Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

2 Ekim Koç Dolunayı: Ayrılık Vakti Geldi Çattı!

Bizi, Koç burcunda meydana gelen diğer Dolunaylar gibi çok dinamik ve harekete geçmeye teşvik eden bir Dolunay bekliyor. 2 Ekim Dolunayı arzularınızı ve istekleriniz üzerine düşünmeniz için harika bir fırsat. Bağımsızlığınıza düşkün olduğunuz bu zaman diliminde, insanlarla kurduğunuz ilişkiler üzerine de kararlar alacaksınız. Peki ilişkileriniz bu sarsıntıyı kaldırabilecek güçte mi? 2 Ekim Dolunayı'nın burcunuza etkisini keşfetmeye hazır olun!


2 Ekim Koç Dolunayı, 1 Ekim'i 2 Ekim'e bağlayan gece Türkiye saatiyle 00.05'te meydana gelecek. 


Koç Dolunayı: Enerji ve bağımsızlık

Koç burcunda gerçekleşen Dolunaylar bizleri harekete geçirir, yaşamımızı aktifleştirir ve girişimci yönümüzü besler. Bu zaman diliminde aynı zamanda arzularımıza ve isteklerimize daha fazla önem veririz. Koç Burcu Dolunayı, özgür ve bağımsız nitelikleriyle ön plana çıkar. Terazi burcuna yerleşen ve dengenin, uyumun ve insanlarla ilişkilerin simgesi Güneş'le tam zıt konumdadır. Koç Dolunayları genellikle kişinin ilişki kurduğu insanlarla ilgili bir karar aldığı, kendisinin yapmak istedikleri ve yapabilecekleri ile karşısındaki insanların neleri kabullenip kabullenemeyeceğini gözden geçirdiği bir döneme işaret eder. 

Gökyüzüne baktığımızda bu Dolunay'ın Koç burcunda gerçekleşmesinin yanı sıra Boğa burcunda konumlanan Uranüs'le Birleşmeyen Açı yaptığını söyleyebiliriz. Bu durum söz konusu olduğunda Koç burcunda Mars-Kara Ay Kavuşumu da meydana gelir.  Kavuşum, Oğlak burcundaki Satürn-Plüton'la Kare, Aslan burcundaki Venüs'le Üçgen Açı yapar. Oğlak burcundaki Jüpiter ile Balık burcundaki Neptün Sekstili ise içinde bulunduğunuz atmosferi yumuşatmaya devam ediyor.

Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!2 Ekim Dolunayı: Karar verme vakti 

Bu Dolunay her türlü pasif yaklaşımı bizden uzak tutuyor. Bizi, harekete geçmeye ve karar vermeye yönlendiriyor. Ne pahasına olursa olsun ilerlememiz gerektiğini öğütlüyor. Bu sebeple, bir süredir gerilimin tırmandığını hissettiğiniz bir ilişkinin ayrılıkla sonuçlanmasına sebep olabilir. Böyle bir radikal karar söz konusu olduğunda, içinde bulunduğunuz fırtınalı duruma rağmen bir tür özgürlük ve rahatlama duygusu hissetmeniz mümkün. Sanki şimdiye kadar birbirlerini alttan alan, barışmak için ellerinden geleni yapan çiftlerin sabırları taşacak ve ilişkilerine noktayı koymayı kararlaştıracak! Bu radikal karardan özellikle çiftler ve profesyonel işbirlikleri etkilenecek. Dolayısıyla bu Dolunay'da uzun süreli iş ortaklıklarının da sonu gelebilir. 

Büyük bir özgürlük ihtiyacı

Dolunay süresince gökyüzünde yer alan sembollerin, tekrardan bulaşıcılığı artsa da etkili çözüm yolları bulmaya uğraştığımız virüsü temsil ettiği söylenebilir. Ufukta bir panik anı gözükse de hastalığa karşı daha hızlı bir şekilde mücadele edildiğini  ve herkesin geçtiğimiz bahar aylarındaki gibi tehlikeli durumların ortaya çıkmaması için kendince çaba sarf ettiği de bir gerçek. Dolunaylı gökyüzüne baktığımızda, üstesinden topluca gelmemiz gereken zorluklar söz konusu olduğunu ama bu mücadelenin bireyselliğimizi tehlikeye attığını gözlemleyebiliriz. Bu durum COVID-19'a bağlı olarak şiddetli hoşnutsuzlukların ortaya çıkmasına yol açabilir. Bu hoşnutsuzlukların bazıları makul, bazılarıysa pek değil... Kısacası, Koç burcunda gerçekleşen bu Dolunay egomuzun özgürlük ihtiyacını yansıtsa  da toplum sağlığını korumak adına uymamız gereken bazı kurallarla yüzleşeceğiz. Bu kararlara karşı çıkan hareketler şüphesiz ki çok daha sert ve yoğun olacak. 

Ayrıca...

