza dair 4 işaret

1. Kısa sürede çok iyi anlaştığınızı fark ediyorsanız

Aranızda oluşan ani ve güçlü bağ sayesinde sanki bu kişinin zihninizi okuyabildiğini hissedersiniz. Karşılıklı olarak birbirinizin düşüncelerini ve duygularını kolaylıkla ayırt edersiniz. Nedenini tam olarak açıklayamasanız da, birbirinizi çok iyi anlarsınız. Eğer önceki yaşamınızdan tanışıyorsanız, ilişkinize kaldığınız yerden devam edeceksiniz demektir!

>>> Hoşlandığınız kişiyi etkilemenizi sağlayacak beş ritüel

2. Beraberken zaman kavramını yitiriyorsanız

Bu kişiyle birlikteyken zamanın geçtiğini anlamazsınız, âdeta günler birbirine karışır ve günler bulanıklaşır ve ikinizin dışında bir gerçekliğin var olduğunu tamamen unutursunuz. Beraber o kadar huzurlusunuzdur ki, zaman ve mekan ortadan kaybolur. Geri kalan her şeyi unutursunuz.

3. Yoğun duygular hissediyorsanız 

Bu kişiyle tanıştığınızda ona karşı hemen güçlü duygular hissedersiniz. Ve oldukça sarsılırsınız! Görünürde hiçbir neden yokken bu kişiye karşı yoğun bir antipati hissedersiniz ya da tam tersine, sevgi duygusuyla dolup taşarsınız. Yeni hayatınızdaki bu buluşma, geçmişte yapılan hataları onarmak için bir fırsattır: Daha sağlam bir aşk ya da arkadaşlık ilişkisi kurmak ya da aranızda düzeltmek mümkündür. 

4. Birbirinizi tanıdığınızı biliyorsanız

Bu işler böyledir: Önceki yaşamınızda tanıdığınız bir kişiyi gördüğünüzde onu tanırsınız. Tekrar karşılaşan ruhlar birbirlerini kolayca ayırt eder, aralarındaki bağlantı hemencecik kurulur. Hatta geçmiş yaşamlarınızla ilgili anılarınız bile geri gelebilir Bu kayıp anılar, bu kişiyle ilk kez karşılaştığınızda yeniden su yüzüne çıkar: Kokular, mêkanlar, sözcükler... Zihninizde yavaş yavaş başka bir hayat somutlaşır. 

Eğer ilk defa karşılaştığınız bir insana dair yoğun duygular hissediyorsanız, sezgilerinize kulak verin: Muhtemelen bu kişiyi önceki bir yaşamınızdan tanıyorsunuz. Bu konulara dair daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki yazılarımıza göz atabilirsiniz.