YENİ ÜCRETSİZ UYGULAMAMIZ FAL KÜRESİ HİZMETİNİZDE!

tarihinde

Sizin yeni ve güzel bir uygulama geliştirdik. <br /><br />Sorularınıza yoğunlaşıp ücretsiz olarak cevaplar alabileceğiniz bu eğlenceli uygulamanın adı: <strong>Fal Küresi</strong><br /><br /><br />

 

Sizin yeni ve güzel bir uygulama geliştirdik. Sorularınıza yoğunlaşıp ÜCRETSİZ olarak cevaplar alabileceğiniz bu eğlenceli uygulamanın adı:

Fal Küresi

Fal Küresini telefonunuzu ücretsiz indirip Aşk, İş ve Diğer konularda kafanızı kurcalayan sorular için net cevaplar alabilirsiniz.

Fal Küresini hemen indirin ve kaderinizde neler var bakın!

Almanız gereken önemli bir karar mı var? Geleceğiniz hakkında sorular mı soruyorsunuz? Medyumlar sizin için nasıl bir yol çizmiş...? Ücretsiz Fal Küresi uygulamasıyla tüm tereddütlerden kurtulabilirsiniz!


Uygulamayı telefonunuza indirmek için:

İphone kullanıyorsanız, indirmek için lütfen buraya tıklayınız.

Eğer telefonunuz Nokia, Samsung, Nexus gibi akıllı bir telefonsa Google Play'den indirmek için lütfen buraya tıklayınız.

 

Önemli bir karar almadan önce bırakın Fal Küresi sizin kararlarınızda ve sorularınıza rehber olsun. 

 Astrocenter Fal Küresi

 

1-) İlk önce sorunuzun temasını seçin.

2-) İyice rahatlayın ve konsantre olun. Ve sorunuza iyice odaklanın.

3-) Küreyi okşayın ya da tıklayın.

4-) Sorunuzun cevabı karşınızda belirecek!

 

İndirmek için aşağıdaki iconlara da tıklayabilirsiniz.

Iphone için uygulamamızı indirin.    Google Play'den uygulamamızı indirin.

 

Fal Küresinin sorularınıza yardım olabileceği farklı alanlar şunlardır:


AŞK

Aşk ne zaman kapınızı çalacak? İlişkiniz sürecek mi? Sorunuza iyice konsantre olun ve küreyi okşayın, cevap karşınıza çıkacak!


İŞ

İşle ilgili sorunlarınız mı var? Size uygun başka bir iş bulabilecek misiniz? Maaş ya da yükselme söz konusu mu? Küreye birkaç kere tıklayın ve cevabınızı keşfedin. 

DİĞER

Sorunuz başka bir konuda mı? Fal Küresi sizi yarı yolda bırakmıyor. Para, aile veya şans... Küreye dokunun: anında cevabınız karşınızda!

 

Fal Küresini hemen indirin ve kaderinizde neler var bakın!

Uygulamayı telefonunuza indirmek için aşağıdaki iconlara da tıklayabilirsiniz:

Iphone için uygulamamızı indirin.    Google Play'den uygulamamızı indirin.

 

İphone için lütfen buraya tıklayınız.

Android için lütfen buraya tıklayınız.

askim bana geri donucekmi

aysen 4 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Maalesef aradığınız sayfayı bulamadık!

Başarısızlık, sayfa mevcut değil ama söz veriyoruz, hatalarımızdan ders çıkaracağız ve bir sonraki sefere daha iyi yapacağız. Bu arada aşağıdaki en son makalelerimizden birine göz atın!

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Yay'dan Oğlak burcuna geçişi "Bugün, içsel maneviyatınızı ve duygusal gücünüzü keşfetmek için mükemmel bir gün. Ay'ın Yay'dan Oğlak burcuna geçişi, bize disiplin ve odaklanma gücü verirken, aynı zamanda ruhani derinliklerimizi de keşfetme fırsatı sunuyor. Kendinizi bu enerjiye bırakın ve iç huzurunuzu bulun."

İş Hayatında Burçların Uyumu Nasıldır?

Burcunuza göre iş ortamında kurduğunuz ilişkiler de farklılık gösterir. Profesyonel bağlamda hangi burçlarla daha iyi anlaştığınızı bilmek çalışma veriminizi de artırır. Ortağınızı ya da ekip arkadaşınız konusunda doğru bir seçim yapmak istiyorsanız bu yazımızı kaçırmayın!

En Sevilen Yazılar

Burcunuza Dair Her Şey

Yükselen Burç Nedir? Neyi Temsil Eder?

Yükselen burç, doğduğunuz anda doğu ufuk çizgisinde yükselen burçtur ve astrolojik haritanızın tamamlanmış bir şaheser olmasını sağlar. Güneş burcunuz kişiliğinizin özünü yansıtırken, yükselen burcunuz, dış dünyaya nasıl tepki verdiğinizi ve insanlarla nasıl iletişim kurduğunuzu açıklar. Bu iki yıldızı birleştirdiğinizde, işte o zaman gerçek "siz" ortaya çıkar!

Satürn Retrosu 2024 | Hangi burç nasıl etkilenecek?

Ünlü Astrolog Marta Denise, 2024'te gerçekleşecek Satürn Retrosu hakkında detaylı bir yazı hazırladı! Astrologumuz içeriği şöyle özetliyor: "29 Haziran 2024'ten itibaren 15 Kasım 2024'e kadar devam edecek olan Satürn Retrosu, Balık burcunda başlayacak. Bu dönem biraz ürkütücü görünebilir ama endişelenmeyin, bu süreci en iyi şekilde atlatmanız için astrolojik öngörü ve tavsiyelerimle buradayım! Satürn retrosu biraz melankolik geçebilir, fakat kendimizi geliştirmek ve öğrenmek için değerli sınavlar da sunabilir. ✨"