Ucuz ve kaliteli falın en iyi adresi: Astrocenter Türkiye

tarihinde

Bugün size Astrocenter’ın müşterilerine yaşattığı özel deneyimlerden bahsedeceğim. Öncelikle bu sitede çalıştığım için gurur duyuyorum çünkü...

En iyi falcılardan ucuz falın en iyi adresi: Astrocenter Türkiye

Bugün size Astrocenter’ın müşterilerine yaşattığı özel deneyimlerden bahsedeceğim. Öncelikle bu sitede çalıştığım için gurur duyuyorum çünkü kadrosunu en kaliteli insanlardan oluşturan bir aile içindeyim. Seçtiği bütün uzmanların hislerinin güçlü olmasına ve deneyimlerinin engin olmasına önem gösteren bir site. Diğer sitelerde otomatik fal cevabı gönderiliyor. Bizde ise her uzman ve falı %100 gerçek! Her bir uzmanını titizlikle testlerle seçiyorlar. Siteye başvuran her uzmana 2 adet fal testi uyguluyorlar. Bunun yanı sıra uzmanın deneyimli ve iyi kalpli olması en önemli seçim kriteri.

Astrocenter, kişisel sorunlar yaşayan, ailevi problemleri olan ve aşk hayatlarında kuşkularla sarmalanmış tüm kişilere manevi yardımlarda bulunuyor. Bazen melek kartlarıyla, bazen kahve falıyla, bazen su falıyla, bazen aşk tarotuyla müşterilerinin sorularına net cevaplar vermeyi görev edinmiş en iyi medyum ve falcı kadrosuna sahip. Şu anda sitede 45 adet çok başarılı uzman bulunmakta.

Zaten kendine güvenmeyen ve başarısız olan uzmanlar sitede tutunamayıp ayrıldıkları için site en güvenilir ve kaliteli isimleri bünyesinde barındırıyor.

 

 

Astrocenter Müşterileri Uzmanlarımızdan Çok Memnun

Astrocenter’da kötü niyet barındıran yorumlar dışında hiç bir yorum silinmiyor. Tahmin edersiniz meyve veren güzel ağaç taşlanır. Eğer art niyet barındıran bir durum söz konusuysa buna müdahale ediyoruz.

Sadece ve sadece müşteri sonradan negatif bıraktığı yorumu değiştirmek isterse ancak böyle bir durumda yorum değiştiriliyor. Biz kullanıcıların görüş ve önerilerini oldukça önemsiyoruz. Onlara bilgimiz, ışığımız ve deneyimimizle yardım etmek bizi çok mutlu ediyor ve güzel yorumlar bizim emeğimizin karşılığını veriyor.

Gelin birlikte bazı müşterilerimizin bıraktığı bizde iz bırakan yorumlara göz atalım:

 

Gerçek bir medyum

Uzay hanım gerek kişiliğiyle gerekse fal bakımı ile muhteşem bir insan :) muhteşem fal bakıyor,kesinlikle merak ettiğiniz her sorunun cevabı uzay hanımda gizli hani vardır yaa enerjisi herkesle tutan nadir medyumlar işte uzay hanım bu tanıma öyle uyuyor ki, gerçek anlamda profesyonel dolu dolu bakıyor falı, işini son derece düzgün muazzam yapıyor,siz sormadan o anlatıyor her şeyi Uzay Hanıma fal bakımı yaptırmak ciddi anlamda büyük bir şans iyiki varsınız uzay hanım :)

06/06/2017 tarihinde müşterimiz papatya500 tarafından Uzay Kutlu için bırakılan yorum

 

Mükemmel ötesiiiii

Muzaffer bey çok çok iyi bir yorumcunun ötesinde çok çok iyi bir insan. Sıkıntınız mı var? Darda mısınız? Seansimi tamamlayim bitti demeyen tanıdığım tek uzman sonuna kadar yanınızdadir sorar dualar verir, psikolojik destek olur, daha ne olsun biz sadece fal baktirmak istemiyoruz, bu insanı özelliklerle rahatlamak istiyoruz zaten falininda mükemmel olması tüm harfleri geçmişi tam yerine oturması cok cok isabetli yorumları iştee onu mükemmel ötesi yapıyor iyiki varsınız muzaffer beyyyy iyiki hayatıma girdiniz ayakta kalmamın büyük sebebisiniz Rabbim sizden razı olsun bu ilmi en güzel ve doğru şekilde kullanan dünyalar iyisi insan....