Bu Dolunay aralarındaki mevcut bir anlaşmayı feshetmek isteyen iki devlet arasında gerilimlere yol açabilir. Dolayısıyla devlet yöneticilerinin olası bir gerilimi engellemek adına sakin davranması yerinde olacaktır. Buna karşın Venüs Üçgen Açısı ve Jüpiter-Neptün Sekstili bize güven aşılamaya devam edecek. Koç burcunun temsil ettiği spor dünyası da olumsuz etkilenecek. İptal edilen ya da sonu kavgayla biten akşamlar mı söz konusu? Yoksa bir sporcu hakkında girilen sert tartışmalar mı? Konu ne olursa olsun iki tarafın da sakin kalması şart! 

Pleine Lune octobre 2020

Dolunay'ın bize ihtiyaç duyduğumuz bir kararı işaret ettiğini ve böylelikle de mevcut duruma sıkışıp kalmayıp ilerlememize yardımcı olduğunu unutmamak gerek!


2 Ekim Koç Dolunayı Burç Yorumları

Dolunaylar da Yeni Aylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 2 Ekim'deki Koç burcu Dolunayı'ndan en çok Koç, Terazi, Yengeç, Oğlak, Boğa, Aslan, Yay, İkizler ve Kova burçları etkilenecek. Not: Yükseleniniz bu burçlardan olduğu takdirde de Dolunay'dan daha fazla etkilenmeniz mümkün.

📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayın

Koç

Yoksa ilişkinizin sonu mu geldİ?

Bu Dolunay duygusal yaşamınızla ilgili bir karar vermenize sebep olacak. Eğer partneriniz sizi dinlemesini bilmezse ona sert bir şekilde de tepki gösterebilirsiniz hatta o an ayrılmaya bile karar verebilirsiniz! 

Boğa

Değişim sizi bekliyor!

Değişime ihtiyaç duyuyorsunuz ve bunun için profesyonel yaşamınızı değiştirmeye bile hazırsınız. Biraz dinlenmeye çalışın ve işle ilgili konularda kendinize fazla yüklenmeyin!

İkizler

İsteklerinize kulak verin

Bu Dolunay'ın etkisiyle bir arkadaşlığınızı bitirebilir ya da uzun süredir değer verdiğiniz bir projeyi yarıda bırakabilirsiniz. Bunun sonrasındaysa kendinizi rahatlamış hisseceksiniz. Hayatınızı birazcık da olsa yeniden düzenlemek size iyi gelecek!

Yengeç

Şimdi değişim zamanı!

Taşınmayı mı düşünüyorsunuz? Yoksa kafanızda yeni bir kariyer planı mı var? Bu dönem sizi baştan aşağı hayatınızı değiştirmeye yönlendirecek. Sizin için adeta bir devir kapanıyor ve hayatınızda yepyeni bir sayfa açıyorsunuz.

Aslan

Dikkatli olun

Uzun zaman önce ayarladığınız bir seyahat planı iptal olabilir. İhracat-ithalat ya da turizmle ilgili uğraşlardan bu dönemde uzak durmaya gayret edin. 

Başak

Rahatlayın

Bu Dolunay'ın, bilinçaltınız, ölüm ve yaşamla olan ilişkiniz ve cinselliğe yaklaşımınız üzerinde etkileri olacak. Kafanızda aynı şeyleri düşünüp durmayın. Kendinize özen gösterin ve endişelerinize kulak asmayın!

Terazi

Kendinizi özgür bırakın 

Hayatınızdaki yeni bir gelişme sayesinde kişisel hayatınızı güzelleştirmek adına harekete geçeceksiniz ve böylelikle bir birlikteliği geride bırakacaksınız. Yaşasın özgürlük!

Akrep

Sakin kalmaya çalışın

Her konuda aşırı tepki vermeye meyillisiniz. Sırf size yönelik küçük, basit bir yorum yapıldı diye öfkelenmekten vazgeçin. Eğer bir sporla uğraşıyorsanız antrenmanlardan önce iyice ısının ve gereksiz riskler almayın. 

Yay

Yaşamınızı gözden geçiriyorsunuz 

Çocuklarınız, aşk hayatınız ya da hayatınızı paylaştığınız insanlara dair bazı kararlara varmanız gerek. Yapacağınız açıklamalar sarsıcı olsa da harekete geçmekten çekinmiyorsunuz! 

Oğlak

Nazik olmaya gayret edin

Aile içindeki sorumluluklarınız yüzünden bu aralar stresli olmanız mümkün. Fazla ani tepkiler verirseniz insanlar sizi bu konuda eleştirmekten çekinmeyecektir. Sakin bir şekilde yaşamınızı düzenlemeye çalışın. Gerekirse çevrenizdekilerden yardım isteyin. 

Kova

Gözünüzü açık tutun

Geçmişte imzaladığınız bir anlaşmayı sorgulamaya başlıyorsunuz. Günlük yaşamınızda ortaya çıkabilecek sorunlara karşı dikkatli olun. Kaza geçirmek istemiyorsanız, özellikle de toplu taşıma araçlarında ani hareketlerden kaçının.

Balık

Önceliklerinize odaklanın

İş yaşamınızda daha öngörülü ve emin adımlarla ilerlemek adına finansal durumunuzu, hesaplarınızı gözden geçirmeniz ve üzerinde çalıştığınız işlerdeki bazı meseleleri açıklığa kavuşturmanız şart. 

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Aynen

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.