Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Bize Burcunuzu Söyleyin Size Ne Yediğinizi Söyleyelim

Yemek alışkanlıklarınız ve burcunuz arasında bir bağ olduğunu biliyor muydunuz? Bakalım hangi burç neye dayanmıyor ve neye tahammül edemiyor? Burçlara göre sofraların vazgeçilmezleri...

Bize Burcunuzu Söyleyin Size Ne Yediğinizi Söyleyelim

Koç:

Tam bir kahvaltı insanı olan koç burcu kahvaltısız evden çıkmaz. Kahvaltıda ise olmazsa olmazı sucuklu yumurtadır. Eğlenmeyi ve gece hayatını seven bu burç, meze ve deniz ürünleri konusunda hem çok bilgili hem de hünerlidir.

Boğa:

Uyumlu boğa burçları bir restorana oturur oturmaz günün menüsüne bakarlar. Oburluklarıyla nam salmış bu burç hoşlarına giden bir şey bulamazlarsa tercihlerini mutlaka kebaptan yana kullanırlar. Boğaları cezbetmek için, yemek sunumla verilmeli ve mutlaka birkaç çeşit bir arada olmalıdır.

★ En iyi astrologlar Astrocenter'da ★

İkizler:

Kıpır kıpır bir insan olan ikizler burcu börek ve zeytinyağlılara olan tutkusuyla altın günlerinin vazgeçilmez kişisidir. Ayrıca asitli içeceklerden hiç mi hiç hoşlanmazlar.

içecek

Yengeç:

Hassas bir mideye sahip olan yengeçler genelde light ve yağsız ürünler tercih ederler. Et yemekleri ve sandeviçler olmazsa olmazlarıdır, ayrıca anne yemeklerine de tutkundurlar.

Aslan:

Etoburluğun kitabını yazabilecek olan aslan burçları döner yemek için Bursa’ya, kebap yemek için Urfa’ya gözü kapalı gidebilirler. Proteinsiz bir yemek onlar için yemek değildir.

Başak:

Her konuda titizlikleriyle tanınan Başak burçları iş yemeğe gelince şıklıktan ödün vermezler. Yalnız fast foodun bile organik olanını isterler. Şık bir masa ve organik yemeklerle Başak'lara unutulmaz bir ziyafet yaşatın. 

akşam yemeği

 

ღ Gelin sevgilinzle burç uyumunuz hakkında konuşalım ღ

Terazi:

Dengeli olmakla tanınan teraziler mutfakta bu dengeyi bir kenara bırakırlar. Vejetaryen yaşamı destekleseler de soslu kocaman bir hamburgere hayır demezler.

Akrep:

Sportif olan bu burç, yiyip yiyip kilo almayanlardan. Bu yüzden de börek, pilav ve sushi yemeye bayılırlar. Kalorili yemekleri dengelemek adına da bol bol bitki çayıyla akşamı geçirirler.

yemek

Yay:

Eğer sevgiliniz yay burcuysa, şık bir sunumla ev yemeği ve soslu tava yemekleriyle onu şımartabilirsiniz. Önerimiz körili tavuktan yana!

✹ Sevgiliniz size ne kadar aşık? Uzmanlarımız cevaplasın ✹

Oğlak:

Sabırlı olmakla tanınan Oğlak burçları yemek konusunda da sabırla hazırlanan yemekleri tercih ederler. Pide, Ali Nazik, Hünkârbeğendi gibi yemeklerle gönlünü çalabilirsiniz.

Kova:

Deneyselliğe önem veren Kovalar pizza, sushi, spagettiyi çok sevseler de rakı-balık denince akan sular durur. Porsiyonlarını büyük tutmak ve yemeği, çikolata parçalarıyla süslenmiş bir porsiyon dondurmayla sonlandırmak gönüllerini çalacaktır.

Balık:

Karbonhidratın Balıkların hayatında büyük bir önemi vardı. Börekler, tatlılar, pilavlar olmazsa olmazlarıdır. Ayrıca romantik bir masa düzeni görmek kendilerini özel hissettirecektir.

 

Diğer en popüler yazılarımız:

Gerçekten Aşık Mısınız ? 10 İpucuyla Keşfedin

Başmelek Haniel'i Tanıyalım

İş Yerinde Flört : Çok Sık Rastlanılan Bir Durum

Nazar Duası Nedir ve Nasıl Okunmalıdır?

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.