Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

20 Ekim Dolunayı: Tüm Enerjinizi Toplayın!

Dolunay vakti geldi çattı! Bu ekim ayında ise Koç burcunda meydana gelecek. Koç burcunda meydana gelen Dolunaylar enerji ve dinamizm doludur ve kendimizle ya da çevremizdekilerle ilgili bazı şeyleri sorgulamamıza sebep olabilir... Bizden söylemesi! Daha fazlası için okumaya devam edin!

🌕 Koç burcunda Dolunay: Harekete geçme zamanı!

Koç burcunda Dolunay meydana geldiği zaman Güneş Terazi burcunda konumlanır ve Ay da tam karşısında (yani Koç burcunda) yer alır. Dolayısıyla da bir Güneş-Ay Karşıtlığı meydana gelir. Koç burcu Dolunayları oldukça dinamiktir ve enerji verir. Bizleri harekete geçmeye davet eder. Dolunay'da genellikle bazı olayları açıklığa kavuştururuz ve söz konusu Koç burcu olduğunda isteklerimiz ve arzularımız ön plana çıkar. Bir yandan Koç Dolunayı özgür, bağımsız ve bireysel niteliklerimizi ortaya koyuyor. Ama öte yandan düzenin, uyumun, ilişkilerin ve çiftlerin burcuTerazi'de konumlanan Güneşle bir Karşıtlık da söz konusu. Koç burcu (Birinci Ev) ve Terazi burcu (Yedinci Ev) arasındaki bu konum dolayısıyla, Koç burcunda meydana gelen Dolunaylar genellikle kişinin kendisi ve çevresiyle ilgili bazı şeyleri gözden geçirmesine, kendi isteklerimize ve başkalarının bizim için yapabileceklerine ya da kabul edeceklerine yakından bakmasına sebep olur. 


carte du ciel du 20 octobre

20 Ekim 2021'de Gökyüzü Haritası: Ekim ayında Dolunay 20 Ekim Çarşamba günü Türkiye saatiyle 15:58'de Koç burcunda 27 derecelik açıyla meydana gelecek. 


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!20 Ekim 2021 Dolunayı: Nihayet kaderimizin iplerini elimize alıyoruz 💪

20 Ekim'de Mars'a bağlanan Koç Dolunay bizi dinamik ve bağımsız kılıyor. Kendi isteklerimiz ve başkalarının bizim için yapmaya ya da kabul etmeye hazır oldukları arasında bir karar vermemiz gerekecek. Ayrıca bir meseleyi açıklığa kavuşturmak ya da bizi bir başkasına bağlayan bir proje, iş veya sözleşme için yeniden kolları sıvamak için ideal bir zaman.

Buna ek olarak Dolunay'dan iki gün önce yani ayın 18'inde iki gezegenin düz hareketlerine geri döndüğünü de unutmayalım! Jüpiter Kova burcunda Merkür ise Terazi burcunda düz hareketine yeniden başlıyor: Bu sayede çeşitli girişimlerimizde, işimizde ve ilişkilerimizde daha rahat ve şanslı olacağımız kesin! Her şey bizim için çok daha kolay bir hâl alacak. Gecikmeler, yanlış anlaşılmalar ve fırsatları kaçırmış olma hissi geride kalacak çünkü Jüpiter de Merkür de ayın 18'inden itibaren Hava burçlarında düz hareketlerine başlıyor. Ayın 20'sinde onlara eşlik eden Koç Dolunayı ise etkilerini daha da güçlendiriyor. Yaşamınızdaki birçok sorun çözüme kavuşacak ve kaderimizin iplerini elimize aldığımızı hissedeceğiz. Biraz rahatlayıp  ilerleme kaydettiğimizin farkına varacağız.


Ekim Dolunayı Burç Yorumları

👉 Dolunaylar da Yeniaylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 20 Ekim'deki Koç Dolunayı'ndan Koç, Terazi, Yengeç, Oğlak, Aslan, Yay, İkizler ve Kova burçları daha çok etkilenecek.


👉 Ay burcunuz ve Yükselen'iniz de bu burçlar arasındaysa Dolunay'dan aynı ölçüde etkilenebilirsiniz. 


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.

Koç

Dolunay, duygusal bir meseleyi açıklığa kavuşturmanızı gerekli kılabilir. Ama bu olumlu sonuçlar doğuracak! Bir yakınınızla ortak hareket etmek, oldukça zorlu olsa da sizi birbirinize yakınlaştıracak. 

Boğa

Ufak bir sağlık kontrolü yapmak ve bedeninizle daha çok ilgilenmek için ideal bir zaman. Sağlığınızı düşünmeden kendinize çok yüklendiğiniz ortada... 

İkizler

Kolektif bir proje yeniden hayata geçiyor. Arkadaşlarınızla tekrar bir araya geliyorsunuz ve yarım kalmış bir girişim için bir kez daha kolları sıvıyorsunuz. 

Yengeç

Kariyerinizle ilgili bir projeye başlamak için harika bir dönem. Çalışmalarınız takdir ediliyor. Emin adımlarla ilerliyorsunuz ve kendinizle gurur duyuyorsunuz.

Aslan

Kaderin size gönderdiği işaretlere dikkat edin, özellikle de manevi yaşamınızda yoğun değişimler oluyorsa. Yıldızlar projelerinizde ilerlemek için size çok sayıda çözüm önerisi sunuyor.

Başak

Finansal konularla ilgili bulduğunuz bir çözüm bir hedefe ulaşmanızı sağlayabilir ya da zihninizdeki endişeleri ortadan kaldırabilir. 

Terazi

Duygusal ilişkilerinize daha sağduyulu bir şekilde yaklaşıyorsunuz ve mutluluğa erişmek için harekete geçebileceğinizi hissediyorsunuz. Bekarsanız, şansınızı deneyin! Karşınıza duygusal anlamda harika bir fırsat çıkabilir. 

Akrep

Dolunay, Mars ve Plüton'un sayesinde zincirlerinizi kırıyorsunuz ve size zarar veren negatif insanlardan giderek uzaklaşıyorsunuz.

Yay

Yaratıcılığınız ön plana çıkıyor! Kendinizi ifade edin! İşinizde ve girişimlerinizde risk almaktan çekinmemeniz insanların hoşuna gidiyor.

Oğlak

Harekete geçmenin, ailenizi ya da yaşam alanınızı ilgilendiren bir karar almanın tam zamanı. Artık beklemenin bir anlamı yok! Bu kadar düşünmek yeter! 

Kova

Beklemede kalan bir iş, sözleşme ya da anlaşma... Tüm bunlar olumlu bir şekilde sonuçlanmaya başlayacak. Nihayet her şeyi daha net bir şekilde görüyorsunuz. 

Balık

Finansal konularla ilgili güzel bir haber alabilir ya parasal sebeplerden rafa kaldırdığınız bir projeye tekrar başlayabilirsiniz. Harekete geçin! 

Bizimle iletişime geçin.