Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

30 Kasım İkizler Dolunayı: Ufukta bir ayrılık mı var?

30 Kasım tarihinde Dolunay, İkizler burcunda meydana gelecek. Merak, öğrenme isteği ve yeniliklerle dolu bir gündemimiz olacak. Başarılı olmak için tüm kararlılığımızı ortaya koyacağız. Ancak, kararlılık aşk hayatımızın oluna girmesi için yeterli olmayacak. Bu tarihte beklenmedik bir durum bizi hüsrana uğratabilir... Bu durumdan hangi burçlar etkilenecek? Uzman astrologlarımız Dolunay'ın yaşamımızdaki etkilerini sizlere sunuyor.

İkizler Dolunayı: Etkileşim ve merak 

Dolunay, İkizler burcunda meydana geldiğinde Güneş Yay burcunda konumlanır ve İkizler burcundaki Ay da tam onun karşısında yer alır. İkizler burcundaki Dolunaylar aile, arkadaş, iş ya da aşk düzleminde her türlü ilişkimizi etkisi altına alır. Bu Dolunaylar yardımseverlik duygumuzu harekete geçirir. İkizler Dolunayı, iletişim becerilerimizi, insanlarla ruhsal, duygusal ve entelektüel bağlar kurma yetimizi etkiler. İster yazılı ister sözlü, her türlü kendimizi ifade etme biçimimiz bu Dolunay'dan beslenir. Kahkaha ve eğlence de dertlerimizden kaçmak için bu Dolunay'ın bize sunduğu fırsatlar arasında yer alır. İkizler Dolunayı merak duygumuzu besler. Bu sayede yeni şeyler öğrenmemizi sağlayabileceği gibi her şeyle aynı anda ilgilenip ne yapacağımızı şaşırmamıza da sebep olabilir. Peki 30 Kasım'da gerçekleşecek İkizler Dolunayı hangi özellikleriyle öne çıkacak? 


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!
30 Kasım Dolunayı: Başarı ve yeni bir karar 

30 Kasım Pazartesi günü İkizler burcunda konumlanan ve Boğa burcundaki Uranüs'le Birleşmeyen Açı yapan Ay bizi biraz sarsacak. Alışkanlıklarımızı terk edip işimizde ve projelerimizde ilerleme kaydetmemizi sağlayacak. Bu Dolunay'da eğitim hayatımız, staj başvurularımız ya da her yönüyle yabancısı olduğumuz bir formasyona dair güzel haberler alabiliriz. Bu ani değişim bizi biraz korkutabilir. İkizler Dolunayı, kendimizden ve çevremizdeki insanlardan tamamen farklı biriyle arkadaşlık kurmamıza da vesile olabilir. Bu dostluk bize başka kültürler, yaşam biçimleri ve perspektiflerle tanışma fırsatı sunabilir. 

Yay burcundaki Güneş ve Koç burcundaki Mars'ın oluşturduğu Ateş Üçgeni de.30 Kasım günü gökyüzünde yer alacak. Bu Üçgen bize cesaret, dinamizm, irade, başarı ve mücadele ruhu bahşedecek. Ayrıca Akrep burcunda konumlanan ve Oğlak burcundaki Jüpiter/Satürn ile Sekstil yapan Merkür bize pozitif enerji ve projelerimizi gerçekleştirmek için bir dizi fırsat sunacak. Bu anlamda 30 Kasım Dolunayı'nın profesyonel ilişkilerimizi, finansal durumumuzu, arkadaşlıklarımızı olumlu etkileyeceğini söyleyebiliriz. 

Buna karşın aşk hayatımıza dair kafamızda soru işaretleri olacak zira Dolunay Venüs'le ters bir açı yapıyor. Venüs, Neptün'le Üçgen açı yapsa da Uranüs'le Karşıt konumda. Duygusal anlamdaki beklentileriniz yükseliyor ve onları tüm kalbinizle gerçek kılmak istiyorsunuz. Dolayısıyla yakın gelecektebir ayrılık gibi kötü bir sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız duygusal yaşamınızı gözden geçirmeniz şart. Bu noktada ilişkilerinizi sağduyulu bir şekilde ele almamızı ve insanları dinlemeye özen göstermemizi tavsiye eden İkizler Dolunayı'na kulak vermemiz gerekiyor...

