Bu Yazın En Gözde Gelinlik Modelleri Hangileri?

tarihinde

Yaz mevsimi, <strong>düğün mevsimi!</strong> Yaz ayları düğünler için ideal olarak kabul edilir. Özellikle açık alanların, <strong>kır düğünlerinin</strong> tercih edildiği bu dönemde, gelinlikler de mevsime uyum sağlıyor. Peki bu yazın gözde gelinlik modelleri hangileri?

 

Bu Yazın Gözde Gelinlik Modelleri 

 

Yaz mevsimi, düğün mevsimi! Yaz ayları düğünler için ideal olarak kabul edilir. Özellikle açık alanların,  kır düğünlerinin tercih edildiği bu dönemde, gelinlikler de mevsime uyum sağlıyor. Peki bu yazın gözde gelinlik modelleri hangileri?

Gelinlik koleksiyonları genellikle pudra ve lavanta gibi pastel tonlarla tamamlanır, ancak bu sezon pastel detaylar siyaha dönüşüyor. Siyah detaylar gelinliklerde kontür, kemer, aksesuar olarak karşımıza çıkıyor.

 

<<< Ufukta Evlilik Var Mı? Uzman Falcılara Sorun >>>

 

Yaz sezonunda en çok tercih edilen gelinlik modellerine göz atalım:

1. Derin V yaka

Bazı modellerde göğüs hizasında, bazı modellerde ise göbek deliğine kadar inen derin yakalar bu yaz sezonu için iddialı ve gözde modeller arasında!

 

2. Victorian hacimi ve uzun volanlı kollar

Birçok modelde kol boyunu da geçen volanlı kesim bu sezon gelinliklerde şık ve nostaljik bir hava yaratıyor.

 

<<< Evlilikle İlgili Tüm Sorularınızı Uzmanlarımıza Sorun >>>

 

robe de mariage

 

 

3. Düşük omuzlu gelinlik

Düşük omuz en çok kullanılan ve en sevilen gelinlik modellerinden biri. Düşük omuz modeli gelinliklere zarafet katıyor.

 

4. Kat kat gelinlikler

Fırfırlı, kat kat tüller ve hacimli gelinlikler de bu yaz çok moda!

 

<<< Chat'tan Falın İlk 5 Dakikası Ücretsiz! >>>

 

robe mariage 2

 

 

5. İnci detaylar

Gelinlerin klasik aksesuarı inci, bu yaz yükselişe geçti. Baştan aşağı inci işlenmiş modeller, sırt kısmında düğme şeklinde kullanılan veya korsaja işlenmiş inciler çok moda olacak!

 

6. Gelin eldivenleri

Gelinlerin klasik aksesuarı olan eldiven, bu sezon bir çok tasarımcı tarafından kullanıldı. İster bilek ister dirsek uzunluğunda, ister dantel ister tülden bir stil olsun, bu güzel aksesuar gelinliğe daima zerafet katıyor.

 

 

Diğer popüler yazılarımız:

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!