Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Şu an Üzerinizde Hangi Renk Var?

Renklerin kendi enerjisi ve tarihsel yapısı vardır. Tüm bunlar birleşince üzerimizdekiler aslında bizim imajımızı belirler. Hadi hemen şu an verdiğiniz izlenimi keşfedin!

Şu an Üzerinizde Hangi Renk Var?

Feng shui öğretisinin ön plana çıkardığı ve psikologların da desteklediği renklerin enerjileri, günlük yaşamınıza ve verdiğiniz izlenime büyük etki ediyor.

Şu an üzerinizde hangi renk var? Renginizi okuyun:

 

<<< Online Fal ve Astrolojik Danışmanlık Almak : 10dksı 4 tl! >>>> 

Kırmızı

En hareketli ve canlı renktir ve dalga boyu en uzun ışına sahiptir. Romantizm denince akla gelen ilk renk budur. En göze çarpan renktir ama buna karşın enerjisi azdır. Üzerinizde her detayın kırmızı olmamasına dikkat edin, romantizm ve aşkın rengi olduğu gibi öfke ve tansiyonun da rengidir.  

Sarı

Feng shuiye göre tanrıların ve olgunluğun rengidir. En parlak renktir ve hayat enerjimiz olan güneşin de rengidir. Bu sebepten sıcak bir enerji verir. Pozitif duyguları canlandırır. Çok kullanıldığında ise agresif bir enerji verir.

 

Mavi

Dünyanın büyük bir kısmı mavidir ! Bu sebepten dünyayı kucakladığınızı bildiren bir izlenim veiyorsunuz. Huzur ve güven mavinin diğer adıdır. Çok kullanıldığında ise biraz monoton ve uykucu bir enerji verir.

 

Yeşil

Yeşil yaratıcılığın ve yeniliğin rengidir Feng Shui öğretisine göre. Gelişime açık olduğunuzu, değişime ve yeni fikirlere hazır olduğunuzu belirtir. Gün içinde yaratıcı olmak ve ilham vermek istiyorsanız yeşili çıkarmayın !


>>>> Kısmetiniz nerde? Evlilikle ilgili sorularınız mı var? Uzmanlarımızdan net cevaplar alın! >>>>>


 

Turuncu

Canlılık, cesaret, sağlık ve bol enerjinin rengidir turuncu. Çok fazla kullanılınca ise yerimde duramam aman bana bel bağlamayın mesajı vermiş olursunuz. Aksesuarlarda turuncu rengi ideal bir enerji verir.

 

Mor

Mor rengi yüzyıllar boyunca asaleti ve soyluluğu temsil etmiştir. Feng shuiye göre de meditasyonun ve derin düşüncenin rengidir. Entellektüel görünmeniz garanti anlayacağınız ! Fazla mor ise kibirliyim imajı yaratır…

 

Pembe

Saflık ve çocuksuluğun rengidir. Rahatlatıcı ve dinlendirici bir etkisi vardır. Pembe giydiğinizde neşeli ve işlerini halleden biri olarak görünseniz de pembeyi abartmamaya dikkat. Yoksa ürkek ve çekingen bir kişi izlenimi verirsiniz.

 

Beyaz

Tüm renklerin bir araya gelmesiyle oluşan bu renk aslında açık fikirli olduğunuzu ve herkesi anlayabileceğinizi anlatır. Bunun yanında güven de verir. Bu yüzdendir ki doktorlar hep bu renk önlük kullanırlar. Çok fazla kullanım size naif olduğunuz izlenimi verebilir.

 <<<< Kısmetiniz hakkında tüm soruların cevabı burada! >>>>

Siyah

Tek başına asil olan renktir. Diğer renklerin enerjisini azaltır ve kendisine uydurur. Ekip çalışanları için bu yüzden harika bir renktir. Ben de sizdenim imajı verir. Aynı zamanda sakin, işini bilen ve şova gerek görmeyen biriyim imajı da verir.

Bunları da Seveceksiniz

Renk Falı Nedir ve Renk Falına Nasıl Bakılır? 

En sevdiğiniz rengin kişiliğiniz üzerindeki etkisi nelerdir?

Kadınları Daha Çekici Yapan 5 Detay

 

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.