Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Falına Kendin Bak: Kahve Falında Çıkan Sembollerin Anlamları

At, balık, çiçek... Kahve fincanınızda çıkan sembollerin anlamları nelerdir? Size sunduğumuz kahve falı sözlüğü ile kendi falınıza kolayca bakabilirsiniz.

 

Kahve Falı Sözlüğü

Türk Kahvesi denince akla hemen fal gelir. Artık gündelik yaşamımızın da bir parçası haline gelen bu gelenek hem eğlenmeye hem sohbete hem de arkadaşlıklara en büyük yardımcı. İçindeki sembollerle de gelecekle ilgili birçok şeyi öngörmek mümkün. Tabi şekilleri bulmak ve onları duru görüyle yorumlamak size kalmış.İşte bazı kahve sembollerinin anlamları:

Anahtar: Evi temsil eder. Anahtarın yanında görülen simgeler aydınlıksa haneye huzur ve yenilik geliyor demektir. Tek başına bir anahtar gayrimenkule yorulur.

Araba:Bir yerden başka bir yere gitmeyi sembolize eder. Bu taşınma da olabilir, iş değişikliği de. Aynı zamanda mevkiinizde yükselme olacak demektir.

Asa: Kahvede asa sembolü görmek yardım almak anlamına gelir. Sembol ne kadar kahve kulpuna yakınsa, yardım edecek kişi aileye o kadar yakın demektir. Sıkıntılı günlerin aşılmasına müjde verir.


En İyi Kahve Falı, En İyi Falcılarla 10dksı Sadece 1 Euroya!


At: Hepimizin bildiği gibi at murattır.  Yani dileklerinizin gerçekleşmesini işaret eder. Özellikle evlenmeye yorulur. At sembolü eğer koşar halde ise kısmetiniz yakında sizi bulacak demektir.

Balık: Balık hem aileyi hem de maddi kazancı simgeler. Kişinin dileği ailesiyle ilgiliyse balık sembolü dileğin gerçekleşmesine yorulur. Çocukların iş bulmasını ya da iyi paralar kazanmasını da müjdeler

Bebek: Çocuk isteyenler için müjdelidir. Aynı zamanda yeniliklerle dolu güzel bir haber almayı da sembolize eder. Bebek sembolü fincanın derinlerinde ise eski sevgili ya da eskiden kalma birinin sizinle iletişime geçmesi olarak da yorulur.

Burun: Kahvede burun görüyorsanız ya da bir insanın büyük bir burnu olduğunu fark ediyorsanız bu zenginliğe işaret eder. Aynı zamanda borçlar için yardım veya bir iş için birilerinin size yardım eli uzatması anlamına gelir.

Cami: Kahvede cami görmek size karşı negatif duygular besleyen, nazar değdiren kişiler olduğunu ama sizin korunup, kollandığınızı işaret eder.


Sevgilinizle geleceğiniz ne olacak? Evlenme Teklifi Yakında mı?


Cüce: Bu sembol bazı sorunları gözünüzde çok büyüttüğünüzü, içinizdeki sıkıntıların gereksiz olduğunu gösterir. Özellikle yürüyen pozisyonda bir cüce ise sabırla devam etmenizi, sıkıntıları aşacağınızı söyler.

Çam ağacı: Bu sembol iyi bir yorumcudan kahvenin tamamıyla beraber dinlenmelidir. Anlaşılması zor bir semboldür. Hem hastalıkların iyileşmesine ve şifaya yorulabilirken hem de yakınızda tuttuğunuz arkadaşlarınıza dikkat etmenizi de söyler.

Çanta:Maddi sıkıntılarla ilgili dertlerin bitmesine yorumlanır. Toplu bir para bekliyorsanız yakında gelecek demektir.

Çiçek: Yeni dostlukların habercisidir. Aynı zamanda arkadaşlarınızın size destek çıkacağını, güzel vakit geçirebileceğinizi gösterir.

 

 

İlgili yazılarımız:

 

 

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.