Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Mayıs Ayı Burç Yorumları : Meselelerin Özüne İnin!

Görünüşe göre son zamanlarda yaşanan olaylar burçların yaşamlarında yolunda giden ve elbette ki gitmeyen şeylerin üzerine ışık tutuyor. Yıldızlar sizi kendinize zaman tanımaya davet ediyor. Dolayısıyla daha iyi bir geleceğe sahip olmak adına isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza kulak verin. Yıldızlar size bu ay ne sürprizler hazırlıyor? Öğrenmek için astrologlarımızın özenle hazırladığı burç yorumlarını keşfedin!


7 Mayıs’ta Akrep burcunda meydana gelecek Dolunay günlük rutinin dışına çıkan her şeye yönelik ilginizi artırıyor. Ayın 11’inden sonra beklentilerinize ne kadar çok zaman tanırsanız o kadar iyi zira Satürn Kova burcunda geri hareketine başlıyor. 13 Mayıs’tan sonra ise Venüs, İkizler burcundaki geri hareketi etkisiyle ilişkilerinizden kendinizi geri çekmenize sebep olabilir. Ayın 14’ünden sonra sosyal hayatınızı genişletmeye yönelik istekleriniz ve neşeniz daha geri planda kalıyor çünkü Jüpiter Oğlak burcunda retro konumunda. 22 Mayıs’ta İkizler burcundaki Yeni Ay, sizi yeni girişimlere adım atmaya davet ediyor.

Ayın Burcu: Boğa ♉


Gerçekçisiniz ve sakin doğanız sayesinde yaşamın basit zevklerinin tadını çıkarıyorsunuz. İlerleme kaydetmek için zamana ihtiyacınız var ama bir kere doğru yolu buldunuz mu sizi durdurmak imkansız! İnsanlar sükunetinize hayran Sevgili Boğa ve sevdiniz mi bütün kalbinizi ona adıyorsunuz. Bağlılığınızı jestlerinizle, gülümsemenizle ve hediyelerle göstermeyi iyi biliyorsunuz. Fiziksel hazlar sizin için çok önemli. Yine de kıskanç yönünüzü dizginlemeye çalışın!🌟 Gerçek aşk ve mutluluğu Mart ayında bulabilecek misiniz? Falcılarımız online cevaplıyor 🌟

Mayıs 2020 burç yorumlarınız

Bu ay sizi nelerin beklediğini öğrenmek için burcunuza tıklayın:

MAYIS 2020 BURÇ YORUMLARI

Burcunuza tıklayın
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.