Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Onu Nasıl Elde Edersiniz Serisi : Yay Burcu

Yay burcu ateş grubundandır ve çok enerjiktir. Onun havasına ve yoğun temposuna ayak uydurup, onun gönlüne girmek için yazımızı okuyun!

Onu Nasıl Elde Edersiniz Serisi : Yay Burcu

Bir yay burcuna mı tutuldunuz? Şaşırtıcı bir durum değil çünkü kendilerine has pozitiflikleri ve neşeleriyle Yayların akımına kapılmamak elde değil. Onu baştan çıkartmak için olayları karmaşık hale getirmekten kaçının…Onu elde etmek için tavsiyelerimizi sakın kaçırmayın.

Yayların Kişiliği

Yay burcu insanı iki tipe ayrılır. Biri rahatına düşkün, şartlara ve kurallara uyan diğeri de maceracı ve oyuncu yaydır. Yaylar sosyal olarak entegre olduklarını hissettikleri ortamları tercih ederler, aynı zamanda o ortamda sevildiğini bilmek kendilerini rahat hissettirir. Göz önünde olmayı ve bakılan kişi olmayı severler. Beraberliğinin de parmakla gösterilenlerden olmasını ister.

Falınıza Telefondan Baktırın

Yayları Nasıl Etkilemeli

Neşeli ve gamsız biri olan yay, problemlerden nefret eder ve sorunların üzerine gitmeyi sevmez. Partnerinin de beraber yaşaması kolay biri olması ve onun için hayatı kolaylaştırıyor olmasını bekler. Herkesle anlaşabilen ve her ortama uyum sağlayabilen kişiler onlar için ideal eştir. Onu farklı ortamlara sokabilmeli ve bambaşka insanlarla tanıştırabileceğinizi göstermelisiniz.

Aşkta Yaylar

Yay burçları dürüst, basit ve güven üzerine kurulu bir aşk ararlar.  İkinize özel bir dünya kurmak ve maceralar yaşamak ilişkiden beklentileridir. Bazen sizi her daim yeni şeyler denemek isteyerek sıkabilirler ama maceraları hayatındaki kişiyle yaşamak istemeleri onları özel kılar. Yaylar, genel olarak sadık burçlardır.

Falda Hoşgeldin Promosyonu İçin Buraya Tıklayın

Yayların artı yönleri

Pozitif, sıcak kanlı ve dinamiklerdir. Her burcun sevebileceği özellikleri vardır. Hayat dolulardır ve etrafındakilere özen gösterir.

Yayların eksi yönleri

Her şeye olan ilgisi ve merakı bazen sizi sıkabilir.

Yazılı Sorulu Falda Yüzde 30 İndirim!

Yayın Astrolojik Aşk Uyumu

Koç ve Aslan burçlarıyla çok iyi anlaşır. Koçların inatçı ve hiçbir işi ellerinden bırakmayışı, Aslanların da gösterişli ve korkusuz yanları ilgilerini çeker.

Yayların sevdiği şeyler

İçgüdüsel ve doğaldırlar. Eğer rahatçı ve geleneklere düşkün bir yaydan bahsediyorsak düzenli bir hayat en sevdiği şeydir. Eğer maceracı ruhlu ve oyuncu kişilikli bir yay burcu ise gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi çok seviyordur. Ama her iki yay kişisinin de ortak yanı doğaya düşkünlükleri, hayvanlara olan sevgileridir. Yaşamı ve yaşama dair olan her şeyi sever ve sayarlar.

Tarotun Uzmanları Burada

Yayların sevmediği şeyler

Sorunlardan ve zor görünen olaylardan kaçarlar. Her şeyi kafalarında sadeleştirip, basitleştirerek görürler. Eğer işin içinden çıkamayacağını düşünürse en baştan kaçarlar, iddiaya girmek onlara göre değildir.

Yayda bizi çeken şey

İyi düşünen, heyecanlı yapılı, cömert ve sıcakkanlı birine dibimizin düşmesi normal. Yay erkeğinin kalpleri eriten gülüşü de meşhurdur. Onu takip etme, ellerine sarılarak maceraya atılma isteği duyarız. Karşısında ona sadık ve ona uyumlu birini bulunca, ona inci gibi özenle bakar.

Falınızın İlk 10dksı 4tl! Kaçırmadan tıklayın

Yayların favori uğraşları

Uzun yollar yürümeyi ve bisiklete binmeyi çok sever. Adalarda ya da boğaz kenarında yapacağınız uzun yürüyüşler ya da bisiklet parkurlarıyla onun gönlünü çalabilirsiniz. Hava soğuk olsa bile dışarıyı içeriye tercih eder, hava almayı sever. Hediye olarak gezi kitapları ve dünya coğrafyası ile ilgili şeyler iyi olabilir.

 

Bunları da Seveceksiniz

Onu Nasıl Elde Edersiniz? BAŞAK

Onu Nasıl Elde Edersiniz? ASLAN

Cinsel Anlamda En Uyumlu Burçlar

El Falı Okuma Rehberi

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.