Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Nisan Ayı Burç Yorumları: Fırtına Öncesi Sessizlik

Nisan ayına yavaş bir giriş yapıyoruz. Mevcut ambiyansta fazla tantana yapmamız pek beklenemez. 2022 yılı bizim için geçiş dönemi niteliğindeyken özellikle Nisan ayında değişimi derinlemesine kucaklayacağız. Yıldızlar bizi kendimizi sorgulamaya yöneltiyor ama bu seçimleri ancak biz yapabiliriz. Peki sizin seçiminiz ne olacak? Uzman astrologlarımız aylık burç yorumlarını sizler için yorumladı.

Derin bir nefes almaya ne dersiniz? Belki de bu size iyi gelebilir. Mart ayı bize giderek küçülen bir Satürn-Uranüs Karesi ve Oğlak burcunda Mars Plüton Kavuşumu bırakmıştı. Bu açılar hem özgürlük isteği hem de hoşgörüsüzlük, çatışma ve inatçılık duygularının ortaya çıkmasına sebep oluyor. 2022 Nisanında Balık burcunda Jüpiter-Neptün Kavuşumu meydana gelecek. Bir Su burcunda konumlanan bu iki gezegen içimizde huzur bulma ve diğer insanlara yardım etme isteği uyandırabilir. İnsancıl yönümüzü ve yardımlaşma isteğimizi artıran bu açı yine de bazı yöneticilerin baskılarından çekinmeniz gerektiğini ifade edebilir. Çünkü Balık burcundaki Jüpiter ve Neptün Kavuşumu her şeyi süpürecek bir dalga etkisi yaratacak.  


Gerçek aşkı ve mutluluğu mu arıyorsunuz? Geleceğe dair merak ettikleriniz için falcılarımızla iletişime geçinAyın Burcu: Koç ♈

Coşkulu bir doğaya sahipsiniz ve daima gümbür gümbür ilerliyorsunuz. Harekete geçmeye ihtiyaç duyan dinamik bir insansınız. Verimli çalışıyorsunuz ancak karşınıza bir engel çıktı mı yan çiziyorsunuz! Bağımsızlığınıza düşkünlüğünüz ve fevri tabırlarınız soğukkanlılığınızı korumanıza engel oluyor. Aşk ilişkilerinizi dolu dolu ve tutkulu yaşıyorsunuz. 


Nisan Ayı Burç Yorumları

Bu ay sizi nelerin beklediğini öğrenmek için, burcunuza tıklayın. Önümüzdeki aylara dair daha fazlasını öğrenmek için 2022 yıllık burç yorumlarını keşfedin!

AYLIK BURÇ YORUMLARI

AYLIK BURÇ YORUMLARI
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.