Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Şubat Ayı Burç Yorumlarınız: Aşk Sizi Çağırıyor

Şubat ayı burç yorumlarınız size aşkın ve romantizmin ayında neler yaşayacağınızla ilgili önemli ipuçları veriyor. Sevgililer Günü aşk ve romantizm dolu mu geçecek, yoksa tam bir felakete mi dönüşecek? Cevaplar için aylık burç yorumlarınıza göz atın!

Ayın 4’ünde Kova burcunda meydana gelecek Yeni Ay, maddi anlamda güzel haberlere işaret. Bugün, huzur ve mutluluk vaat ediyor. Ayın 13’ünden isyankar ve itaatsiz bir hava içindesiniz. Mars ile Uranüs’un kavuşumu üzerinizde yoğun etkiler bırakacak, bu süreçte çevrenizdekileri olumsuz etkilememeye özen gösterin. 19’unda Başak burcunda meydana gelecek Dolunay sizin için önem teşkil eden bir konuyu açıklığa kavuşturabilir ve daha etkili davranmanızı sağlayabilir. 

🎂 Ayın Burcu : Kova 🎂

Kişiliğiniz özgürlük kavramı etrafında dönüyor. En alışılagelmedik koşullara bile kolayca uyum sağlıyorsunuz. Kendi özgün, meraklı, maceracısınız ancak bazen öngörülemez ve çıkarcı birine dönüveriyorsunuz. Özel hayatınızda genellikle arkadaşlarınızda etkileşim halinde olmayı amaçlasanız da, aslında yalnızlığınıza pek düşkünsünüz. Aşk hayatınızda kendinizi partnerinize adamayı seviyorsunuz; sizinle her zaman konulabilecek, karşılıklı tartışabileceğiniz biriyle birlikte olmayı arzuluyorsunuz. Buna rağmen bir gözünüz hep acil çıkış kapısı arıyor, ilişkiden bunaldığınızda kaçacak delik arıyorsunuz. 


Şubat Ayı Burç Yorumları

Tüm burç yorumlarımız %100 ücretsizdir
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.