5 Ekim Koç Burcundaki Dolunay Bizi Nasıl Etkileyecek ?

tarihinde

5 Ekim 2017 tarihli dolunay Koç burcunda gerçekleşiyor. Peki bize etkileri neler olacak? Bu süreçte nasıl davranmalı?

5 Ekim Koç Burcundaki Dolunay Bizi Nasıl Etkileyecek ?

5 Ekim 2017'de koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay bize ekim ayında güçlü ve bağımsız olmamızı söylüyor. Çok 'ihtiyaç sahibi' gibi görünen insanları veya projeleri reddedeceğiz gibi. Bu koç burcundaki Dolunay'da, özellikle de aktif gezmekten hoşlananlar için zor görülebilir. Yüksek bir enerji söz konusu ve bu enerji bizi yorabilir.

<<< Astrologlarla ilk 10 dakikası 4 TL'den Konuşun >>>

 Peki dolunay bizi nasıl etkileyecek?

Koç burcundaki akılcı zihin ve ayın içgüdüleri arasında çatışmalar meydana gelebilir. Huzursuzluk ve gelgitlerin yaşanması gibi durumkar psikolojimizi zorlayacaktır. Bu, dalgalanan ruh hallerini daha geniş bir izleyiciye iletmek için büyük ihtiyacı olan yaratıcı, kendini yenileyen bir enerjiye ihtiyacımız olacak gibi. Sanatsal açıdan bu özellik, giyim, mimari, görsel görünüm veya davranış olsun, küçük ayrıntılara dikkat edilmesi olarak kendini gösterir. Gerginlikler zihni sezgi ile çalışmaya başladıktan sonra sihirli değnek olarak ortaya çıkıyor. Oldukça gergin olan bu enerjinin sinirlilik ve huzursuzluğunu artırmak için yaratıcı bir şeye takılması gerekiyor.

<<< Aşkınızdan, kısmetinize, evlilikten, huzura her şey bu fal sitesinde >>>

Dolunay bizi dağıtmaya yüz tutuyor! Dolayısıyla bu Dolunay'ın dokunduğu kişiler, egolarını içeride tutmakta büyük zorluklar çekebilir. Kendimiz ve başkaları arasındaki sınırlar bulanık ve dolunay bir sünger gibi bilinçaltınızı emebilir. Bu da kaçma ve her türlü bağımlılığa yönelme eğilimi göstermemize neden olur. 

Koçtaki Dolunay bize hak ettiğimiz liderrliği almamızı öğretiyor. Dolunay bizi düşünmeye yöneltiyor. Bundandır ki doğruyu veya yanlışı ayırt etmemiz bizim için önemli. Pek çok farklı bireysel planlar ve farklı fikirler kontrolümüz sayesinde daha kolaylaşacak gibi. Kendi hayatımızın kontrolünü elimize almalıyız.

<<< Doğum haritanızdan, aşk uyumuna astrolojik danışmanlık alın! >>>

Kısacası ekim dolunayı bizlere denge mitolojisini kazandırmak istiyor. Bukalemun gibi düşünün kendinizi, renginiz sürekli değişecek. Yine de kendini kolaya alıştırma! Uyum sağlamak bazen göründüğü kadar kolay olmayacak. Fedakarlıklarına dikkat et, çünkü olumlu fedakarlık ve olumsuz fedakarlıklar vardır. Ekim ayında fedakarlıklarla çok karşılaşacaksınız. Bunları düşünerek dikkatli olmalısınız.

Bunları da Seveceksiniz

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Astrocenter Uzmanlarını Daha Yakından Tanıyalım 

Doğru erkekle mi birliktesiniz ? 11 Maddede Anlayın!

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin