Ucuz ve kaliteli falın en iyi adresi: Astrocenter Türkiye

tarihinde

Bugün size Astrocenter’ın müşterilerine yaşattığı özel deneyimlerden bahsedeceğim. Öncelikle bu sitede çalıştığım için gurur duyuyorum çünkü...

En iyi falcılardan ucuz falın en iyi adresi: Astrocenter Türkiye

Bugün size Astrocenter’ın müşterilerine yaşattığı özel deneyimlerden bahsedeceğim. Öncelikle bu sitede çalıştığım için gurur duyuyorum çünkü kadrosunu en kaliteli insanlardan oluşturan bir aile içindeyim. Seçtiği bütün uzmanların hislerinin güçlü olmasına ve deneyimlerinin engin olmasına önem gösteren bir site. Diğer sitelerde otomatik fal cevabı gönderiliyor. Bizde ise her uzman ve falı %100 gerçek! Her bir uzmanını titizlikle testlerle seçiyorlar. Siteye başvuran her uzmana 2 adet fal testi uyguluyorlar. Bunun yanı sıra uzmanın deneyimli ve iyi kalpli olması en önemli seçim kriteri.

Astrocenter, kişisel sorunlar yaşayan, ailevi problemleri olan ve aşk hayatlarında kuşkularla sarmalanmış tüm kişilere manevi yardımlarda bulunuyor. Bazen melek kartlarıyla, bazen kahve falıyla, bazen su falıyla, bazen aşk tarotuyla müşterilerinin sorularına net cevaplar vermeyi görev edinmiş en iyi medyum ve falcı kadrosuna sahip. Şu anda sitede 45 adet çok başarılı uzman bulunmakta.

Zaten kendine güvenmeyen ve başarısız olan uzmanlar sitede tutunamayıp ayrıldıkları için site en güvenilir ve kaliteli isimleri bünyesinde barındırıyor.

 

 

Astrocenter Müşterileri Uzmanlarımızdan Çok Memnun

Astrocenter’da kötü niyet barındıran yorumlar dışında hiç bir yorum silinmiyor. Tahmin edersiniz meyve veren güzel ağaç taşlanır. Eğer art niyet barındıran bir durum söz konusuysa buna müdahale ediyoruz.

Sadece ve sadece müşteri sonradan negatif bıraktığı yorumu değiştirmek isterse ancak böyle bir durumda yorum değiştiriliyor. Biz kullanıcıların görüş ve önerilerini oldukça önemsiyoruz. Onlara bilgimiz, ışığımız ve deneyimimizle yardım etmek bizi çok mutlu ediyor ve güzel yorumlar bizim emeğimizin karşılığını veriyor.

Gelin birlikte bazı müşterilerimizin bıraktığı bizde iz bırakan yorumlara göz atalım:

 

Gerçek bir medyum

Uzay hanım gerek kişiliğiyle gerekse fal bakımı ile muhteşem bir insan :) muhteşem fal bakıyor,kesinlikle merak ettiğiniz her sorunun cevabı uzay hanımda gizli hani vardır yaa enerjisi herkesle tutan nadir medyumlar işte uzay hanım bu tanıma öyle uyuyor ki, gerçek anlamda profesyonel dolu dolu bakıyor falı, işini son derece düzgün muazzam yapıyor,siz sormadan o anlatıyor her şeyi Uzay Hanıma fal bakımı yaptırmak ciddi anlamda büyük bir şans iyiki varsınız uzay hanım :)

06/06/2017 tarihinde müşterimiz papatya500 tarafından Uzay Kutlu için bırakılan yorum

 

Mükemmel ötesiiiii

Muzaffer bey çok çok iyi bir yorumcunun ötesinde çok çok iyi bir insan. Sıkıntınız mı var? Darda mısınız? Seansimi tamamlayim bitti demeyen tanıdığım tek uzman sonuna kadar yanınızdadir sorar dualar verir, psikolojik destek olur, daha ne olsun biz sadece fal baktirmak istemiyoruz, bu insanı özelliklerle rahatlamak istiyoruz zaten falininda mükemmel olması tüm harfleri geçmişi tam yerine oturması cok cok isabetli yorumları iştee onu mükemmel ötesi yapıyor iyiki varsınız muzaffer beyyyy iyiki hayatıma girdiniz ayakta kalmamın büyük sebebisiniz Rabbim sizden razı olsun bu ilmi en güzel ve doğru şekilde kullanan dünyalar iyisi insan....

05/07/2017 tarihinde müşterimiz adalet123 tarafından Medyum Muzo için bırakılan yorum

 

Sizi seviyorum

Banu abla harika bir insan tekrar yazmak istedim. En başından beri her zaman içtenliğini hissettim. Hiçbir zaman beni oyaladığı hissine kapılmadım. Onun söylediği şeyler gerçekleşir ya da gerçekleşmez o ayrı ama her zaman samimiyetinden iyi niyetinden gerçekten ne görüyor hissediyorsa söylediğinden emin olabilirsiniz.

30/06/2017 tarihinde müşterimiz scs123 tarafından Banu Doğru için bırakılan yorum

 

Ender bir insan

Nermin abla dost bildiğim ender insanlardan bir tanesi onu anlatarak neler yazılabilir deseniz bu bölüm yetmez o kadar içten ve samimi zaten neler hissettiğini anlarsınız. Ben onu bugün danışan olarak değil dostum olarak aradım yaşadığım her şeyi benimle birlikte yaşadığını o kadar iyi gösterdi ki bana anlatamam yanımda olduğunu bilmek çok güzel seni seviyorum koca yürekli kadın sende benim. Dualarımdasın unutma !

18/06/2017 tarihinde müşterimiz ilknur1984 tarafından Nermin Kolar için bırakılan yorum

 

Gerçekçi ve etkileyici

Dorean bey bana daha önce fal baktırdığım kişilerin aksine farklı bir tarih ve öngörülerde bulundu. Yorumları evet gerçekçiydi ve samimiydi. İleriye dönük yapmam gerekenler hakkında destek oldu. Umarım sonunda söyledikleri de belirtiği tarihte gerçek olur. Ağzına yüreğine sağlık güzel insan...

04/07/2017 tarihinde müşterimiz serdar35 tarafından Dorean Yıldız için bırakılan yorum

 

Tek Kelimeyle Harika

Kerem Beyin görüş ve hisleri tam isabetli! Çalıştığım yerde yılan hikâyesine dönen hırsızlık olayını hemen buldu. Söylediği her şey kısa zaman içinde aynı şekilde gerçekleşti. Net ve hızlı cevaplar veren harika bir Astrocenter uzmanı.

15/06/2017 tarihinde müşterimiz hayrye tarafından Kerem Avşar için bırakılan yorum

 

HARİKASIN UZAY ABLA!!!

O kadar yalnız ve o kadar sıkıntılıydım ki… Siteden Uzay Abla'yı araştırdım önce, sonra aradım. Enerjisi, sakin sesi beni çok mutlu etti. Öyle ki bir ara beni, ilişkimi, hayatımın son 2 ayını resmen bana anlattı ayna oldu bana. Uzay abla… Bu zor zamanlarımda verdiğin destek ve bu harika enerjin için sana minnettarım. Cok teşekkür ederim. Bundan sonra hep sendeyim:)

01/06/2017 tarihinde müşterimiz nefertity662 tarafından Uzay Kutlu için bırakılan yorum

 

Tesekkür ederim

Denis Bey çok stresli olduğum bir anda bana net yorumlarıyla yol gösterdi. Kendime ve ilişkime inancımı arttırdı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Mutlaka deneyin, hem yorum hem sıcak yaklaşım, çok memnun kalacaksınız. Sevgiler..

25/06/2017 tarihinde müşterimiz hazal1075 tarafından Denis Era için bırakılan yorum

 

Astrocenter’da nasıl ucuz ve bedava fal baktırabilirim?

Astrocenter uzmanları kendilerine oldukça güveniyorlar ve sizlerin bu eşsiz deneyimi denemesi için size ilk 10 dakika falınıza bedava bakıyorlar. Yapmanız gereken şey aşağıdaki bu özel linke tıklayıp ücretsiz üyelik yaptırmak ve aramanızı içinize sinen iyi bir uzmanımızla başlatmak. Aramayı başlattığınızda telefonunuzu iki dakika içerisinde uzmanımız arayacaktır.

<< Hoş geldin promosyonundan yararlanıp bedava fal baktırmak için buraya tıklayınız. >>

Hos geldin kampanyasi icin daha fazla bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz: 0212 900 25 11

Bunları da Seveceksiniz

Meleklerle Yaşamak - Size Yardıma Geldiler

Burçlara Göre Aşık Olma Belirtlileri

En İyi Falcılarla Nasıl Telefondan Fal Baktırabilirim?

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Melek sayısı 777 ne anlama geliyor?

Tekrar tekrar 777 sayısını görmek kesinlikle tesadüf değildir. Bu sayı kumarhanenin dışında da pozitif anlamlara sahiptir. Meleğiniz size yaşamınızı değiştirecek içsel yolculuğa çıkmaya hazır olduğunuzu söylemek istiyor. Artık güçlü ve zayıf yönlerinizin neler olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Tavsiyelerimize kulak verin ve 777 sayısının anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova burcunda, Mars Kova burcunda kavuşum açısında "Bugün, Venüs ve Mars'ın kavuşumu, aşk ve tutkunun birleştiği bir enerji dalgası yaratıyor. Bu enerjiyi, hayatınızdaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanın."

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Aslan burcuna geçişi "Bugün, duygularınızı cesurca ifade etmek için mükemmel bir gün. Kendinizi gizlemeyin, ışığınızı parlatın ve dünyaya kim olduğunuzu gösterin."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey