Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Şubat Ayı Burç Yorumları: Tam Gaz İleri!

Şubat aşkın, tutkunun ve romantizmin ayı olduğu kadar bu yılın başını değerlendirdiğiniz de bir aydır. Yılbaşı kutlamaları ve o sırada verdiğimiz kararlar çoktan geride kaldığı için Şubat ayında hayal kırıklığı ve motivasyon eksikliği hissetmemiz mümkün. Ama yine de moralinizi hemen bozmayın çünkü bu ay kendimizi yenileyip ilerleme kaydetmemiz de mümkün. Farklı alanlarda karşımıza fırsatlar çıkabilir, tek yapmamız gereken geleceğe umutla bakmasını bilmek! Bu ayın bize hazırladığı sürprizleri öğrenmek için uzman astrologlarımızın sizin için incelediği aylık burç yorumlarını keşfedin.

Ocak ayında değişimlerle dolu dolu geçmişti ve Şubat ayı da yaşamımızdaki yeniliklerin daha sona ermediğini müjdeliyor. Bu ay da oldukça hareketli geçecek ve gezegenler bizi kısa ya da orta vadeli projeler yapmaya da yöneltecek. Verimli bir Şubat ayı sizi bekliyor olacak ve artık Merkür retrosunu da geride bıraktığımız için stresimize nihayet elveda diyeceğiz. Merkür ayın 15'inde Kova burcuna giriş yapıyor, böylece bizi daha çalışkan ve iletişime açık kılıyor. Ayrıca karşımıza çıkan fırsatları değerlendirmek için de ideal bir dönemdeyiz ama dikkatli olun. Niyetimizin ciddi olduğunu ortaya koymanız gerek ve tüm burçlar buna hazır değil. Neyse ki Satürn bize yardımcı oluyor ve ortamı sakinleştiriyor. Bir yandan da bazı projelerimiz konusunda disiplini elden bırakmamamızı öğütlüyor. 


Ayrıca Şubat'ın aşkla dolu geçeceğini de unutmayalım. Jüpiter duygusal yaşamımıza ahenk katıyor ve Uranüs bizi ilişkimizde kendimizi yenilemeye davet ediyor.  Tüm burçlar aşk hayatına biraz renk katmanın ihtiyacını hissediyor ve Sevgililer Günü'nün bunun için harika bir fırsat olacağı kesin!


>>> Çin burç yorumları: Kaplan Yılı sizin için ne sürprizler hazırlıyor?


🌟 Gerçek aşkı ve mutluluğu mu arıyorsunuz? Geleceğinize dair sorularınız için falcılarımızla iletişime geçin 🌟Ayın Burcu: Kova ♒

Yönetici gezegenleriniz Satürn ve Uranüs. Satürn gezegeni gelenekleri ve ciddiyeti temsil eder. Uranüs ise yenilik ve doğaçlama tavırlarla ilişkilendirilir. Farklı şartlara uyum sağlayabilen Kova özgün ve meraklı bir burçtur. Bağımsızlığınıza düşkün olsa da farklı sosyal ilişkiler kurmaya ihtiyaç duyar ve arkadaşlığa önem verir.  Yardımsever kişilikleri sayesinde en zor durumdaki insanlara yardım etmeye gayret ederler. Aşk hayatlarında onları harekete geçiren entelektüel paylaşımlara önem verirler.

Şubat Ayı Burç Yorumları 

Bu ay sizi nelerin beklediğini öğrenmek için, burcunuza tıklayın. Önümüzdeki aylara dair daha fazlasını öğrenmek için 2022 yıllık burç yorumlarını keşfedin!

ŞUBAT 2022 BURÇ YORUMLARI

 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.