Onu Nasıl Elde Edersiniz Serisi : Yay Burcu

tarihinde

Yay burcu ateş grubundandır ve çok enerjiktir. Onun havasına ve yoğun temposuna ayak uydurup, onun gönlüne girmek için yazımızı okuyun!

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Onu Nasıl Elde Edersiniz Serisi : Yay Burcu

Bir yay burcuna mı tutuldunuz? Şaşırtıcı bir durum değil çünkü kendilerine has pozitiflikleri ve neşeleriyle Yayların akımına kapılmamak elde değil. Onu baştan çıkartmak için olayları karmaşık hale getirmekten kaçının…Onu elde etmek için tavsiyelerimizi sakın kaçırmayın.

Yayların Kişiliği

Yay burcu insanı iki tipe ayrılır. Biri rahatına düşkün, şartlara ve kurallara uyan diğeri de maceracı ve oyuncu yaydır. Yaylar sosyal olarak entegre olduklarını hissettikleri ortamları tercih ederler, aynı zamanda o ortamda sevildiğini bilmek kendilerini rahat hissettirir. Göz önünde olmayı ve bakılan kişi olmayı severler. Beraberliğinin de parmakla gösterilenlerden olmasını ister.

Falınıza Telefondan Baktırın

Yayları Nasıl Etkilemeli

Neşeli ve gamsız biri olan yay, problemlerden nefret eder ve sorunların üzerine gitmeyi sevmez. Partnerinin de beraber yaşaması kolay biri olması ve onun için hayatı kolaylaştırıyor olmasını bekler. Herkesle anlaşabilen ve her ortama uyum sağlayabilen kişiler onlar için ideal eştir. Onu farklı ortamlara sokabilmeli ve bambaşka insanlarla tanıştırabileceğinizi göstermelisiniz.

Aşkta Yaylar

Yay burçları dürüst, basit ve güven üzerine kurulu bir aşk ararlar.  İkinize özel bir dünya kurmak ve maceralar yaşamak ilişkiden beklentileridir. Bazen sizi her daim yeni şeyler denemek isteyerek sıkabilirler ama maceraları hayatındaki kişiyle yaşamak istemeleri onları özel kılar. Yaylar, genel olarak sadık burçlardır.

Falda Hoşgeldin Promosyonu İçin Buraya Tıklayın

Yayların artı yönleri

Pozitif, sıcak kanlı ve dinamiklerdir. Her burcun sevebileceği özellikleri vardır. Hayat dolulardır ve etrafındakilere özen gösterir.

Yayların eksi yönleri

Her şeye olan ilgisi ve merakı bazen sizi sıkabilir.

Yazılı Sorulu Falda Yüzde 30 İndirim!

Yayın Astrolojik Aşk Uyumu

Koç ve Aslan burçlarıyla çok iyi anlaşır. Koçların inatçı ve hiçbir işi ellerinden bırakmayışı, Aslanların da gösterişli ve korkusuz yanları ilgilerini çeker.

Yayların sevdiği şeyler

İçgüdüsel ve doğaldırlar. Eğer rahatçı ve geleneklere düşkün bir yaydan bahsediyorsak düzenli bir hayat en sevdiği şeydir. Eğer maceracı ruhlu ve oyuncu kişilikli bir yay burcu ise gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi çok seviyordur. Ama her iki yay kişisinin de ortak yanı doğaya düşkünlükleri, hayvanlara olan sevgileridir. Yaşamı ve yaşama dair olan her şeyi sever ve sayarlar.

Tarotun Uzmanları Burada

Yayların sevmediği şeyler

Sorunlardan ve zor görünen olaylardan kaçarlar. Her şeyi kafalarında sadeleştirip, basitleştirerek görürler. Eğer işin içinden çıkamayacağını düşünürse en baştan kaçarlar, iddiaya girmek onlara göre değildir.

Yayda bizi çeken şey

İyi düşünen, heyecanlı yapılı, cömert ve sıcakkanlı birine dibimizin düşmesi normal. Yay erkeğinin kalpleri eriten gülüşü de meşhurdur. Onu takip etme, ellerine sarılarak maceraya atılma isteği duyarız. Karşısında ona sadık ve ona uyumlu birini bulunca, ona inci gibi özenle bakar.

Falınızın İlk 10dksı 4tl! Kaçırmadan tıklayın

Yayların favori uğraşları

Uzun yollar yürümeyi ve bisiklete binmeyi çok sever. Adalarda ya da boğaz kenarında yapacağınız uzun yürüyüşler ya da bisiklet parkurlarıyla onun gönlünü çalabilirsiniz. Hava soğuk olsa bile dışarıyı içeriye tercih eder, hava almayı sever. Hediye olarak gezi kitapları ve dünya coğrafyası ile ilgili şeyler iyi olabilir.

 

Bunları da Seveceksiniz

Onu Nasıl Elde Edersiniz? BAŞAK

Onu Nasıl Elde Edersiniz? ASLAN

Cinsel Anlamda En Uyumlu Burçlar

El Falı Okuma Rehberi

 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!