Fal Baktırmak Güzeldir! Bu Güzelliği Yaşayın!

tarihinde

Kayan bir yıldız, fincanda oluşan şekiller ya da bir rüya... <strong>Evren, </strong>en yakın dostumuz. Bize <strong>verdiği ipuçlarını</strong> görebilirsek, hayat daha yaşanılır olur.

 

 

Kadınlar ve erkekler; ikisini belki de bu dünya üzerinde en çok ayıran tek bir özellik kadınların geleceği daha fazla merak etmesi olarak görülse de yapılan araştırmalara göre erkekler aslında yarınlarını daha fazla merak eden bireyler arasında.

Kadınlar ve Erkekler Arasındaki 15 İlginç Farkı Okuyun

İş yaşantısının gerginliği, ilişkilerin bulanık sularda ilerlemesi, karasızlığın bizleri daha da karamsar bir hale soktuğu zamanlarda kendimize sorduğumuz soru: Ne zaman durgun sularda gülümseyerek ilerleyeceğim? 'dir. İşte tam da bu nokta da gördüğümüz bir rüyayı yorumlamak, içtiğimiz bir kahveden geleceğe dair bir umut beklemek yüzümüzü gülümsetir.

Fal uzmanlarımız seni telefonun ucunda bekliyor!


Görülen rüyalar
günlük hayatımızdan bir kısa film olarak yorumlansa da geleceğe dair ipuçları içerdiği tarih boyu yapılan araştırmalar sonucunda da kanıtlandı. Kahve falı ise Osmanlı İmparatorluğu'ndan günümüze kadar devam eden geçmişi sergilerken, geleceğe ait bir pusula uyumunu mükemmel bir şekilde devam ettiren en güzel mirasımız. Kayan bir yıldız, fincanda oluşan şekiller ya da görülen bir rüya, evren bizim en yakın dostumuz. Kararsızlığa düştüğümüz zaman bize verdiği ipuçlarını bakmak yerine görebilseydik inanın hayat çok daha yaşanılır olurdu. 

Etkili Falla Derdinize Derman Sorularınıza Net Cevaplar Bulun.

Aşk hayatında çıktığımız basamakları daha emin adımlarla çıkmak, iş hayatında aldığımız terfileri kariyerimiz de daha da özel kılmak, aile yaşantımızda bunaldığımız anlarda kendimize zaman ayırmak için teknolojinin hakim olduğu bu çağda uzman bireylere güvenmek, bakmakla görmek arasında ki farkındalığın farkına varmış bir yaşam koçları yarınlarımızda bizi dün ki bizden bir adım öne götürmek için varlar. Varlık ve yokluk, aşkın en güzelini, işin en kariyerlisini var etmek isterken, en güvenilir yorumların varlığını unutmadan, daha güzel günlere Astrocenterla merhaba demek için biz sizlerleyiz. Gün daha bitmeden, yarınlar için ipuçlarına kulak verin.

Sevgiler…

Bu Yazılarımızı da Seveceksiniz: 

Burcunuz Karşı Cinste Ne Arıyor?

En İyi Sevişen Burç Hangisi? Hangi burçlar yatakta daha iyi?

İlişkiniz Bitti Mi Bence Hayır! Süper bir İlişki Yazısı!

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!