Pleine Lune octobre 2020

İkizler Dolunayı, kendimizden ve çevremizdeki insanlardan tamamen farklı biriyle arkadaşlık kurmamıza da vesile olabilir.


30 Kasım Dolunayı Burç Yorumları 

Dolunaylar da Yeni Aylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 30 Kasım'daki İkizler Dolunayı'ndan en çok İkizler, Yay, Başak, Balık, Kova, Koç, Aslan ve Terazi  burçları etkilenecek. 

Not: Yükseleniniz bu burçlardan olduğu takdirde de Dolunay'dan daha fazla etkilenmeniz mümkün.

📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayın


Koç

Başınızı dik tutuyorsunuz

Bu Dolunay her türlü aktiviteye yönelik hevesinizi kamçılıyor. Girişimci yönünüz öne çıkıyor. İstediğinizi elde etmek için harekete geçmekten çekinmiyorsunuz. Kazanan taraf siz olacaksınız!

Boğa

Hızla harekete geçin

Bu Dolunay'ın etkisiyle finansal anlamda kazanımlarınıza ve sahip olduklarınıza daha çok önem veriyorsunuz. Alacağınız bir haber bir işinizde ilerleme kaydetmenize yardımcı olabilir. Aksi takdirde üst kademelerdeki yöneticilerle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

İkizler

Her şeyi daha net görüyorsunuz

Burcunuzda konumlanan Dolunay bir iş anlaşması, sözleşme, eğitim ya da finansal bir proje karşısında daha net bir tavır almanıza vesile olacak. Yeniden harekete geçmeye hazırsınız!

Yengeç

Gerçekte istediğiniz şey ne?

Bu Dolunay sizi aşk hayatınıza farklı bir perspektiften bakmaya davet ediyor. Bu tarihte kalbinize kulak verin ve içinize dönün. Gerçek arzularınızın ne olduğuna karar vermenizin tam zamanı!

Aslan

Güzel zamanların tadını çıkarın

Bu Dolunay dostlarınızla ve yavaş yavaş tanımayla başladığınız yeni insanlarla daha fazla bir araya gelmenizi sağlayacak. Keyfini çıkarın! 

Başak

Güzel bir ilerleme kaydediyorsunuz

Bu Dolunay size profesyonel yaşamınızla ilgili harika bir haber getirecek ya da çevrenizdeki insanlarla empati kurarak karşılaştığınız durumlara daha iyi uyum sağlamanıza yardımcı olacak. 

Terazi

Zihinsel aktiviteler

Dolunay'ın etkisiyle ruhunuzu besleyemeye, entelektüel bilginizi artırmaya ve yepyeni uğraş alanları keşfetmeye yönelik yoğun bir istek duyuyorsunuz. 

Akrep

Sezgilerinizi test edin.

Dolunay sezgilerinizi hiç olmadıkları kadar keskin kılıyor! Bu dönem geleceğe dair öngörülerinizi ve tahminlerinizi test etmek için harika bir zaman! Rüyalarınızı bir yere kaydetmeyi unutmayın. 

Yay

Ne istediğinizi söylemekten çekinmeyin

Bu Dolunay sizi partnerinizle ya da aşık olduğunuz kişiyle ilişkinizin durumunu konuşmaya yönlendiriyor. Onunla aynı yolda ilerlemek için arzularınızı düzgün bir şekilde ifade etmeye gayret edin!

Oğlak

Harika bir ilerleme

Dolunay sayesinde, yapmaktan keyif aldığınız bir görev size profesyonel yaşamınızda olumlu gelişmelerle karşılaşma imkanı sunacak. 

Kova

Yaratıcılığınızı özgür kılın

Dolunay yaratıcı ve sanatsal yönünüzü besliyor. Orijinal fikirleriniz insanların takdirini topluyor. Gözler hep sizin üzerinizde ve yetenekleriniz öve öve bitirilemiyor!

Balık

Aile saadeti

Bu Dolunay'da ailenizle neşe ve eğlence dolu anlar yaşayacaksınız. Sevdiklerinizle vakit geçirmek ve sizi bir araya getirecek  ortak planlar yapmak için harika bir gün!

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.