Ağustos Ayı Burç Yorumları

tarihinde

Ağustos ayı deyince akla deniz, kum ve güneş gelir! Ama hemen heyecanlanmayın. Ağustos hiç de tahmin ettiğiniz gibi geçmeyecek. Bu ay herkes sorumluluklarıyla yüzleşmek zorunda kalacak. Boş oturmak yerine devamlı zorluklarla mücadele halinde olacağız. Aşk hayatınız da Ağustos ayında önemli bir konuma sahip olacak çünkü yıldızlar kalbimizden geçenleri söylemek için gerekenleri bahşedecek. Peki bunları nasıl dile getireceksiniz? Tüm cevaplar uzman astrologlarımızın Ağustos ayı için hazırladıkları burç yorumlarında.

Ağustos ayında Koç burcunda konumlanan Jüpiter'in bahşettiği motivasyonu ve enerjiyi dikkatli kullanmanız gerek. Satürn hâlâ retro hareketine devam ettiği için bir projeyi hayata geçirme istediğiniz büyük bir hayal kırıklığı ile sonuçlanabilir. Dikkatli olun ve tavsiyelere kulak verin. Özellikle de 12 Ağustos'taki Dolunay sırasında. Ağustos aynı zamnda tutkulu aşkların ayıdır ama bu defa çok kayda değer şeyler beklemeyin. Tüm burçlar kendilerini herkesin önüne koyduğu için biraz egoist gibi görünebilir!


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin!Ayın Burcu: Aslan ♌

Aslanlar bir odaya girdi gözler onun üzerinden ayrılmaz! Ne de olsa insanların zarafetinizle dikkatini çekmeye bayılıyorsunuz! Bazı kıskançlıklara rağmen insanlar genelde size hayranlık duyuyor. Sıcakkanlı, dışa dönük, hırslı, otoriter ama bir o kadar da cömert bir insansınız. Sadıksınız ve verdiğiniz sözlere daima saygı duyarsınız. Ayrıca tutku dolu bir yaşam sürme ihtiyacına sahipsiniz. 

Ağustos Ayı Burç Yorumları

Bu ay sizi nelerin beklediğini öğrenmek için, burcunuza tıklayın. Önümüzdeki aylara dair daha fazlasını öğrenmek için 2021 yıllık burç yorumlarını keşfedin!

  • Koç

    İlişkiler: Kendinizi ailenize adıyorsunuz. Ayın 10'una doğru biraz kaygılı hissedebilirsiniz. Ayın 18'ine doğru bekarsanız umut vaat eden bir tanışıklık harika bir ilişkinin ortaya çıkmasını sağlayabilir! İlişkiniz varsa yaşamda partnerinizle el ele ilerliyorsunuz. 


    Kariyer: Güneş ve Satürn size destek oluyor. Çok daha tutarlı ve hırslı hareket ediyorsunuz. Ayın 20'sinden itibaren İkizler burcundaki Mars çevrenizden gelen tekliflere kulak kesilmeniz gerektiğini öğütlüyor. Gerektiğinde nüfuzlu insanlarla iletişim kurmaktan çekinmeyin.