05/07/2017 tarihinde müşterimiz adalet123 tarafından Medyum Muzo için bırakılan yorum

 

Sizi seviyorum

Banu abla harika bir insan tekrar yazmak istedim. En başından beri her zaman içtenliğini hissettim. Hiçbir zaman beni oyaladığı hissine kapılmadım. Onun söylediği şeyler gerçekleşir ya da gerçekleşmez o ayrı ama her zaman samimiyetinden iyi niyetinden gerçekten ne görüyor hissediyorsa söylediğinden emin olabilirsiniz.

30/06/2017 tarihinde müşterimiz scs123 tarafından Banu Doğru için bırakılan yorum

 

Ender bir insan

Nermin abla dost bildiğim ender insanlardan bir tanesi onu anlatarak neler yazılabilir deseniz bu bölüm yetmez o kadar içten ve samimi zaten neler hissettiğini anlarsınız. Ben onu bugün danışan olarak değil dostum olarak aradım yaşadığım her şeyi benimle birlikte yaşadığını o kadar iyi gösterdi ki bana anlatamam yanımda olduğunu bilmek çok güzel seni seviyorum koca yürekli kadın sende benim. Dualarımdasın unutma !

18/06/2017 tarihinde müşterimiz ilknur1984 tarafından Nermin Kolar için bırakılan yorum

 

Gerçekçi ve etkileyici

Dorean bey bana daha önce fal baktırdığım kişilerin aksine farklı bir tarih ve öngörülerde bulundu. Yorumları evet gerçekçiydi ve samimiydi. İleriye dönük yapmam gerekenler hakkında destek oldu. Umarım sonunda söyledikleri de belirtiği tarihte gerçek olur. Ağzına yüreğine sağlık güzel insan...

04/07/2017 tarihinde müşterimiz serdar35 tarafından Dorean Yıldız için bırakılan yorum

 

Tek Kelimeyle Harika

Kerem Beyin görüş ve hisleri tam isabetli! Çalıştığım yerde yılan hikâyesine dönen hırsızlık olayını hemen buldu. Söylediği her şey kısa zaman içinde aynı şekilde gerçekleşti. Net ve hızlı cevaplar veren harika bir Astrocenter uzmanı.

15/06/2017 tarihinde müşterimiz hayrye tarafından Kerem Avşar için bırakılan yorum

 

HARİKASIN UZAY ABLA!!!

O kadar yalnız ve o kadar sıkıntılıydım ki… Siteden Uzay Abla'yı araştırdım önce, sonra aradım. Enerjisi, sakin sesi beni çok mutlu etti. Öyle ki bir ara beni, ilişkimi, hayatımın son 2 ayını resmen bana anlattı ayna oldu bana. Uzay abla… Bu zor zamanlarımda verdiğin destek ve bu harika enerjin için sana minnettarım. Cok teşekkür ederim. Bundan sonra hep sendeyim:)

01/06/2017 tarihinde müşterimiz nefertity662 tarafından Uzay Kutlu için bırakılan yorum

 

Tesekkür ederim

Denis Bey çok stresli olduğum bir anda bana net yorumlarıyla yol gösterdi. Kendime ve ilişkime inancımı arttırdı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Mutlaka deneyin, hem yorum hem sıcak yaklaşım, çok memnun kalacaksınız. Sevgiler..

25/06/2017 tarihinde müşterimiz hazal1075 tarafından Denis Era için bırakılan yorum

 

Astrocenter’da nasıl ucuz ve bedava fal baktırabilirim?

Astrocenter uzmanları kendilerine oldukça güveniyorlar ve sizlerin bu eşsiz deneyimi denemesi için size ilk 10 dakika falınıza bedava bakıyorlar. Yapmanız gereken şey aşağıdaki bu özel linke tıklayıp ücretsiz üyelik yaptırmak ve aramanızı içinize sinen iyi bir uzmanımızla başlatmak. Aramayı başlattığınızda telefonunuzu iki dakika içerisinde uzmanımız arayacaktır.

<< Hoş geldin promosyonundan yararlanıp bedava fal baktırmak için buraya tıklayınız. >>

Hos geldin kampanyasi icin daha fazla bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz: 0212 900 25 11

Bunları da Seveceksiniz

Meleklerle Yaşamak - Size Yardıma Geldiler

Burçlara Göre Aşık Olma Belirtlileri

En İyi Falcılarla Nasıl Telefondan Fal Baktırabilirim?

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!