Bir Erkeğin Sizi Sevmesini Nasıl Sağlarsınız?

tarihinde

Her kız ya da erkek sevdiği kişi tarafından <strong>sevilmek</strong>, <strong>ilgi</strong> görmek ister. Fakat bu bazen mümkün olamayabiliyor. <br />Birinin sizi <strong>sevmesini</strong> ya da <strong>aramasını</strong>, ilgilenmesini zorla isteyemezseniz ama zamanla bu hissi değiştirebilirsiniz.

Bir erkeğin sizi sevmesini nasıl sağlarsınız?

Her kız ya da erkek sevdiği kişi tarafından sevilmekilgi görmek ister. Fakat bu bazen mümkün olamayabiliyor. 
Birinin sizi sevmesini ya da aramasını, ilgilenmesini zorla isteyemezseniz ama zamanla bu hissi değiştirebilirsiniz.

❤ O da sizi seviyor mu? ❤

 

sevgililer

Bir kaç yöntemle bunlara bir göz atalım;

  • Kendinize güvenin;

Hoşlandığınız kişiye ne kadar harika biri olduğunuzu gösterin. Kendinize gereğinden fazla güvenerek karşınızdakini etkileyebilirsiniz.  Erkekler ya da kızlar daha çok görüntüye önem verirler bu yüzden hoşlandığınız çocuğun ya da kızın yanında her zaman en güzel halinizle olun ve kendinize güveninizi hiçbir zaman kaybetmeyin.

 

  • Göz teması kurun;

Yalnızca ona ilgi duyduğunu göstermek için gözlerinle onu mest et.  Görünüşe göre, o da göz teması kurarsa sana aşık olduğu anlamına gelir.  Böylece bu göz temasları sizi ona fark ettirecek.

 🎊 Artık Chatten de Fal Baktırmak Mümkün! 🎊

  • Ortak noktalarınızla onu cezbedin;

Aslında kişilerin asıl birlikte olmaları ortak noktalarındandır. Mesela bisiklet sürmek ya da kitap okumak, sinemaya gitmek, yabancı diziler izlemek gibi. Bu ortak noktalar ile birbirinize zaman ayırabilir onu sevdiğiniz bir film varsa sinemaya davet edebilirsiniz.

 sevgililer

  • Onu yakından takip edin;

Ne tarz şeylerden hoşlanır ya da ne tür şeylerle uğraşmayı seviyorsa onları yapmaya başlasanız iyi olur. Örneğin halı saha maçlarına katılın onu destekleyin.  Ya da bisiklet sürmeyi seviyorsa size de öğretmesini isteyin bu sayede onun yaptığı şeylere önemsediğinizi göstermiş olursunuz.

  🌺Sizi Nelerin Beklediğini Öğrenin 🌼

Evet birinin sizden hoşlanmasını ya da sevmesini zorla sağlayamazsanız bu zamanla olur. Eğer o da sizin gibi bir şeyler hissederse bunu söyleyecektir zaten ki eğer sizin gibi bir şeyler hissetmiyorsa emin olun karşınıza sizi seven biri muhakkak çıkacaktır.

 

Diğer Yazılarımıza da Göz Atın:

Önce Hedefleyin Sonra Başarıyı Yakalayın!

30 yaş sendromu ve belirtileri nelerdir? Bu sendromdan nasıl kurtulunur?

Mutlu Anlarımızın Olmazsa Olmazı: MUM

 

 

Sevdigim beni seviyomu bilmiyorum ama benle konusmuyo ne kadar yazsamda benle konusmuyo

Ayse 4 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Maalesef aradığınız sayfayı bulamadık!

Başarısızlık, sayfa mevcut değil ama söz veriyoruz, hatalarımızdan ders çıkaracağız ve bir sonraki sefere daha iyi yapacağız. Bu arada aşağıdaki en son makalelerimizden birine göz atın!

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Yay'dan Oğlak burcuna geçişi "Bugün, içsel maneviyatınızı ve duygusal gücünüzü keşfetmek için mükemmel bir gün. Ay'ın Yay'dan Oğlak burcuna geçişi, bize disiplin ve odaklanma gücü verirken, aynı zamanda ruhani derinliklerimizi de keşfetme fırsatı sunuyor. Kendinizi bu enerjiye bırakın ve iç huzurunuzu bulun."

İş Hayatında Burçların Uyumu Nasıldır?

Burcunuza göre iş ortamında kurduğunuz ilişkiler de farklılık gösterir. Profesyonel bağlamda hangi burçlarla daha iyi anlaştığınızı bilmek çalışma veriminizi de artırır. Ortağınızı ya da ekip arkadaşınız konusunda doğru bir seçim yapmak istiyorsanız bu yazımızı kaçırmayın!

En Sevilen Yazılar

Burcunuza Dair Her Şey

Yükselen Burç Nedir? Neyi Temsil Eder?

Yükselen burç, doğduğunuz anda doğu ufuk çizgisinde yükselen burçtur ve astrolojik haritanızın tamamlanmış bir şaheser olmasını sağlar. Güneş burcunuz kişiliğinizin özünü yansıtırken, yükselen burcunuz, dış dünyaya nasıl tepki verdiğinizi ve insanlarla nasıl iletişim kurduğunuzu açıklar. Bu iki yıldızı birleştirdiğinizde, işte o zaman gerçek "siz" ortaya çıkar!

Satürn Retrosu 2024 | Hangi burç nasıl etkilenecek?

Ünlü Astrolog Marta Denise, 2024'te gerçekleşecek Satürn Retrosu hakkında detaylı bir yazı hazırladı! Astrologumuz içeriği şöyle özetliyor: "29 Haziran 2024'ten itibaren 15 Kasım 2024'e kadar devam edecek olan Satürn Retrosu, Balık burcunda başlayacak. Bu dönem biraz ürkütücü görünebilir ama endişelenmeyin, bu süreci en iyi şekilde atlatmanız için astrolojik öngörü ve tavsiyelerimle buradayım! Satürn retrosu biraz melankolik geçebilir, fakat kendimizi geliştirmek ve öğrenmek için değerli sınavlar da sunabilir. ✨"