2 Ekim Koç Dolunayı: Ayrılık Vakti Geldi Çattı!

tarihinde

Bizi, Koç burcunda meydana gelen diğer Dolunaylar gibi çok dinamik ve harekete geçmeye teşvik eden bir Dolunay bekliyor. 2 Ekim Dolunayı arzularınızı ve istekleriniz üzerine düşünmeniz için harika bir fırsat. Bağımsızlığınıza düşkün olduğunuz bu zaman diliminde, insanlarla kurduğunuz ilişkiler üzerine de kararlar alacaksınız. Peki ilişkileriniz bu sarsıntıyı kaldırabilecek güçte mi? 2 Ekim Dolunayı'nın burcunuza etkisini keşfetmeye hazır olun!


2 Ekim Koç Dolunayı, 1 Ekim'i 2 Ekim'e bağlayan gece Türkiye saatiyle 00.05'te meydana gelecek. 


Koç Dolunayı: Enerji ve bağımsızlık

Koç burcunda gerçekleşen Dolunaylar bizleri harekete geçirir, yaşamımızı aktifleştirir ve girişimci yönümüzü besler. Bu zaman diliminde aynı zamanda arzularımıza ve isteklerimize daha fazla önem veririz. Koç Burcu Dolunayı, özgür ve bağımsız nitelikleriyle ön plana çıkar. Terazi burcuna yerleşen ve dengenin, uyumun ve insanlarla ilişkilerin simgesi Güneş'le tam zıt konumdadır. Koç Dolunayları genellikle kişinin ilişki kurduğu insanlarla ilgili bir karar aldığı, kendisinin yapmak istedikleri ve yapabilecekleri ile karşısındaki insanların neleri kabullenip kabullenemeyeceğini gözden geçirdiği bir döneme işaret eder. 

Gökyüzüne baktığımızda bu Dolunay'ın Koç burcunda gerçekleşmesinin yanı sıra Boğa burcunda konumlanan Uranüs'le Birleşmeyen Açı yaptığını söyleyebiliriz. Bu durum söz konusu olduğunda Koç burcunda Mars-Kara Ay Kavuşumu da meydana gelir.  Kavuşum, Oğlak burcundaki Satürn-Plüton'la Kare, Aslan burcundaki Venüs'le Üçgen Açı yapar. Oğlak burcundaki Jüpiter ile Balık burcundaki Neptün Sekstili ise içinde bulunduğunuz atmosferi yumuşatmaya devam ediyor.

Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!2 Ekim Dolunayı: Karar verme vakti 

Bu Dolunay her türlü pasif yaklaşımı bizden uzak tutuyor. Bizi, harekete geçmeye ve karar vermeye yönlendiriyor. Ne pahasına olursa olsun ilerlememiz gerektiğini öğütlüyor. Bu sebeple, bir süredir gerilimin tırmandığını hissettiğiniz bir ilişkinin ayrılıkla sonuçlanmasına sebep olabilir. Böyle bir radikal karar söz konusu olduğunda, içinde bulunduğunuz fırtınalı duruma rağmen bir tür özgürlük ve rahatlama duygusu hissetmeniz mümkün. Sanki şimdiye kadar birbirlerini alttan alan, barışmak için ellerinden geleni yapan çiftlerin sabırları taşacak ve ilişkilerine noktayı koymayı kararlaştıracak! Bu radikal karardan özellikle çiftler ve profesyonel işbirlikleri etkilenecek. Dolayısıyla bu Dolunay'da uzun süreli iş ortaklıklarının da sonu gelebilir. 

Büyük bir özgürlük ihtiyacı

Dolunay süresince gökyüzünde yer alan sembollerin, tekrardan bulaşıcılığı artsa da etkili çözüm yolları bulmaya uğraştığımız virüsü temsil ettiği söylenebilir. Ufukta bir panik anı gözükse de hastalığa karşı daha hızlı bir şekilde mücadele edildiğini  ve herkesin geçtiğimiz bahar aylarındaki gibi tehlikeli durumların ortaya çıkmaması için kendince çaba sarf ettiği de bir gerçek. Dolunaylı gökyüzüne baktığımızda, üstesinden topluca gelmemiz gereken zorluklar söz konusu olduğunu ama bu mücadelenin bireyselliğimizi tehlikeye attığını gözlemleyebiliriz. Bu durum COVID-19'a bağlı olarak şiddetli hoşnutsuzlukların ortaya çıkmasına yol açabilir. Bu hoşnutsuzlukların bazıları makul, bazılarıysa pek değil... Kısacası, Koç burcunda gerçekleşen bu Dolunay egomuzun özgürlük ihtiyacını yansıtsa  da toplum sağlığını korumak adına uymamız gereken bazı kurallarla yüzleşeceğiz. Bu kararlara karşı çıkan hareketler şüphesiz ki çok daha sert ve yoğun olacak. 

Ayrıca...

Bu Dolunay aralarındaki mevcut bir anlaşmayı feshetmek isteyen iki devlet arasında gerilimlere yol açabilir. Dolayısıyla devlet yöneticilerinin olası bir gerilimi engellemek adına sakin davranması yerinde olacaktır. Buna karşın Venüs Üçgen Açısı ve Jüpiter-Neptün Sekstili bize güven aşılamaya devam edecek. Koç burcunun temsil ettiği spor dünyası da olumsuz etkilenecek. İptal edilen ya da sonu kavgayla biten akşamlar mı söz konusu? Yoksa bir sporcu hakkında girilen sert tartışmalar mı? Konu ne olursa olsun iki tarafın da sakin kalması şart! 

Pleine Lune octobre 2020

Dolunay'ın bize ihtiyaç duyduğumuz bir kararı işaret ettiğini ve böylelikle de mevcut duruma sıkışıp kalmayıp ilerlememize yardımcı olduğunu unutmamak gerek!


2 Ekim Koç Dolunayı Burç Yorumları

Dolunaylar da Yeni Aylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 2 Ekim'deki Koç burcu Dolunayı'ndan en çok Koç, Terazi, Yengeç, Oğlak, Boğa, Aslan, Yay, İkizler ve Kova burçları etkilenecek. Not: Yükseleniniz bu burçlardan olduğu takdirde de Dolunay'dan daha fazla etkilenmeniz mümkün.

📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayın

  • Koç

    Yoksa ilişkinizin sonu mu geldİ?

    Bu Dolunay duygusal yaşamınızla ilgili bir karar vermenize sebep olacak. Eğer partneriniz sizi dinlemesini bilmezse ona sert bir şekilde de tepki gösterebilirsiniz hatta o an ayrılmaya bile karar verebilirsiniz! 

Aynen

Hilal 4 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Ev Karantinasında Burçlar Ne Yapar?

Siz de Herkes gibi kendini ev karantinasıa aldıysanız, evden çıkamadığımız bu günlerde burcunuzun olaylara tepkisini kaleme aldık. Burcunuza göre ev karantinanız nasıl geçecek? Burcunuzun üzerine tıklayıp hemen öğrenebilirsiniz!

Koç Burcunun Diğerleriyle Uyumu

Koç, tutkulu aşk ve arkadaş ilişkilerinin burcudur. Koç burcu ile uyumlu musunuz? Her burcun diğer burçlarla olan uyum derecesi farklıdır. Eğer Koç burcu ile uyumlu olup olmadığınızı merak ediyorsanız, cevaplar bizde! Kim bilir, belki de hayallerinizdeki ilişki ancak bir Koç burcuyla mümkündür!

Burçların Cinsel Yaşamları: Hangi burçlar yatakta daha iyi?

Birbirine uymayan istekler, hızlı ve kısa süren cinsel birleşmeler... Hepimiz bir kez de olsa rahat edici hatta felaket bir cinsel deneyim yaşamışızdır. Bedensel zevkler söz konusu oldu mu ortak bir zemin bulmak hiç de kolay değildir, tabi eğer harika bir partnerimiz yoksa! Hangi burçlar yatakta daha iyi anlaşır? Hangilerinden uzak durmak gerekir? İşte cevaplar!

En Sevilen Yazılar

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin