Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Temmuz Ayı Burç Yorumlarınız: Merkür Gerilemesine Dikkat!

Nihayet Yaz geldi. Sürprizlerle dolu bir sezona hazır olun! Temmuz ayı burç yorumlarınız size eğlence ve dinlenme vaat ediyor. Bu ay, Merkür retrosu nedeniyle yılın diğer aylarından ayrılacak. Ancak karşılacağınız zorluklar yazın tadını çıkarmanıza engel değil! Bu ay sizi nelerin beklediğini öğrenmek için burcunuza tıklamanız yeterli.


Ayın 2’sinde Yengeç burcunda meydana gelen Yeni Ay etkisiyle çocuk yapmayı ya da kendinize özgü bir biçimde “üretime” geçmeyi düşünmeye başlıyorsunuz. 7 Temmuz’dan itibaren Merkür Aslan burcunda retro konumda olacak. Ve yapabileceğiniz hiçbir şey yok: Bozulan elektronik aletler, güven vermeyen toplu taşıma araçları, kaçırılan randevular… Ayın 8’inde, Uranüs’teki Merkür ve Mars karesi etkisi altındaki davranışlarınız aşırı sabırsızlığınız yüzünden, nezaket ve ikna becerisinden yoksun kalıyor. 16 Temmuz’da Oğlak burcunda Satürn ve Plüton’a bağlı Dolunay bir ilişkinin sonunu getirebilir.


🎂  Ayın Burcu : Yengeç 🎂

Yengeç en duygusal burçlardan biridir. Yaşadığını hissetmek için ailesi ve arkadaşlarıyla güçlü bir bağa ihtiyaç duyar. Yengeç burcu ilişkilerinde ciddi bir emek ve enerji harcar, diğer insanlar ona ihtiyaç duyduğunda hemen yanıbaşlarında olur. Sevgi ve romantizm söz konusu olduğunda oldukça cömerttir; ancak ona güven veren ve ilgi gösteren bir partnere ihtiyacı vardır. 


TEMMUZ AYI BURÇ YORUMLARI

Tüm burç yorumlarımız %100 ücretsizdir
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.